www.sudzibas.lv Lauvas zobs Vienaldzīga attieksme pret zobiem.

Lauvas zobs - Vienaldzīga attieksme pret zobiem.

Esmu pamatīgā šokā par tik vienaldzīgu attieksmi. Sākšu jau ar to, ka bērnam tika izrauts zobiņš, kuru noteikti manā uztverē varēja vēl glābt (mana māte bija zobārste), attieksme vienkārši nekāda, ja es nebūtu blakus es pieļauju, ka būtu bļaušanas un kliegšanas uz bērnu, bet kā ir tā ir. Bet stāsts ir par mani, sataisīja man zobu un paziņoja, ka caurumu man vairs nav, kas mani ļoti iepriecināja, bet tad priekšējam zobam man uzmetās saknes galā bumbulis diezgan paliels, daktere Stūrmane, ne skatījās ne likās īsti klausījās, sausi noteica vajag rentgenu kas tika izdarīts, rentgens mistiski rādīja uz iekaisumu starp zobiem, bet pat ar pirkstu bija jūtams, ka bumbulis ir zoba galā, bet ne skatījās ne pētīja, iegrūda man rokās rentgenu un teica jātaisa zoba saknes rezekcija ko mēs te neveicam, procedūra maksā ap simt latu, jeb jārauj, apdullis no tāda slēdziena devos prom, bet pēc laiciņa atžirdzis un pārdomājot situāciju es nolēmu ka būtu jādzer antibiotikas un jāglābj zobs (vai jādomā un tas jāpiedāvā ko darīt nebūtu Stūrmanes kundzei, jeb jaunkundzei?) rezultātā (vienīgais par ko varu pateikt paldies), ir pa telefonu lūdzu izrakstīt antibiotikas kas tika izdarīts, un ar zobu ir krietni labāk, bet smagākais trieciens man nāca vakar , kad tika konstatēti DIVI CAURUMI VIENĀ ZOBĀ, DIVUS ZOBUS TĀLĀK TAM KO MAN LABOJA, BET MAN NEKAUNĪGĀ KARTĀ TIKA PAZIŅOTS, KA CAURUMU NAV! Vienaldzība (par kuru arī lasu citos komentāros) ir tik liela!!! Rezultātā mēs visa ģimene atteicāmies no šī daktera un klīnikas pakalpojumiem un ļoooti silti iesaku visiem neapmeklēt (drošības labad, jo lasu ka ar vienaldzību sasirguši arī liela daļa pārējo ārstu) šo klīniku, bet personīgi varu teikt ka pie Stūrmanes (par dakteri grūti nosaukt) noteikti neejiet, jo risinājums ir viens RAUJAM!

P.S. Un varu apliecināt ka bildēs redzamais smaids (nezinu kā pēc šī komentāra ievietošanas būs, varbūt speciāli smaidīs, kaut nu tā būtu), bet kad gāju es vai meita, ne reizi netika pasmaidīts, ļoti sausa attieksme, un vēl varu piebilst ka piekrītu par visiem tūkstots procentiem tam cilvēkam, kurš pagājušo vai kuru to gadu rakstīja ka LAUVAS ZOBA zobārsti pacienta klātbūtnē apspriež savas problēmas, skaļi smejās un diskutē it kā manis tur nemaz nebūtu, JĀ TĀ IR, UN SAJŪTA IR PRETĪGA! Bērnam ļoti bail, bet no dakteres pat smaids nebija, kā bērns var gribēt pie tādas doties??? Esmu patiesi laimīgs, ka man tur vairs nebūs jāiet, jo bērnam esot vēl caurumi, ņemot vērā ka valsts dotē, (vēl neesmu bijis uz citu klīniku, bet kad būšu es noteikti ziņošu) iespējams caurumu vairs nav, vienkārši dikti gribas ar savu vienaldzību nopelnīt, ......jā protam labāk ja var izraut tam bēnam, lai nav kā teikt jāčakarējas vai ne cienītā Stūrmane?

N

N NicolasNC 28.01.2013

Vēl piemirstu piebilst cienītā Stūrmane, pirms zoba saknes rezekcijas vēl ir variants izņemt nervu, un tā ārstēt un tikt no strutām vaļā, bet Jums jau tā laikam liela ķēpa, labāk sūtīt citur, ja nerauj tad lai iet citur.

E ELLIO 28.01.2013

Ar kādām tiesībām tiek likta dakteres fotogrāfija?Varbūt vēl ārsta personas kodus un adreses sāksim likt internetā, ko?
Ārsts ir neaizsargāts pret šādiem pacientiem.
Ja ir sūdzības, tad rakstiet veselības inspekcijai, nevis ķengājiet cilvēku publiski.

N NicolasNC 28.01.2013

Tautai savi "varoņi" ir jāzin. Saradīsies tādi paši nekvalitatīvi apkalpoti klienti, tad arī arī griezīsimies gan masu medijos (pēc nepieciešamības) gan inspekcijās, pagaidām esmu sakontaktējies ar diviem kuriem arī ir pamatotas sūdzības. Es nekur nesteidzos, tas ir jāizbeidz!

E ELLIO 29.01.2013

Ja ir sūdzības par darba kvalitāti, tad raksti veselības inspekcijai, nevis plosies internetā.
Turklāt, ja Tava māte ir zobārste vai bija zobārste, kāpēc tad Tu ej uz tādu kantori par kuru neko nezini?
Vai tad mamma pati nevar salabot Tev zobu vai kāda mammas kolēģe?Cerams, ka mamma perfekti pildīja zobu kanālus.:DDD

N NicolasNC 29.01.2013

Ko gan zobārsts ar nikneimu ELLIO sakarīgu var komentēt? Es godprātīgi maksāju un gāju jo uzticējos, bet Jūsu attieksme pat te ir graujoša, cienītie lasītāji zem profila ELLIO http://www.sudzibas.lv/profile-3744 varat palasīt viņas komentārus, visi ir saistīti ar zobārstniecību un visi lai cik dīvaini ir negatīvi, nevnā nav rakstīts jā, šim cilvēkam ir taisnība, bet visur ir atrunas izlaists bērns, stulbs klients u.t.t man ir nelabais aizdomas ka šī pati ELLIO ir arī izdaudzinātā Stūrmane, vismaz internetā ir tāda pati uzvedība kā dzīvē, varbūt te slēpjoties aiz maskas pat nekaunīgāka, jo šaubos vai dzīve ietu prasīt kapēc mana māte tagad nelabo man zobus, jo varu novēlēt viņai to pašu kas ar manu māti ir noticis. UN nevajag man šitos tekstus :Un ja zobārsti sāks publicēt savu pacientu foto?Nu teiksim tos pacientus, kuri nesamaksā vai neatnāk uz vizīti, iepriekš nepabrīdinot?Patiks?

N NicolasNC 29.01.2013

P.S. cien. ELLIO, lai kas Jūs būtu, par visu atbildēsiet, es lūgšos par to!

Cienītais Nikolas NC.
Es neesmu Ieva Stūrmane.
Un kā jau rakstīju, ja neapmierina kvalitāte, tad raksti iesniegumu Veselības Inspekcijā Klijānu ielā 4, dakterei Karlsonei.
Un pie viena apmeklē arī psihiatru.No šitādiem pacientiem ir jāturas pa gabalu.

N NicolasNC 29.01.2013

Jā varbūt nedaudz "iecepos" pa daudz, principā man pietiek ar to ka savu kāju tur vairs nesperšu, un manā melnajā sarakstā ir vienaldzīgā Stūrmane. Tiešām vairs nav ko piebilst un uztraukties, ir tieši jāpriecājās, ka laikus aizmuku, un un iešu uz klīniku kur nav neviens negatīvs komentārs iekš sudzibas.lv, kas manuprāt ir savā ziņā rādītājs, labi es savā ziņā drusku esmu par karstasinīgu un brīžiem nezinu robežas, bet uzskatu ka no tiem daudzajiem kas ir vēl par Lauvas Zobu- visi tak noteikti nav tik karstasinīgi kā es. Savu viedokli esmu izteicis, un pat arī druscīt vairāk, lai visiem jauka diena!

E ELLIO 29.01.2013

Un iespaidu kā par pacientu arī esi radījis.
Dievs nedod, ja nonāksi manā klīnikā...tikai lūdzu netrāpies man uz vizīti.Labāk uzreiz brauc uz institūtu vai vismaz nosauc klīniku, kurā esi pierakstījies, es ceru, ka tā nav manējā.

N NicolasNC 29.01.2013

ELLIO kā jau rakstīju esmu pierakstījies un IEŠU uz klīniku kura nav minēta vismaz šinī portālā, institūts liekas pat "pārsit pušu" Lauvas Zobu un piedodiet, ja esmu kļūdījies par Jūsu identitāti... jā ceru ka nesastapsimies.

E ELLIO 29.01.2013

Starp citu šim portālam jau nu vajadzētu vismazāk ticēt, bet iet pēc paziņu un draugu ieteikumiem.

N NicolasNC 29.01.2013

Jā un starp citu uz Jūsu sūtīto institūtu... pēc paziņu un draugu ieteikuma šī ir viena no vienaldzīgākajām vietām nebaidos teikt visā Latvijā, un Jūs man novēlat uz turieni iet, laikam Jums ir cita pieredze. Jā un šoreiz eju uz klīniku tieši pēc drauga ieteikuma, iepriekš Lauvas Zoba variants bija izvēlēts maksimāli tuvu dzīvesvietai, tā bija mana kļūda, jo no sākuma viss likās tik jauki, nez vai Jums ELLIO kā zobārstei neliekas nepieņemami neieraudzīt zobā kariesu, jeb vai labs zobārsts neskaitās kurš cīnās par to lai zobs paliek mutē, maksimāli ar visiem līdzekļiem?

E ELLIO 29.01.2013

Es nesaprotu vienu, kāpēc jāizvēlas kl;inika tuvāk dzīvesvietai, ja māte ir zobārste.Ja māte vairs nestrādā par zobārsti, tad mātei taču noteikti ir daudz kolēģu, kurus ieteikt.
Par saviem kolēģiem neņemos spriest, ja ir sūdzības, tad ir jāraksta inspekcijai, jo tikai inspekcija ir tiesīga noskaidrot vai ārsts ir vai nav pieļāvis kļūdu.

N NicolasNC 29.01.2013

Māte pirms pensijas ļoti ilgus gadus nestrādāja kolektīvā kur daudz zobārstu, zobārsts oģinočka ja tā var teikt, bez asistentiem un medmāsām, bija viena jauka ārste kolēģe no seniem laikiem, kad vēl skolas ielā bija studentu poliklīnika bet lai viņai vieglas smiltis...

E ELLIO 29.01.2013

Ja runājam par institūtu, tad vajadzētu zināt, ka ir divas ieejas, ja biji ieejā no sētas puses, tad tas nav institūts, bet Valsts zobārstniecības centrs.Par tā darbību ir bijušas sūdzības.Otrs ir Stomatoloģijas institūts, kur ieeja pa parādes durvīm.
Tās ir divas dažādas iestādes, diemžēl cilvēki putrojas un valsts zobārstniecības centru pieskaita institūtam.

T tikai_pilsone 05.02.2013

Fuj. Nesaprotu, kā Jūs, zobārste būdama, varat rakstīt tādus komentārus - ne tikai šeit, bet arī citur.
Ārstam IR jābūt pārcilvēkam rakstura ziņā, kurš vienmēr ir laipns, iecietīgs un iejūtīgs, ja ne - sorry, nav ko darīt šajā profesijā. Protams, visi var kļūdīties, tā jau ir cita lieta, bet cilvēcīga attieksme jāsaglabā vienmēr. Ja nē - marš strādāt uz laboratoriju pie mēģenēm un atskaitēm bez cilvēkiem.

E ELLIO 05.02.2013

Par kuriem maniem komentāriem ir runa?Kur tos var apskatīt?Esmu ieinteresēta:D

L LZT 19.11.2014

Ko Jūs varat "cepties", cik cilvēku, tik viedokļu. Varbūt Jums nepatīk dr.Stūrmane, taču es varu teikt pretēji. Es kā viņas paciente vēl neesnu vīlusies un arī mani paziņas arī nē !