www.sudzibas.lv LAURA REĶE - Ceļojums Tev Krāpniece apzog ceļotgribētājus

LAURA REĶE - Ceļojums Tev - Krāpniece apzog ceļotgribētājus

Stāsts par LAURU REĶI (attēlā) visiem jau ir labi zināms - šī sieviete, it kā tūrisma aģentūras "Ceļojums Tev" vadītāja, piedāvā izdevīgus piedāvājumus tūrisma braucieniem, iekasē no cilvēkiem naudu, bet pat nedomā par šo naudu pasūtīt lidmašīnas biļetes, rezervēt viesnīcas... Arī ar mums notika tieši tas pats.
Aicinu visus apkrāptos neslinkot, bet doties uz policiju rakstīt iesniegumus par krāpniecību! Laura Reķe ir nekaunīga mele, kurai joprojām pietiek "iekšu" gan atbildēt uz telefona zvaniem, gan tikties ar apkrāptajiem, solot, ka visas atbildes tiks saņemtas vēlāk. Nežēlojiet ne viņu, ne viņas bērnus, ar kuriem viņa mēģina iežēlināt Latviju portālā TVNet. Man vēl joprojām nav skaidrs, vai šī naudas izkrāpšana Laurai bijusi kāda stratēģija, vai viņai vienkārši ir ļoti izteikts smadzeņu trūkums (jo, cik saprotams no jau senākiem "cietušajiem", Laura iekūlusies nepatikšanās un uzstājīgiem klientiem naudu atgriezusi, to izkrāpjot no citiem "lētticīgajiem").
Latvijā ir jābūt vismaz kaut kādai likuma varai! Parādīsim šai krāpniecei, ka viņai ir jāatbild likuma priekšā! Galu galā ir neskaitāmas sievietes - mātes, kurām arī nepietiek naudas gluži visām vajadzībām, bet viņas tomēr nekaunīgi neapkrāpj pusi Latvijas, izsniedzot viltotus ceļojumu dokumentus, vai labākajā gadījumā aizsūtot vienvirziena ceļojumā uz vietu, kur viesnīca nav rezervēta un par to jāmaksā dubultā.
Lauras Reķes vieta ir cietumā! Varbūt tur viņa beidzot vismaz kaut drusciņ nožēlotu savu izdarīto!

T Tre 23.09.2013

nu jau vairs neiekasē. nokavēji ar sūdzību.

A Andžela 23.09.2013

Sūdzības mērķis ir motivēt cietušos griezties policijā, jo, kā zināms, Laura cenšas iežēlināt ar savu grūto dzīvi un daudzajiem bērniem, ko stārķi atnesuši.

I inaramelke 24.09.2013

Liksim mierā šo sievieti. Visa Latvija jau zin, kas ir Laura Reķe. Padomāsim par viņas bērniem, vai tiešām bērni ir vainīgi, ka viņu māte ir tā rīkojusies? Kuram paliks vieglāk, kad bērni nonāks kādā no aprūpes centriem, kamēr māte sēdēs cietumā ??? Lielāka tiesa un samaksa, kas viņai būs no dzīves un Dieva tā pat nevar būt.

R runcis1980 24.09.2013

ta tik izskatas ka kads gaida lai liktu miera un viss noklusetu, bet diemžel ta nebus, domaju ka katru dienu, rita, vakara vajadzetu viņai pie durvīm klauvet un prasīt lai atdod naudu, tādu naudu, ko viņa iekasējusi no visiem kopā viņa nevienam tūroperatoram nau pārskaitījusi, bet iebāzusi kabata . man pie d...sa kas notiek ar viņas bērniem, tāpat ka viņai neinteresē kas notiek ar mums, kad esam turcija bez viesnīcas un mājup biļetes .

I igors29 30.09.2013

krapnieki

juljaxa 03.10.2013

vakardien biju Jūrmalas kriminālpolicijā, uzsāku krimināllietu, viņiem un citos iecirkņos lietas par lauru jau stāv kauzdēm..bet esmu pārsteigta kāpēc viņu joprojām nearestē. es jautāju, teica, ka visam ir savs laiks. viņa turpina ""strādāt""..turpina krāpt cilvēkus...esiet uzmānīgi ir viņu, neņemiet nekādus aidevuma lapas, ko viņa neskatoties paraksta, juristi teica, ka tai nav spēka, citi gudrinieki, padsmit cilvēki, paņēma, gaidas un klusē..es neceru savas 700 ls atgriezt, bet neklusēšu un brīduināšu citus, lai neuzķērās uz Lauras Reķes āķa. starp citu viņa mainījusi niku uz Laura Sarkanīga vai Sarkana!!!

L Laura Reke 26.10.2013

Mīļie mani klienti, man tiešām ir ļoti žēl. Jūs varat griezties policijā, draudēt man, bet jūs par velti tērējat savu laiku un nervus. Pateicoties Latvijas likumdošanai es jūtos neaizskarta. Es vienmēr varu piesegties ar bērniem un aprēķinu kļūdām. Samierinaties, jūs zaudējāt, bet es nopelnīju bišķiņ naudas. Nauda nāk un aiziet, bet dzīve turpinās. Es neesmu zagle, vienkārši darījums nenotika un es jums neko neatgriezīšu. Un vēl atceraties, ka jūs noslēdzāt līgumu ar SIA Ceļojums Tev, nevis ar Lauru Reķi, tātad visas pretenzijas adresējiet firmai. Personīgi man ar šo firmu drīz vairs vispār nebūs nekādu saistību.
Man pašlaik arī ir daudz bizness ideju, tās es ceru realizēt ar jūsu palīdzību, iespējams ar savu jaunu firmu.

Jūsu Laura

V vlace 27.10.2013

Laura, Tu neatbildi uz telefona zvaniem-esi atslēgusies, saki, ka esi ļoti slima utt...Vai šī vieta ir tā vienīgā uz kuru TEV var rakstīt un ar Tevi sazināties?Tu devi man solījumu par pagājušu pirmdienu.Kādu un ko-Tu zini...

C Casandra 06.11.2013

zaglis

F fender 03.12.2013

...milzīgs" PALDIES" Latvijas likumdošanai, kura nav sprāguša kaķa vērta, ja ļauj tādiem subjektiem rīkoties un atklāti ņirgāties par saviem apkrāptajiem klientiem...

juljaxa 15.01.2015

Bezakauņa, zvanija man vel piedraudeja lai nonemtu sudzibas, dezmdējusi 3 bērnus, lai atvieglotu kriminallietu pret sevi..zinajusi, ieprieks ka piemanisi cilvekus un neka nedabusi no musu valsts.. tu esi vienkarsi lepnums prieks saviem berniem un tada valsts ! nedoma ka dzivosi ilgu bezrupiigo dziviti savas majas Ogree, kaa uzcelta par citu cilveku naudu.. what goes around - comes around ! Neviens cilveks nedzivos ilgi un veseligi, kad vinju ienist daudziem dveselju.