Lbk University - Tīrais blefs tā skola

Silti iesaku jums neiet uz so skolu macities, jo te no mācīsanās ne smakas tikai dazas simboliskas lekcijas nedela. Un par visu tur ir jāmaksā, piemēram par studenta apliecību jau 3 LS un tas nav vienīgais, atliek laikā nenokārtot kādu ieskaiti - maksā, atliksi ieskaites kartosanu vēl atkal, nu jau dubultā maksā! Aizej uz info centru domā ka kko noskaidrosi, bet nē saucamajā "INFO" centrā neviens arī neko neparko nezin. Atliek kko ne tā izdarīt - MAKSĀ! Atklāti sakot tīrākais bardaks! Ir daudz labākas skolas!

A anna 26.02.2009

simboliskām lekcijām pat ieskaites nevar nokārtot, nu tad maksā!

J jolanta 16.03.2009

Nu nezinu gan, patreiz macos un mani ļoti apmierina šī koledža, pasniedzēji ļoti interesanti un zinoši, piemēram pasniedzēja E.Liepa(augstākā matemātika un augstāka pasniedzēja pilotāža), super, paldies viņai, vel arī B.Heimanis, tik interesanti pasniegt lekciju, cepuri nost! Piekrītu Annai, ja nevar laicīgi nokartot, paši vainīgi!

A Armīna 29.06.2010

Man atliek vien pasmieties par dažiem kometāriem. Man ir divu
skolu pieredze un šobrīd mācos LBK otrajā kursā un nekādas pretenzijas pret viņiem nav, laikam viss ir atkarīgs no paša studenta. Ir iegūtas labas zināšanas un ieskaites arī visas ir nokārtotas laicīgi.

š šausmas 29.06.2010

divnieku karalis uzrakstija sūdzību, hahahahahahahaha!!!

S Studentka 21.07.2010

Mācos šajā skolā un esmu apmierināta. Mans novērojums drīzāk būtu ka ne jau skola stulba, bet daudz studentu tur stulbi. Tā vien šķiet, ka daudzi tik tiešām ir atkritēji un vidusskolā tā sauktie "divnieku karaļi", kas izceļas ar savu dumību un ir visskaļākie kliedzēji, ka koledža ir zemē metama. Ja cilvēks tik tiešām grib mācīties un ir ieinteresēts tajā, ko apgūst, tad viss ir kārtībā un skola ir ok. Ar karoti neviens mutē neko neliks nevienā koledžā un kur nu vēl augstskolā. Uz visiem jautājumiem man vienmēr ir atbildēts un visas problēmas vienmēr ir palīdzēts risināt. Iniciatīva studēt ir jāizrāda pašam, nevis jāgaida, ka ar mietu kāds tev galvā dzīs grāmatvedību vai ekonomiku. Un arī ar tām maksāšanām nav tik traki, kā šeit brēc - ja attaisnotu iemeslu dēļ neesi licis eksāmenu un iepriekš esi par situāciju brīdinājis, tad nekas nav jāmaksā. Cita lieta ir tad, ja to tik vien dara, kā purpina, ka draņķīga skola, neko nemācās un cer, ka noliks kādu eksāmenu - tad arī būs izgāšanās un pārlikšana par maksu, kas paša vaina. Ļoti laba pasniedzēja ir Evija Liepa - šķiet, ka matemātiku un statistiku spētu iemācīt pat skudrulācim - stingra, taču ļoti kompetenta un ar ļoti labu mācīšanas manieri. Heimaņa lekcijas vispār ir ļoti vērtīgas - ļoti zinošs un interesants pasniedzējs, kura lekcijās nekad nav bijis jāgarlaikojas. Arī Lietvedībā ļoti jauka pasniedzēja. Ieteiktu koledžai nomainīt komerctiesību pasniedzēju un stingrāk mācīt angļu valodu, vai arī, lai paceltu savu reitingu - mācīt kādus priekšmetus angļu valodā - tas atsijātu tos daudzos muļķus, dēļ kuriem šobrīd kursam angļu valodu māca diezgan švakā līmenī. Vopšem - verdikts tāds, ka koledžai nav ne vainas, ja vien pats students ir ieinteresēts mācīties. Forši, ka lekcijas ir 3 dienas nedēļā - var savieot arī ar darbu un arī pasniedzēji ir pretimnākoši. Ir ok, nav ko cepties - ja kaut ko ķengā, jāsāk no sākuma ar sevi.

A anna 07.01.2011

Jau sūdzība pašos pamatos norāda, ka rakstītājs nav nekāds izcilnieks :D Apgaismošu- visās augstskolās par studentu apliecību jāmaksās 3Ls, par pagarināšanu 0.50Ls. Tāpat visās augstskolās par parādiem ir jāmaksā. Par atkārtotu nenokārtošanu, jāmaksā atkarībā no kredītpunktu skaita. Un ja sakrājas cik tur tie parādi, tad atskaita. Neko precīzi par izcenojumu vai kritisko parādu skaitu pastāstīt nevarēšu, jo neesmu tāda, kā raksta autors :D
Un ja tas ir viss, par ko sūdzas tēmas autors, tad jau izskatās, ka tā skola laba :)

M Markus 16.01.2011

Sūdzība jau pati par sevi nav loģiska. Esmu studējis citur (tagad izskatu iespēju LBK) un arī, ja kavē ieskaites, tad jāmaksā, jo kavē arī laiku pasniedzējam. Un cik zināms info centrs nenodarbojas ar kavētāju izglītošanu.

M Mazā 14.06.2011

Runājot par pasniedzējiem neko sliktu nevar teikt. Protams, vienmēr ir tādi pasniedzēji, kas nav tik kompetenti un uz ieskaitēm sanāk visu pašam mācīties, jo lekcijās gan drīz nekas nav stāstīts. Bet tas jau visur tā ir, jo nekad visi pasniedzēji nebūs ideāli.
Pati skola kā tāda un vadība gan ir garām. Info centrā meičas iestājoties tik skaisti stāsta, bet izrādās, ka, piemēram, pāriet uz citu skolu ir diez gan dārgi, jo akadēmiskā izziņa maksā 150 Ls un bez akadēmiskās izziņas nekur tikt nevar, ja vienīgi no sākuma sākt studijas.
Arī turpināt studijas citās augstskolās ir sarežģītīti, jo kredītpunktu skaits nesakrīt un ja grib turpināt mācības 3. kurās, ir papildus jānokārto 10 - 15 parādi (kā kurā augstskolā).
Un budžeta vietas ir tikai studentu pievilināšanai, jo uz otro semestri tās ir dabūt ļoti grūti. Kā pierādījums tam ir tas, ka pēc pirmā semestra uz otro semestri budžeta vietas par sekmēm dabūja 9 cilvēki no visas koledžas.
Visas aktivitātes notiek tikai un vienīgi nevis mūsu (studentu) labā, bet gan tāpēc, lai reklamētu LBK un piesaistītu citus studentus.
Tā kā apsveriet kārtīgi vai ir vērts iesaistīties tajā visā, jo pēc tam var nākties nožēlot.
Es pati tagad viennozīmīgi varu teikt, ka skopais maksā divreiz, jo tad jau labāk būtu samaksājusi LU studiju maksu un tad būtu garantija, ka būs man kārtīgas lekcijas, normāla attieksme no vadības un garantija, ka darba devējs mani skatīsies nopietni nevis kā uz kkādu beibi, kas nopirkusi diplomu.

Veiksmi jums augstākās izglītības iestāžu izvēlē!:)

K Kalvin 25.07.2011

Paldies par Tavu viedokli, Mazā!
Pašlaik ar skatos šo skolu kā iespējamo paralēli jau iesāktajai, BET par to LU kvalitāti [kārtīgas lekcijas un attieksmi] gan Tu nošāvi greizi :p

? ????? 30.07.2011

sveiki man ir jautajums vai kadam ir tas skolas direktores numurs nesakitot tie kas ir weba ti tizlie parastie numuri un ta skola vispar sudaina atraksta ka tieku budzeta bet huju ne rakstits kad un lidz cikiem pedejas dienas viengi bet lidz cikiem avr iesniegt neka tada nav minets bet rasktits lidz 3 pienem ka atd ir 3 vai 1 diena ????

D Dzho 01.10.2011

Nezinu kā skološanu tur ir, pieņemu ka cilvēki tur ir augstā l'menī, bet tas ka skola taisa naudu, gan piekrītu (gribēju iestāties pats) - sākumā dod visiem budžeta vietas, tik pēc tam sāk atklāties dažādas nianses, un maksā tik ...

ja ir nauda naf problēma, tad var mācīties un domāju būs laba izglītība, savadāk iesaku tomēr pameklēt kaut ko ar nopietnāku attieksmi pret studentiem, bet nu tāpēc jau ir biznesa koledža - jārāda tak studentiem prakse kā var ražot naudu :) ...

A Anna 20.10.2011

закончила это заведение в 2008 году - на бухгалтера училась, теперь живу в Англии, подала документы на АССА, так у меня эта организация не признала этот диплом, как квалификационный, Полная ерунда - не ходите туда учиться !!! и образование там никакое

K kriksis 28.11.2011

jautajums par skolu - kaspec shaij skolai ir dots augstakais akreditacijas pakape - beztermina? tas jau kaut ko saka. piemeram dazam koledzam ka RUK (uznemejdarbibas koledza) ir 5 gadu akreditacija?

A aijja 05.07.2012

Studēju šajā skolā otro gadu. Mācos labi( vidējā apm. 8 balles), tādēļ nepatiku pret šo skolu nevar pamatot ar sliktām atzīmēm. Neapmierina skolas vadības attieksme pret studentu, neskaidrība skolas organizācijas sistēmā.
Bieži uzrodas problēmas kā no gaisa. Piem. nokārtoju sesiju, bet pēc mēneša man atnāk brīdinājums, ka mani atskaitīs no skolas, jo man nav nokātrotas visas saistības( nenokātroti eksāmeni). Zvanot uz skolu, protams, atklājas kļūda. Bet lai pasniedzēji ieliktu atzīmes, man jādabū bezmaksas norīkojumi ko iedot KATRAM pasniedzējam, un tad vēl jācenšas sagaidīt atzīmes, kas nebūt nav tik ātri. Un šis ir tikai viens no vairākiem gadījumiem šo gadu laikā.
Arī kvalifikācijas darba aizstāvēšanas cena nav iekļauta mācību summā- tātad pēdējā gada beigās jārēķinās vēl ar to.
Cenas par atkārtotas ieskaites un eksāmena kārtošanu ir diezgan augstas, kaut vai salīdzinot ar augstkolu Turība, RTU, LU.
Pasniedzējiem nav ne vainas! Kā jau katrā skolā- ir gan ļoti saprotoši, gan stingri, bet kopumā ir OK!
Ja students tiešām vēlas nebojāt sev nervus ar stulbām skolas vadības kļūdām, ieteiktu doties uz kādu nopietnāku skolu. Veiksmi!

: :))) 28.09.2012

Pats labākais, ka visur reklamē, ka ir budžeta vietas un stipendijas. Tikai aizmirsa pateikt, ka stipendijas ir TIKAI PIRMĀ SEMESTRA STUDENTIEM! :D Tas, ka nav sakārtotības un neviens neko nezina, gan taisnība. Piemēram, kursa darbs jāraksta saistībā ar prakses vietu. Uzrakstīju iesniegumu, lai skola palīdz atrast prakses vietu, bet man šodien atmet atpakaļ kursa darba tēmu, jo nav norādīts uzņēmums! Ko lai saka...Vismaz nav garlaicīgi! :D

S studenteDiana 01.02.2013

Skola diezgan briesmīga- nevienam neieteiktu šo skolu izvēlēties. Par budžeta vietām precīzi pateikts- pēc 2. semestra met ārā, ja neesi izcilnieks.
Par skolas pamešanu jāmaksā. Pasniedzēji varbūt zinoši, bet nespēj neko iemācīt. Kā piemēram, skaidrojot tēmu komerctiesībās, neko saprast nevar- izsaka vārdu līkums, rezultātā ej nu tu saproti, domāts likums vai līgums, un visādi citādi.
Mācības notiek ļoti reti, bieži tiek atceltas lekcijas, pasniedzēji neparasti slimīgi un kavē.

E engjeliic 22.06.2013

Pilniba piekritu sudzibas rakstitajam, pagajusaja gada uzsaku studijas Lietiskjo un izklaides pasakuma vadibu..sakuma likas, ka bus ok, bet beigas izradijas pilnigs " mesls" ne skola, visu laiku studejot mums atgadinaja, ka vinji pasi nezin, kas mes busim pec studiju beigsanas, sasolija stipendijas, pirmos 3 menesus bija, pec tam apgrieza, kaut gan atzimes bija 8 un uz augsu, pati lielaka kulminacija bija - akredititacijas komiteja ta vinjus nolika, ka saprata, ka akreditaciju nekad nedabus un so programmu likvideji..mums piedavaja talmacibu vai pariet uz citu programmu, tas ir normali??Beigu beigas ne dabuju savu karoto profesiju, gan ari nedabuju iemaksatos 200ls!
P.S. Pret pasniedzejiem man nav iebildumi, vismaz ar kuriem bija saskarsme - vadiba pilnigi garam, naudas grabeji..

K kkkk 06.10.2013

Aizgāju uz parrunām LBK un nākamajā dienā atteicos no mācībām, jo solīja budžeta vietas un izradījas pilnīga krāpšana no viņu puses. Neparakstīju nekādu līgumu ar LBK, bet viņi periodiski sūta e-pastus, lai es apmaksātu studijas.