Lauminas Rezidence - Krāpšana!

1. Notiek krāpšanas ar stundu uzrekinu, loti apmelo tas meitenes kas strāda. Apkrāpj.
2. Loti daudzām auklitem nemaksā algu!
3. Aijai ir ļoti daudz paradu un ienaidnieku,jo cenās nemaksāt, piemanit,samelot!
4. Parada pa telpām, visas filiāles, agri vai vēlu beigsies šis pasākums!
5. Loti daudz pārkāpumu, turas tikai dēl radu būšanas!

6! Pats galvenais:

Nevarat pat iedomāties,ka pret bērniem izturas!

M mitsubaru 15.07.2016

Un?
Kas tev par dalju?

L laurinh 16.07.2016

Ir vesela kaudze ar auklitem, pakalpojumu sniedzejiem ko viņa ir uzmetusi! Vacamies kopa un tiekam gala!

L laurinh 16.07.2016

Varone! Aktivi iet reklamas
Fbooka kur ka senes auklites pieprasa samaksu! Tikai visu dzess ara! Tad bus jabrauc kopa apciemot!

S Sandraxxo 16.07.2016

Ooghoo.. Liepinas kundze! Gaidu vel algu.!

P.s. Gadu jau gaidu ;)))

X Xmamma 13.12.2016

Vai ta tiesam ir taisniba?!

D Dan1000 23.12.2016

Vai tiešām? Neesmu dzirdējusi ne no viena darbinieka no Laumiņas Rezidenci, kurš atbildīgi un labi - ka nemaksa algu! Murgs! Jebkurā darbā par bezatbildīgu darbu samazinā algu un neizmaksā prēmiju.
Tā kā, mīļas auklītes (ja jūs protams esat mīļas - par ko es šaubos) nav ko sūdzēties, ja neprotat ar bērniem strādāt!!!

P Pilsētniece 10.02.2017

Strādāju pirms gadam par audzinātāju tikko atvērtā filiālē. Visi darbinieki, kas ar mani sāka strādāt aizgāja no darba, paliku vienīgā es, kurai solīja, ka viss būs tikai lai palieku.
Paldies, par sabendētajiem nerviem ko sagādāja vadība Aija un Gundega. Paldies, par algas aizkavēšanu katru mēnesi un neizmaksātajām stundām un neprofesionālo attieksmi. Vēl jo lielāks fuj par bērniem par kuriem ir pilniba vienalga, galvenais tikai lai vecāki naudu maksā.
Brīnos, ka vēl šis uzņēmums eksistē.

L LR 08.03.2017

Šis viss ir safafibricēts, jo ir cilvēki kuri mēģina ar visādām metodēm izkrāpt naudu un nomelnot uzņēmumu un Aiju,par katru šo ierakstu ir policija iesniegti iesniegumi un uzsākta krimināllieta.
Esmu LR darbinieks un varu pateikt ka viss ir kārtība ar šo bd un visi darbinieki ir laimīgi un visas algas tiek maksātas... ar visiem nodokļiem, strādāju jau šai iestādē ļoti ilgi. Un ja kads ir atlaists tad tikai par sliktu strādāšanu.
Tākā mīļie cilvēki un mistiskie darbinieki bez vārda lūdzu piesakaties iestādē personīgi lai varam saprast ko tad īsti nesam jums samaksājuši :) Jo neviens nav atnācis un nekad neko nav teicis ka kādam kaut kas nav samaksāts:)
Strādājam ar tīrāko sirdsapziņu un mīlam bērnus :)

D DarbinieksLR 21.03.2017

Seit jums raksta Darbinieks kurš strāda ļooti ilgi:
Šeit ir sarakstītas pilnīgas muļķības..
Es šai iestādē strādāju jau 5 gadus un man vienmēr ir algas samaksātas laika un ja ir bijusi kāda aizķeršanās, tad tā ir cilvēciskā kļūda,jo kāds cipars ir bijis nekorekts un ir bijis jālabo lai būtu viss kārtība . Vadība vienmēr pretimnākoša un darbs ar vecākiem superīgs.Varu iet runat ar vadību jebkurā laikā un lūgt jebkuru palīdzību un viņa vienmēr palīdzēs kā spēs .Visas mēs esam profesionālas un prioritāte ir mums bērns. :)
Tākā mīlīši, kas šet mēģina ko nomelnot...saņematies un parādaties un atnākat pie mums ciemos :) Mēss uzņēmsim un iepazīstināsim ar savu darbu katru intresantu. :)

Ar Cieņu skolotāja LR

D darbinieks13 28.04.2017

Man kā darbiniekam ļoti patik šī iestāde visi smaidīgi, laipni, strādāju jau pusgadu viss ir laika un viss ir saprotams un kartiba.:)

Z zams 28.08.2017

Teikšu godīgi, telpas Nometņu ielā ir diezgan nolaistas un šauras. Skaidri redzams ka naudiņa aiziet kaut kur citur, tikai ne dārziņa remontā...Nezinu kā ir ar auklītēm, bet nu par īpašnieci gan esmu ievākusi šādu,tādu informāciju.Galu galā man ir jāzina, kam savu bērnu uzticu!
Nu par tiem parādiem, saprotu, ka ir taisnība, un ja nemaldos tad jau labu laiku īpašniece ir iesaistīta kaut kādos tiesu procesos.
Kādu nakti redzēju sapnī skaistu BMW džipu ar ''tūnētiem'' buferiem. Bet tas jau ir tikai mans sapnis:)
Ceru ka LR viss izdosies, bet savu bērnu tur nevedīšu.

X XXx123 11.09.2017

Mīłš Paldies par Jūsu viedokli.:) Telpās pašreiz ir svaigs remonts un tiek darīti darbi, lai būtu bērniem labi.:) Katra Jūsu sliktā atsauksme mums liek vēlreiz un vēlreiz pārskatīt un uzlabot darba kvalitāti. Un mums ir prieks , kad cilvēkam atliek laika vakt mulkīgu informāciju, nepārliecinoties vai tā ir taisnība. ???? Ja tiešām Jūs uzskatat ka kādam LR īpašnieki vai īpašniece ir parādā, tad laipni lūgti un sarunu pie mums kādā no filiālēm.:) Paldies viesiem par labajām atsauksmēm un katram mums ir kāds jauks sapnis. Mēs LR sapņojam par laimīgiem un priecīgiem, veseliem bērniem un darbiniekiem. Ar Cieņu LR Īpašnoeki in darbinieki :)

D draudzigi 03.10.2017

Ļoti šaubos vai ir iespējams samaksāt visas algas daļā no LR uzņēmumiem, ja tur nodokļu parāds (šobrīd runa par vienu uzņēmumu "AL818", kura nodokļu parāds 18 108.02 Eur uz 07.09.2017. Un nav norēķinājušies arī ar pakalpojumu sniedzēju par sniegtajiem pakalpojumiem. Laumiņas Rezidence ir kā zīmols ar vairākām SIA zem tām. Ļoti ceru, ka labie vārdi ir patiesi, tomēr gribētu risinājumu kā no manis pieminētā uzņēmuma varētu saņemt naudu par paveikto darbu, iespējams citiem saistītajiem uzņēmumiem?

X XXx123 16.10.2017

Intresanti kas tad jus par firmu, jo parcilajot visus datus esam visiem visu samaksajusi ????ta vien izskatas pa kadam skaudiiba ????

X XXx123 16.10.2017

Vaivarbut atbraucat ciemos pie mums mazums dienas steiga esam ko piemirsuši? Iepazîstinasim visus intresantus ar gramatvedību, cik algas katru menesi, nodokli, rekinu utt ????

D draudzigi 16.10.2017

Es rakstīju par konkrētu situāciju, sakritība vai nē, tomēr šobrīd viss ir samaksāts. Vairs nekādu pretenziju. Kad rakstīju ierakstu, nauda saņemta vēl nebija. Priecājos, ka viss atrisināts. Interesēja samaksa par pakalpojumu, vairāk nekas. Veiksmi!

Laumiņas Rezidence ir VISLABĀKAIS DĀRZIŅŠ kurā esam gājuši - gan vadība, gan audzinātājas, gan attieksme pret bērniem. Lai jums meļiem atgriežas trīskārtīgi par jūsu sarakstītajiem meliem.

R raudule 08.07.2019

Valdes locekle:
"LAUMIŅAS REZIDENCE" SIA
44103052488, 07.07.2008
Pārdots likvidēšanai 14.09.2017 ar nodokļu parādu 65`149.56 EUR apmērā

SIA "Laumiņas rezidence 1"
40103816596, 13.08.2014
Nodokļu parāds: 8028.59 EUR

SIA "Oliandra Lux"
40103968832, 12.02.2016
Nodokļu parāds: 5884.81 EUR

SIA Laumiņas ēdināšana
40103373058, 27.01.2011
Nodokļu parāds: 19`446.56 EUR

SIA AL818 (bakužu filiālei)
40203044160, 17.01.2017
Nodokļu parāds: 7716.85 EUR

"TEKOŠAIS PARĀDS: 41`074 EUR , tad arī jābrīnās kāpēc algu nav"

Pēc 6.jūnija visas nebūšanas tiek noveltas uz jaunu valdes locekli: Gunāru...
Informācija ņemta no lursoft.lv un vestnesis.lv

X XXx123 19.07.2019

Nezkapec aizmirsāt ielikt no lursoft.lv informaciju par nomaksatiem nodokliem.
Luk: Nodokļu maksājumi valsts kopbudžetā?
Gads 2017 (tūkst. EUR) 2018 (tūkst. EUR)
Kopējie maksājumi valsts kopbudžetā 2017 - 52.87 2018- 170.45
Iedzīvotāju ienākuma nodoklis
2017 -13.88 2018 - 50.31
Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas 2017 - 38.90 2018 -119.61 . Diezgan ievērojamas summas nomaksātas un ja baigi kā jus sakat Aija mahinē un noraksta , tad diezvai valstij maksātu šādas summas nodoklos. Papētot dzilāk un parēkinot 7 - 8 tukst tiek mēneša iet eros samaksāti algam. Tādel man liekas pirms liec šādu informaciju papēti līdz galam:) Un karam mulkim ir saprotams ka tu mistiskaos cilvēk megini visadi nomelnot Aija un vinas uzñēmumus. Tik kait kā līdz galam tev nesanāk .

X XXx123 19.07.2019

aa ja tu nesapratu tad iet runa par tukstošiem 2018 - 119,61 tukstotis...es drizāk teiktu ka strādā godīgāk par godīgāku...

X XXx123 21.07.2019

Pilnigi meli...visi tekosie rekini pilnigi un galigi ir nomaksati un samaksati un algas ari ir laika un vienas no labakajam...beidz vienkarsi nomelnot cilveku...vispirms pirms raksti parbaudi...

K KafijasPauze 21.07.2019

Jūs no kurienes esat izzīdis/usi, ka algas nav izmaksātas, ka ir parādi piegādātājiem, utt.? Kāpēc tad nevēršaties darba inspekcijā, ja neko nemaksājam. Pietiek bārstīties ar apmelojumiem, ja pierādījumu Jums nav! Katrā gadījumā diez vai Jūsu šie komentāri kaut ko ietekmēs, jo tad jau sen dārziņš nestrādātu, ja nostādāt faktu par šādām finansiālajām un darba ētikas pārkāpumu problēmām. Vienkārši dzīvojiet savu dzīvi un domājiet kā pašam/ai labāk dzīvot. Jo ar pārmetumiem nekur tālu tāpat netiksiet.

2019.gada jūlija 26.datumā nodokļu maksātājam "AL818 SIA 40203044160" nav VID administrēto nodokļu (nodevu) parāda, kas kopsummā pārsniedz 150 euro.
Informācija no VID pēdējo reizi atjaunota: 29.07.2019 18:20:55

2019.gada jūlija 26.datumā nodokļu maksātājam "SIA Laumiņas ēdināšana 40103373058" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 16844.87 euro apmērā, tai skaitā:

2019.gada jūlija 26.datumā nodokļu maksātājam "SIA "Laumiņas rezidence 1" 40103816596" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 5103.74 euro apmērā, tai skaitā:

Informācija no VID pēdējo reizi atjaunota: 29.07.2019 18:25:17

Informācija no VID pēdējo reizi atjaunota: 29.07.2019 18:25:17

Viss tiek maksats un darbiņš cakli darīt :)

SiA Lauminas rezidence uz mums un Aiju nekadi nav attiecinams - viņš tika pardots jau tris gadus atpakal un nekādi nav saistāms ar mūsu iestādi :)

Darbiniekiem vienmer ir laika pirms algas datuma samaksātas algas un sadarbības partneriem viss tiek laicīgi nomaksāts.

Jauku dienu visiem :)

B Būvuzraugs 31.03.2021

Izskatās, ka es arī iekritu. Neatgriež drošības naudu jau 2 mēnešus un neiziet uz kontaktu.
Uz 2021. gada 29. martu 34 000 ar kaut ko parāds. Izksatās, ka sistemātiski krāpnieki.
Skumji, bet fakts. Ārēji izskatās zolīds kantoris ar 5gb. bērnudārziem pa visu Rīgu, tomēr izrādās, ka shēmotājs Mārtiņš Jurjevs 1983.g.

D Daiga Šipke 13.01.2022

Man ir tikai pozitīvas emocijas par šo dārziņu.
Neko sliktu nevaru pateikt vispār.
Tikai tās labākās atmiņas, kad mans Mazais bija šajā dārziņā.
Bijām Apūzes ielā.