Lauku labumi - Krāpšana

Pirkām svaigu cūkgaļu no šīs personas. Uz vietas nepārsvērām. Kautkā uzticējāmies pārdevējam( tirgo ar piegādi) mājās pārsverot trūkst 10 kg. (Pirkām veselu kautķermeni). Vainu atzīst bet naudu neatdod nu jau mēnesi. Aizbildinās visādi. Esam daudzbērnu ģimene tādēļ tie 25€ mums ir diezgan svarīgi. Talr. 27027777, 29906994.

Papildināts Edijs Purnis 29.12.2019

kā saprotu šis krāpnieks nedarbojas viens. Viņi roku rokā iet kopā ar BAUSKAS SKĀRNIS! Esiet piesardzīgi!

Pacco_al 17.12.2019

Nu nesmuki, ko lai saka...

V Vitauts Girnis 29.12.2019

Godīgas gaļas pircējs , melo kā suns - vai man Jums par šo jāstāsta . Nav pirmā reize , kad gaudo par dzīvi.

E Edijs Purnis 29.12.2019

Cienītais. Runa šoreiz neiet par naudas apjomu bet nu jau par to lai izskaustu šāda veida zādzības. Un ticu ka manis apkrāpšana nav vienīgais krāpšanas gadijums viņu “godīgajā” biznesā!

V Vitauts Girnis 29.12.2019

Tak dzīvo - pusbāba , dzīvē Tevi neviens nav redzējis.

Pozētājs , margās ieķēries :D izskatās ka daudzbernu tĒVS atpūšas