legoeu.com - Krāpšana

Šis būs vairāk kā brīdinājums citiem! Neilgu laiku atpakaļ brāļa dēlam sāku meklēt lego technic konstruktorus. Pamanīju, ka man facebook sāk ieteikt e-veikalu legoeu.com, kurā itkā var iegādāties lego konstruktorus pa 50% zemākām cenā, salīdzinot ar oficiālo shop. Lego.com. Tas jau liek būt uzmanīgam.
Intereses pēc piereģistrējos un e-pasta kastē saņēmu ziņu par veikmīgu reģistrāciju, kurā kā kontaktinfo minēts: [slēpt]@yahoo.com
protams, jāņem vērā arī fakts, ka e-pasts automātiski iekrita gmail.com "mēstuļu" kastē.
Manas aizdomas krīt uz to, ka šī weblapa pilda tā saucamo pikšķerēšanas funkciju, kur reģistrējoties, lietotājs visdrīzāk ievadīs savu e-pasta adresi un attiecīgās e-pasta kastes autorizācijas paroli. Ja ne, tad, pērkot kādu no pievilcīgas akcijas precēm ar 50% atlaidi, visdrīzāk nosūtīs savus maksājuma kartes datus.
Esiet uzmanīgi!

R

Life_is_life 06.08.2018

Facebook daudz tadas reklamas, esiet uzmanigi

ОK 06.08.2018

Prātīgs tāpat sapratīs, bet muļķis tāpat uzrausies...