www.sudzibas.lv LDZ Rēzekne 2 dzelzceļa stacija Slikts LDZ apsardzes serviss

LDZ Rēzekne 2 dzelzceļa stacija - Slikts LDZ apsardzes serviss

Vēlos informēt, ka dzelzceļa stacijā Rēzekne 2 pasažieri nevar justies droši. Cik nēesmu tur bijusi un gaidījusi vilcienu, tur vienmēr pilns ar bezpajumtniekiem un cietumniekiem. Šodien vakarā gaidot pienākot vilcienu Rīga - Zilupe plkst. 20: 32 biju lieciniece kā cietumniece kādai jaunai meitenei no kabatas izzaga mobīlo telefonu un aizskrēja pilsētas virzienā. Cik dzirdēju ka viņu sauca Marina, jo bija kopā ar tādām pat draudzenēm manāmā alkohola reibuma stāvoklī un runāja savā starpā cietumnieču žargonā. Tā arī jaunā meitene palika bez telefona. Uz to brīdi kamēr pienāk vilciens jābūt uzmanīgiem Rēzekne 2 dzelzceļa stacijā, jo tur nav video novērošanas kameru un Latvijas dzelzceļa apsardzi vispār nevar redzēt, jo viņi dzer kafiju savās telpās un smēķē pie savas ieejas vai sarunājās pa telefoniem. Un tā viņi pilda savus darba pienākumus katru dienu un algu saņem neparko. Tāpēc uzmanāties no šīs zagles cietumnieces Marinas, lai neapzog jūs! Vīņas pazīmes augums 168-170 cm, kalsnas miesas būves, tumšiem matiem un pats galvenais ar lauztu jeb izšķaidītu degunu uz kreiso pusi. Bet par pasažieru drošību stacijā Rēzekne 2 ziņošu masu mēdijos kā prese tā arī bez tabu un degpunktā. Lai tad visa Latvija zina kāda ir dzelzceļa apsardze stacijā Rēzekne 2. Cik esmu dzirdējusi, ka dzelzceļa apsardze Rēzekne 2 stacijā neprot valsts valodu.

J

M Mego izmeklētājs 14.08.2019

Ldz apsardze apsargā dzelzceļa īpašumu un neveic personu apsardzi .par zādzībām jāvēršās valsts policijā p.s. policijai gan jārunā valsts valodā.

really? 14.08.2019

tad jau labi alkoholu tur,ja vareeja sadzerusies vel aizskriet un pirms tam nemanaami nozagt telefonu! :p