Latvijas Valsts ceļi - Netīrīti ceļi

Madonas novadā netiek tīrīti ceļi! Šorīt braucot ceļa posmu Ļaudona - Madona, plkst 8:30 ceļš netīrīts un šausmīgs! Ceļgali notrīc ar kādu mēģinot samainīties! Vai greideriem nebija jau agrā rīta stundā jābūt uz ceļiem un iztīrītiem vismaz galvenajiem autoceļiem? Un Madona savus ceļus iztīrijusi, bet te sāpīga tēma Lazdonai. Tur tīra tikai līdz Lazdonas piensaimniekam. Bet Lazdona taču beidzas tur, kur asfalta segums un zīme to norāda, tas ir nedaudz tālāk. Kapēc šo posmu neuzskata par svatīgu?

18.12.2018

B

V Vitalij Semjonov 08.12.2018
Slikti ceļi, bedres Rīgas centrā

Braucot zem akmentilta iebraucu bedrē, riepā miskaste. Nekāda ceļa zīmes nav. LV valsts ceļu dienests atbildību nenes. Plānots griesties tiesā ar sūdzību pret LV valsts ceļiem.

V Vitalij Semjonov 08.12.2018
Slikti ceļi, bedres Rīgas centrā

A Anonīms315 18.12.2018

Neiztīrīts ceļa posms no P33 uz Jānēniem-knapi izbraucams! Mašīnai jau bamperis šķūrē ceļu!

Slikts ceļš

autobusi, skolas autobusi, kā mēs šeit braucam, mēs maksājam nodokļus tāpat kā visi pārējie