www.sudzibas.lv Lemon Gym Administrācijas attieksme

Lemon Gym - Administrācijas attieksme

Vispār esmu šokēta par kaut kādas administratores nelaipno uzvedību. Iegāju šajā sporta klubā, lai apskatītos, kā nu ir, aprunājos ar administratori, liekas tīri tā neko. Trāpīju laikam tajā posmā, kad administratores mainās. Nomainījās pret jauno, laipno cita ar skaudru sejas izteiksmi, maza auguma, tumšiem matiem, vārdā Jeļena. Ļoti skarbi runā un atbild, it kā es būtu vainīga ka esmu laipna un uzdodu daudz jautājumus. JaU mani ieraugot, viņai sejas izteiksme paliek kā skābs citrons. Vien dēļ tās [slēpt]@vas" man tur iet negribas. Sabojāja dienu un vēlēšanos tur sportot. Un kas tur ir galvenais tajā klubā, norādes mājas lapā nav. Komandas vārdu , uzvārdu arī nav, ne arī kluba direktora/ res norādes.
Vai viņai atļauja šķirot klientus resnu tievus, sievietes, vīriešus, puišus, kam smaidīt un kuru ignorēt un atļauties izturēties kā grib, skarbi atbildēt, asi un augstprātīgi?! Un klusas replikas izteikt otrai, laipnajai administratorei, klientam nedzirdot, bet redzot, jo otras administratores skatiens un smaids to nodod. Un visticamāk pec viņas puiciskās uzvedības uz šo sūdzību ir "uzpļaut!"
Vai viņai šāda atļauja/ privilēģija ir dota?!
Vai ir vēl kādai/am bijusi šāda saskarsme ar šo administratori,
vārdā Jeļena sporta klubā LEMON GYM Gustava Zemgala gatve 71, Rīgā ?
Es pavēroju no malas viņas izturēšanos pret citiem, nevarētu teikt, ka slikti, bet arī dažādi.
Un tas skarbums un neadekvātums, pat , ja viņai kāda sievietes vai vīrieša uzvedība nepatīk ir jāatstāj mājas vai citur, ārpus sporta kluba, savas darba vietas!

_

_ ___________ 22.03.2017

Kāpēc vēl tur labāk neiet?
( ne tikai dēļ šitās krievu/ puciskās, neadekvātās, "važnajas" , ar skāba citronas sejas izteiksmi - administratores)

Kluba mīnusi:
- abonomenta līgums uz gadu
- slikta ventilācija, kad daudz sportotāju
- nav saunas vai pirtiņas ( nevajag jau baseinu)
- nav nodarbības. ne zāles, kur tām notikt.

Plusi: Tikai zemā cena.

T Tatjana 04.10.2017

Galvenais ka ir diezgan liela zāle un jauni trenažori. Un pēc nodarbības vār ieiet skaistā dūšā.
Bet saunu un pirts Jūs vārāt almēklēt kaut kur cītur.

S Sam123467 18.01.2019

Skaistā duša :DD

_ ___________ 22.03.2017

Pie plusiem vēl klāt + jauni trennažieri.

_ ___________ 22.03.2017

Pie mīnusiem vēl lieku klāt , ka jāpēr sava skapīša atslēdziņa.

Tāpēc jau arī mēneša abonoments ir tik zems.
Skaidrs, ka par daudz tika izvērtēts, pirms ar leišu lētumu iekarot Latviju, tad arī vairāk tādu puicisku, ar citrona skābuma sejas izteiksmēm, krievu tautības meiteņu parādīsies sporta klubos, kur jau tā mudž no viņām.
Reti, kur redzu latvieti. Laikam tāpēc, ka latviete sevi dārgāk novērtē, algas ziņā./ esmu gana nikna/

K kartupelis2 22.03.2017

mīnuss kad sava atslēga jāņem? Ko? labāk izmantot iebūvētos skapīšus, kuras atslēgu dublikātus uztaisīt prasa 5 sekundes. Tā ir drošība un praktiskums, ja Tev nav 3 eiro atslēdziņai, tad ko tu dari sporta klubā?

G gym@fitness 22.03.2017

Klau kartupe, tāpēc tu esi kartupelis ka nesaprati, ka tā nav sūdzība , bet nepatika. Šķiet, tāpēc laikam ir pie mīnusiem un ne jau tāpēc ka atslēdziņas žēl.
Pirmo reizi lasu par to, ka ir jāņēm atslēdziņa skapītim līdzi :D Vāks. Vai tad šiem trūka naudas priekš skapīšiem ar atslēdziņām? :D

K kartupelis2 22.03.2017

gym, es ticu ka spēj padziļināti domāt.

Zālēs, kurās skapīši un slēdzenes ir iebūvētas, atslēgu dublikātus uztaisīt ir ļoti vienkārši. AIzej vienu reizi, nokopē 25 skapīti, nākamo reizi ejot, Tev iedod 26 skapīti, to nokopē, un iztīri 25 skapīti ar jau nokopēto atslēgu. Augsta līmeņa drošība, ne?

Ja Tev ir sava piekaramā atslēga, tad neviens nevar nokopēt atslēgu, ja nu vienīgi tu pats neiedod to kādam rokās.

Vāks, ka domā par drošību, ne? Vēl, ja kas, klienta kartes Dzelzavas lemongym neeksistē, ieeja ir ar pirkstu nospiedumiem. Vāks, ne? trūka nauda priekš karšu nolasītāja?

G gym@fitness 22.03.2017

Par kluba neērtībām piekrītu, biju apskatīties purvciemā Lemon gym.
Ventilācija slikta, smirdēja pēc sviedriem, daudz tautas, ka mudž :(
Par administratorēm... ir visādas, bet pārsvarā krievu tautības, fakts, kas pat ne pārāk labi latviski runā un nesaprot, ko vēlas klients. Daudzas tik svarīgas mētā.
Kamēr pētīju tajos rajonos sporta klubus, sapratu, kuri ir labi, un galīgi garām.
Manos pozitīvajos sarakstos ir tikai viens, Teikā

Atlētika Juglas centrā slēgta, sen bija laiks tai pazust :) Tur jau arī viss krieviskais :(

Ceru ka lemon gym Mežciemā Juglā neparādīsies, tad ir čau :(

T Tatjana 04.10.2017

Stūlbūms. Prētīgi pat lāsīt tādu jēlību.

G gym@fitness 22.03.2017

Tad jau esi kluba patriots, ja jau smalki visu pārzini?

Lai vai kā, viedokļi ir dažādi, un katrams tas savs, lai tā arī paliek.

G gym@fitness 22.03.2017

Kartupel, kāpēc būtu jāaptīra kāda skapītis sporta klubā? Un kāda velna pēc vēl dublikāti būtu jātaisa?! Līdz šim man nevienā kaut kas tāds nav piedzīvots. Tu raksti tā, it kā tas būtu tevi apzaguši? Sviests!

K kartupelis2 22.03.2017

Tāpēc kad ir mantkārīgi cilvēki. Mani, par laimi, nav apzaguši, tieši tāpēc man patīk lemongyma priekšrocības nākt ar savu atslēgu, jo es zinu, kad atslēga ir tikai man un neviens cits to nevarēs atvērt.

G gym@fitness 22.03.2017

Mantkārīgi cilvēki? TOS, PĒC TAVA KOMENTĀRA VAJADZĒTU DEFINĒT KĀ ZAGĻUS?

Mantkārīgu cilvēku ir līdz vēmienam un katram tāda blusa ir, pieņemu ka tev arī. Mantkārīgs var būt jebkurš cilvēks.

Vārds / mantkārīgs/ nav nekādā gadījumā definējams pie atslēdziņas!

Ja tev šis sporta klubs patīk, lai patīk, uz priekšu, turies pie tā ar zobiem un nagiem! :D

P Pretenzija Pretenzija 22.03.2017

Izskatās ka kartupelis ir nevis klients, bet pats tur rukā! Ka tā iekarsa, dēl sūda atslēdziņas! Sūdzība tad citāda, par attieksmi!

K kartupelis2 22.03.2017

nestrādāju, bet apmeklēju gan. Ne reizi nav bijusi nepatīkama situācija. Atceraties vienu, ka attieksme rada attieksmi :)

_ ___________ 22.03.2017

Par atslēdziņu tik karstas sarunas, ka slikti paliek. Lai jau ir tā atslēdziņa, tas ir mazākais, kāds mīnuss, bet par attieksimi ej ratā! Man nebija, ne skarbuma, ne augstprātīga toņa, kā šai puciskajai, ar skāba citrona sejas izteiksmi administratorei Jeļenai! Kāpēc man jācieš viņas attieksme?! Interesanti gan! Pat ja es izbesīju ar entajiem jautājumiem, bet mani interesē vienmēr tas, ko varbūt vēlos pameklēt! Varbūt tas arī bija pēdējais piliens, kāpēc es vnk ieciklējos neiet! Pārvilināšu savus draugus arī citur, lai ir tās sodas naudas par neizmantoto gadu. Dēļ draugiem man radās arī interese, kas par sporta klubu. Visādi klienti nāk, administratoram jāmāk ar visiem satikt, nevis dalīt simpātijas, antipātijas! Un ja tev patīk iet uz to sporta klubu, ej un nekunksti! Priecājies, vingro, sporto!

D dronbalt 22.03.2017

Tajā zālē nav meitenes ar tādu vārdu ;DD

K kartupelis2 22.03.2017

kurš te kunkst? manuprāt, ne līdz galam izklāstat situāciju, un savu attieksmi.

P Pretenzija Pretenzija 23.03.2017

Iedrāzās dronbalt, iespamoja, parēca un aizpirda ar vēja ātrumiem! Kā vari zināt to?! Un ja ir? Aizbraukšu paskatīties.

D dronbalt 23.03.2017

Jo esmu lemongym klients jau sēn un tur administratores ar vārdu jeļena nav, ej, pārbaudi, ja nav ko darīt

P Pretenzija Pretenzija 29.03.2017

Sen vari teikt tad, ja esi 5 gadus to apmeklējis/ jusi, un arī sen nav atvēries šis saucamais sporta kluba tīkls! Es pat domāju zem dronblat esi vecis vai vagīna?! :D Un kurā tad nu TIEŠI lemongym esi "senais" klients?! Varu arī uzvārdu tai izlepušajai nosaukt. Ir gan vienā no klubiem šī izlepusi skābais citrons! :D

M Maarcis 13.05.2017

Dronblat noteikti, ka jau gadu desmitus iet vēl pirms "lemon gym" kļuva par definējamu nosaukumu ????????

M Maarcis 13.05.2017

Uh... Ieliku vienu smaidiņu, a saite uzreiz strikti aizklāja ar ar miljons jautājum zīmēm :/

proverka777 22.03.2017

tur ir ATLAIDES ! Bet ATLETIKA klubā nav atlaides :(

Vai ne?

P Pretenzija Pretenzija 22.03.2017

Korofeļ, tev ņipoņjatka vai kā?! Ej ar savu aClēgu pakārties! Ņuņičaj! Nelien tur, kur tev neprasa, un lasies uz savu hrenovuju lemon palātu! Tu laikam neproti rakstu ilzasīt? Papļūtīji par savu atslēgu un vot ij lasies, kur gaida ļemončiks!

_ ___________ 27.03.2017

Njā, lasu un nebeidzu smieties par skaistajām pretenzijām:

P Pretenzija Pretenzija 08.10.2017

Nelasi madmozel gym :D

P Pretenzija Pretenzija 08.10.2017

Tad nelasi madmozel gym :D

I Ieva M 18.06.2018

Brismīgs sporta klubs! Nekad tur vairs neiešu. Diemžēl slikta pieredze ar pilnīgi visu, kas tur ir. Sakot ar ļoti neizdevīgiem līguma noteikumiem, kur rezultātā "jaukā" mēneša maksa, uzpeldot zemūdens akmeņiem, pārvēršas par absolūti neizdevīgu pasākumu un milzīgām summām, beidzot ar attieksmi.

D Dace Skutele 01.11.2018

Pilnīgi piekrītu ,cilvēku mānīšana.Uz zāli neiet 3 mēnešus un grib lauzt līgumu ,bet līguma laužšanas maksa127 eiro ,norm vaine

_ ___________ 20.06.2018

Ieva M, par kura rajona nožēlojamo sporta klubu GyM runā? :D

A Aleksja 19.09.2018

Lemon Gym. Более отвратительного клуба не встречала.
Девушки, обслуживающие в Пурвциемсе совершенно некомпетентно объясняют клиентам их права и обязанности.
Без какого-либо звонка клиенту отдают в компанию по возмещению долгов (услуга не получена, воду не пили) плату за два месяца, при этом клиент находился за пределами Латвии. Никогда туда больше мой ребенок не пойдет. Сама абонентская плата в месяц 19 евро. Вода еще 4 евро. Договор составлен на ежемесячную плату 19 евро. Воду не пили (т.к. вообще не посещали). За что тогда 8 евро взыскивают? Просто узаконенный рэкет. Дозвониться до бухгалтерии нет возможности. Телефоны руководства отсутствуют. Какая-то бандитская организация? Или супер секретная? Непонятно. Честные бизнесмены свои контакты так глубоко не прячут.
РОДИТЕЛИ! возьмите во внимание отношение к клиенту! И такое же отношение будет к вашему подростку, который как-бы и взрослый, но отвечают за все родители. Чему в такой компании могут научить и какую "услугу" еще оказать? Задумайтесь!

A Al3x_mat 29.04.2019

Mans gada abonements beidzas un sāku saņemt sms par neapmaksāšanu. Vēlāk atnāca sms par to kā šī lieta tiks nodota parāda piedziņai. Nevaru pat sazvanīt viņus lai noskaidrot galu gala cik tad jāmaksā. Sviests. Nekad vairs neapmeklešu to iestādi