Latvijas Valsts - zog

Ko lai saka, ja pašu valdība apzog mūsu bērnus???!!! Rīgas dome piešķīra bērniem pabalstus 50 ls apmērā, kurus sociālā nodaļa ierēķina kā ienākumu un pieskaita pie pārtikai domātās naudas ... un kur tad ir šī naudiņa????? viņas nav!!!par novembri mūsu valsts ir aizmirsusi to izmaksāt, , bet tie ir veseli 50 ls !!! trūcīgai ģimenei nav kur aizņemties naudu maizei a mūsu ierēdņiem par to ne silts ne auksts...ja jau mūsu valsts apzog tos kas ir vismazāk aizsargāti ... ar kādām tiesībām viņi var tiesāt citus zagļus?????

J Juris 01.12.2010

Viss vienā katlā: dienesti, pašvaldība, valdība, pilsēta valsts!
Sviestsm ne sūdzība!
Pirms saliec plauktiņos lietas un tad sūdzies!!!

A Aelita 01.12.2010

man nekas nav jāliek ... man vajadzēja saņemt ... trīs mazi bērni, bet sociālie ( pec LV likuma) skaita tā lai nebūtu ko ēst izdzīvojiet ar 92ls pieci cilvēki...un kad vēl 50ls pazūdkurus neizmaksā sociālie, bet gan finansu ministrija ... kā lai izdzīvo??? pateikt savam 6 gadīgajam dēliņam ka viņam šo mēnesi nav jāēd????? viņu mistiskās rēķināšanas dēļ mums uz cilvēku iznāk tikai 20 ls...plauktiņi ... te jau ir izmisums ...kāda runa var būt par plauktiņiem...darbu pazaudēju dēļ simtlatnieces kuru darba vietai bija izdevīgāk turēt (kamēr biju uz slimības lapas -bērni slimoja, pieņēma no bižas) citu atrast neizdevās un tagad tas pat nav iespējams jo man atrada vēzi ... plauktiņi ... man jumtu rauj nost ... a jūs te pa plauktiņiem runājat...

J Juris 01.12.2010

Nu es šo saitu uztveru kā vietu konstruktīvai sūdzībai, nevis plikai blēšanai, visus un visu sametot vienā lielā kaudzē!
Autore - acīmredzot vnk spiedz, kliedz un žēlojas, tā vietā lai normāli, konstruktīvi uzrakstītu par savu pāridarītāju, lai ir skaidrs, kam un kā ir jābūt, un kas tad īsti nav kā vajag! un arī lai ir zināms kurš tad ir tas nelietis, par ko sūdzas!

S sama 01.12.2010

Juris man tevis žēl... tavs komentārs ir nožēlojams

J Juris 01.12.2010

Sama, man arī Tevis ir žēl! Tavā komenntārā nav pat nekā nožēlojama... vakums!!!

M Mellene 01.12.2010

To Juris, tu idiots cilveks tā ir novests līdz pedējai pilei, bet tu runa konstruktīvi nav uzrakstīts, kā emocijās tu ta vari uzrakstīt, necilvēks, turies Aelita, kretinē tadi vīrieši cūkas, Aelita mūsu valsts ir pedējā bedre augšgals grib visus par bomžiem pataisīt palielinot pensijas vecumu, ar domu daudzi nemaz līdz tam nenodzīvos, līdz ar to nebūs jāmaksā, palielinot nodokli bezalkaholiskajiem dzērieniem varēsim dzert tikai ūdeni, bankrotes arī Cido, , Spilva utml, dzērienu nodaļa, jo viņi paliks dargāki un atļauties nopirkt nevares iesim ar kājam un klīdīsim pa c eļiem, jo nodoklis mašīnai būs reiz2 līdz ar to auto arī nevarēsim atļauties, uz darbu jau nebūs jābrauc ar auto jo darba ta nebūs.Riebjas šī valsts.

J Juris 01.12.2010

Mellene. Tu pati esi idiote!!!
Nevajag nolikt valsti!!! Valsts ir visi cilvēki, Tevi, mani un visus deputātus ieskaitot!
Arī visus mūsu kaimiņus, draugus un nedraugus!
Arī visus nodokļu nemaksātājus, kas nodokļus nav maksājuši iepriekš - tagad kaut ko sagaida no valsts???!!!
Arī tos, kas nodokļus nemaksā tagad, un Valsti tik zina nozākāt!
Pirms jāiemācās, kas tad tā valsts tāda ir un kā tā strādā! Un tikai tad vajag ko prasīt, zinot, ka esi darījis visu kas ir tavos pienākumos pret valsti!!!
Mani kaitina, kad cilvēki bez jēgas liek uz visiem un par visu! Visiem tāpat ir smags laiks! Un tad vēl bezjēgā žults! Un ja reiz te sāc ko darīt - nu tad davai konkrēti, nevis tagad vispār par visu un visiem !!!

M Mellene 01.12.2010

Arprāc, kā uzvilcies, konkrēti, vai tad tie trīs piemēri nebija konkrēti, ko, laikam esi tas lamīgais darba ņēmējs, nevis ka visi parējie bezdarbnieki, maznodrošinatie, zini tagad tādi laiki ka viens otram ir jāpalīdz jo tas atmaksājas cik nu var vismaz morali, lai nenolaižas rokas, galu galā arī Ziemassvetki tuvojas un gribas berniņiem vismaz vienu ēdienu pagatavot, vai pīrāgus uzcept:(, bet ja nav pa ko nu ir dzīvē tadas reizes kad ir bezizeja, bet ar līdzcilveku atbalstu var saņemties, domaju ka to arī vēlas Aelita, juri negribēju tevi aizskart, bet saprotu arī Aelitu.Es biju patriote, bet ar laiku un gadiem šis patriotisms pazuda, neesu nekur aizbraukusi jo bērns jāizskolo, bet būtu savadak noteikti, nesaku ka citur būtu zelta kalni, bet cita mentalitate, viens nav darītājs lai kautkas notiktu uz labo pusi visiem ir jāapvienojas bet ta nekad nebūs.

Mellene. Uzvilcies neesmu!
Cilvēkiem saku ko domāju, pat ja viņiem tas nepatīk!!! Saku tāpēc, lai sāk paši domāt līdzi!
Ja kādam vajag palīdzību, tad to jādara zināmu ne caur sūdzībām!
Ja ir sūdziba tad davai konkrēti pret ko un par ko!

Patriots esmu, jo Latvijas Zeme nav vainīga ka cilvēki tādi!!! Un šī zeme un Valsts man ir svēta un dārga!!! Tāpēc iebilstu, kad bez pamatojuma tiek zākāts!!!

K Kristya. 01.12.2010

Tak aizveraties!

Māmiņai nav ko ēst, bet jūs te kasaties.

Aelita, vai esi zvanījusi uz kādām noteiktām instancēm, kas ar to nodarbojas? Pati gan neesmu māmiņa, tāpēc nezinu, kā sauc iestādes, kam jāzvana.

Turies!

K Kristya. 01.12.2010

Un Juri, tu ar savām stulbībām arī varētu pieklusēt. Ja noņemtu pensionāriem pensiju, samazinātu algas uz 40%, vēljoprojām tu savu valsti sauktu par dārgo zemi?

pati arī esmu Latvijas patriote, bet esmu pilnīgi un galīgi pret visām šīm instancēm, kas ir izbojājušas valsti.

J Juris 02.12.2010

Punkts. Sievietes vārds uzvārds vai niks. Vien tas jau ir stulbs un pati tu ar neko gudru nepasaki! Plika emocija, nekas vairāk apakšā nav!
Tas ka Tu esi pret visādām instancēm (nav skaidrs kurām) neko nenozīmē! Jautājums - ko Tu dari lai ir savādāk?! Lai ir labāk?!
Man arī ir vecāki, kas abi ir pensionāri, pie kam abi ir invalīdi. Protams, ka es zinu kā viņiem būtu, izdzīvot! Bet kur te ir Valsts vaina??? Paši vien tautieši to Valsti tādu sačakarē!

Un par to grūtību, tiem kas neprot lasīt atkārtošu vēlreiz - sudzibas.lv nav vieta kur nākt pēc risinājuma! Bet ja gribas paspazmot, ted bāc, vai nu konkrēti pret kādu nai nu vispār muti ciet!!! Valsts vārds te nav jāzākā!!!

J Jancis 02.12.2010

aijjjj cik smieklīgi :D sūdzība latvijas valstij, tas ir tā kā izskriet pierasotā āboliņa laukā un kliegt pret debesīm aahahaha :D

kapeeeeec kapeeeeec tik negodīiigii :D

M Mellene 02.12.2010

Janci, tev laikam dzīve nokartojusies ka vari tā par citiem smieties, un tu Juri pats konkrēti kautko vari uzrakstīt, konkretumu prasi no citiem, bet pats nodarbojies ar minējumiem,
citēju:Iespējams tādi līdzjūtīgi Punkti, Samas un Mellenes te baigi līdzjūtīgās, un tai pat laikā pašas vai nu nemaksā nodokļus vai nu to atbalsta un piesedz, tādā veidā veicinot Valsts sociālā atbalsta sistēmas mazspēju!!!

kur konkrēti, piemēri, kur ir pierādijumi, tukši minējumi par to ka valstī neieplūst nauda, amorāli, grābstīšanās pa gaisu kopš strādāju nevienu reizi neesu saņemusi algu aploksnē tapat ka mans vīrs, bet no valsts palīdzību negaidu, sen jau tā cerība par labāku Latviju zudusi, palīdzību var iegūt tikai un vienīgi no līdzcilvekiem, Juri es katru vakaru skatos ziņas un esmu lietas kursā par tok kas notiek Eiropā, kuri ir vislielakie zagļi, vieslielākie rīmas, ..., visi redz bet neko nedara, ļaunpratīga stavokļa izmantošana augstakajā mērā.Kāpec būtu mazajiem cilvēciniem pa saviem 180 latiem jamaksā nodoklis reiz divi, b et paši tajā pašā laikā palielina sev algu par ko, par mūsu nodokļiem, ceļa nodoklis, reiz 2, kur tad tie ceļi ir normāli ārpus Rīgas, nekur, vai mums ir kā Vacijā, ceļi, banis??? nav.Piekrītu tev jo Latvijas Zeme nav vainīga ka cilvēki tādi!!! Tur tev taisnība.

J Juris 02.12.2010

Mellene, ja es par kaut ko sūdzēšos, tad es rakstīšu konkrēti par ko ir sūdzība un pret ko!

Un kas attiecas par Tavu garo tekstu kāpēc Vācijā un ne pie mums?! Nu, šeit laikam nesanāks detaļās dalīties ar savu viedokli! Pārāk gari būs un pa ilgi!
Bet centrālā doma - kāpēc ne mēs paši to visu sadarām tā kā gribam un kā vajag!
Nav svarīgi kas ir citiem, svarīgi ir tas, ka darām paši to ko vajag, lai dabūtu to ko gribam!!!

Patreiz lielākā daļa gaida ka to visu darīs un dos Valsts! Nekā! Tā nebūs! Un tam tā nav jābūt!!!
Un starp citu, tas tā ir ne tikai tagad, kad ir krīze - bezdarbs. Tā bija arī nekrīzē, kad maz kam rūpēja Valsts! Ne tikai ierdēnu personās, bet arī iedzīvotāju skatījumā!!!

M Mellene 02.12.2010

Bet Juri tapēc jau arī mēs maksājam nodokļus, lai tad kad būtu grūti saņemtu palīdzību, Sociālo nodokli 9% no algas un Algas nodokli, iedzīvotaju ienakuma nodokli.utml.Protams ka gaida nu ko tad viņiem citu darīt, nejau iedzīvotaji tādus likumus izlaiž, mēs dzīvojam pec viņu likumiem, tapēc arī prasām kad tas pienākas, rodas iespaids ka valsts pati nezin ko dara.Groza likumus šurpu turpu.Un ko tad citu vainot ja n e valsti pasus kā rūpniecība grimst, uzņemēji piesaka maksatnespēju, nu kautkā nelīmejas tas vis kopā.

A Aelita 02.12.2010

Paldies Mellenei un tiem kas mani morāli atbalstīja ... kau tādu cilvēku mūsu zemītē būtu vairāk... Bet Juris ..nu man nav ko tev pateikt es tikai lūdzu Dievu lai Viņš mūsu zemi sargā no tādiem PATRIOTIEM ... tu neesi patriots ... tu man atgādini puišeli kam ir 13 gadi un iestājusies pubertāte un tāpēc gribās būt pārgudram un spļaut visiem virsū... un kāpēc te ierakstīju ?! da tāpēc ka biju izmisumā un gribējās pasūdzēties lai kļūtu vieglāk ... kļūva ar... paldies līdzcilvēkiem... a tu?! nu tu esi tu ... lai Dievs nedod tev nonāk manā situācijā un sastapt tādu kā tu ... piedod ja aizkāru tavu patmīlību, bet man to vajadzēja tev pateikt...Starp citu algu aploksnē nēsmu saņēmusi... vienmēr maksāju nodokļus...

M Mellene 02.12.2010

Nav par ko:D, tas tikai ir cilvēciski varu tevi saprast un saprotu pati esmu māte un ļoti sāp ja bērnam ir kautkas jaliedz to nevar saprast cilvēki kuriem nav bērni, tāpēc uz tādiem nav jau ko ļaunoties jo viņi jau nav vainīgi ka viņos nav šīs vecāku rūpes un instinksts, štrunts par mums, bet bērni, turies, esi stipra, nezaudē ticību un vis būs labi:):):) Ļoti ceru ka tas ir īslaicīgi, Dieviņš nav mazais bērns un visu redz, domāju ka pēc melnās strīpas vienmēr nāk gaišā un pie tā arī palisim!!!:)

K Kristya. 02.12.2010

Es esmu latvijas patriote, bet esmu pret valdību.

Es visus nodokļus maksāju, normāli saņemu algu un man dzīvē viss ir labi. Pati esmu piedzīvojusi bada laikus, kad tikko kā kļuvu par māmiņu, tad vienu konfekti ar bērnu dalīju uz pusēm. Tāpēc es saprotu, kā tas ir.

Jā, protams, ir nodokļu nemaksātāju, kas valstij atņem naudu, bet reāli-par kādu naudu viņi var to samaksāt? Pēc domas, viss ir uz riņķi. Tu nemaksā-valsts nesaņem naudu-tev ir maza alga- tu nevari samaksāt. Un arī citiem dēļ tādiem ir mazas algas. Cilvēkiem, kam ir augstākā izglītība, alga ir 200ls. Tagad es visu miksēju kopā, bet nu kaut kā tas ir jāpasaka.

Ja valsts amatpersonas nemestu naudu visādos dienvidu tiltos un citās nejēdzībās, viss būtu labi..

J jes 02.12.2010

Šita valdība ir pats stulbākais kas varbūt.