Lemona Electronics - Slikts serviss

Pārdevējs visai zālei dzirdot paziņo, ka viņam bija ļoti nepatīkami mani apkalpot. Mana eventuālā vaina - es palūdzu iznākt vēl kādu pārdevēju zālē, jo bija tikai divi kasē, bet Rindā 7 cilvēki. Noliktavā staigāja daudzi. Pēc izteikta lūguma zālē ieradās viens pārdevējs. Pārdevējs atklāti izrādīja savu nepatiku, riebumu pret manu nekompetenci elektronikā. Vairs šeit nenākšu. Pārdevējs arī ieteica šurp nenākt.

09.06.2020

D Džumbo 09.06.2020

Ja jau pārdevējs saka, ka esi nekompetents elektronikā, tad vajadzēja paskaidrot, kādēļ viņš tā teica. Ko tādu izdarīji, pateici, savādāk viltus sūdzība.

V VAFELE 26.03.2021

Nu šeit jāpiebilst ka pēdēja piecgadē nomainījušies padaudz pārdevēju (Klientu apkalpošanas speciālistu), un apkalpošanas kvalitāte ir nokritusies.
Tiesa gan šajā veikalā nekad nav bijuši super smaidīga apkalpošana, bet šķiet ka nedaudz pasliktinājusies.
Gan jau ka COVID arī nepalīdz...
Lai gan arī saprotu ka atnāk klients ar kaut kādu mistisku štruntu un saka ''Man vajag šādu'' - un jāņemās ar viņa sū## kādas 20min, un šis aiziet ar 1eur pirkumu prom, tad baigā prieka nav.

Bet līmenis ir nokrities...