Lavijas tomāti - Krāpšana

Ļoti ...žēl ...ka tā notiek " Rimi " veikalā ...konkrēti - Rīga, Dombrovska 23. ( Vecmīlgrāvis ) . Vakar...pirku -Latvijas tomātus ...uz čeka bija---0.855 kg ., atnākot mājās ...nosvēru uz saviem svariem ...iepriekš pārbaudot svaru precizitāti... izrādījās īstais svars ir ---0.620 kg . Kāpēc ...es pārbaudīju patieso svaru šai iegādātai pārtikas precei ...ir tāpēc ...ka es ...redzēju, ka pārdevēja apzināti ar vienu roku uzspiež uz svariem ...man uzticība ir zudusi---veikala " Rimi " kasierēm...

R

н Нил Ушаков 19.05.2011

Nu un kas? Kas tev tik žēl nedaudz pārmaksāt naudiņu? Es tādā veidā baroju savu ģimeni.

S stop 19.05.2011

interesanti gan kā pajoļi iedomājas, ka šī nauda vai nokrāptie tomāti nokļūst pēc tam pie konkrētās pārdevējas?

E esss 19.05.2011

vai tā būs pagājušā gada raža?)))))

Z Zane 20.05.2011

uzreiz vajadzēja lūgt, lai nosver vēlreiz.

S SIARimiLatvia 20.05.2011

Labdien,

Lai mēs varētu izpētīt šo situāciju, lūdzam precizēt sekojošu informāciju no čeka:
1. čeka numurs
2. kases numurs un kasieres vārds
3. precīzs laiks, kad notika pirkums

Vai arī lūdzam ieskanēt šo čeku vai nofotografēt un nosūtīt mums uz e-pasta adresi [slēpt]@rimibaltic.com vai arī nosūtīt pa faksu 67045553 (ar norādi - Klientu Servisa Centram).

Ar cieņu / Best regards
SIA Rimi Latvia
Klientu servisa centrs
bezmaksas tālr: + 371 80000180
e-pasts: [slēpt]@rimibaltic.com

I Inokentijs 20.05.2011

kaut kas te nelīmējas ! Redz, viņa redzējusi, ka pardevēja uzspiež uzguļās uz svariem un neko nesaka ! Ko tad uzreiz neteici ?

R RAIMONDS 22.05.2011

Kāpēc ...es uzreiz kasierei neko neteicu ...ka viņa mani māna ...tāpēc ...ka es pēc dabas esmu tāds, pārliecināšos mājās ...ka esmu apmānīts un vēl negribējās ticēt ...ka tā notiek " Rimi " veikalos...es tajā dienā arī zvanīju uz konkrēto veikalu ...A.Dombrovska 23...izstāstot ---kurā kasē ...pārdevējas vārds ---Tatjana un laiku, kad es iegādājos šo preci...

L lana 22.05.2011

Raimond, Rimi ir uzrakstijusi, lai tu nosutitu ceku, ko vel gadi un ardies