www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Celu sliktais stavoklis remonta laikā

Latvijas Valsts ceļi - Celu sliktais stavoklis remonta laikā

Katru dienu meroju celu ar savu auto posma Stameriena-Gulbene-Stameriena. Jau kops vasaras uz sosejas Balvi-Gulbene notiek celu remonts. Apbraucot lielo celu posma Stameriena-Naglene-Gulbene-kurs ir zemes cels-tas ir loti kritiskā stavokli. Braucot pa asfaltu-Stameriena-Gulbene ari viss ir bedres. Savai masinai vakar parplesa riepu un ir sabojats disks. Riepu nacas nomainit. Braucu uz darbu un vedu bernus uz bernudarzu-knapi tikam uz pilsetu,jo ritenis bija pilniba bojats... uztraucos par savu un savu 2 bernu drosibu...kadas iespejas sanemt kadu kompensaciju. Pat nestados prieksa,kad bus nakamais masinas bojajums...jo cels nav cels..ta ir auto lausana...gaidisu atbildi rakstiska veida uz epastu [slēpt]@inbox.lv. ar cienu Laila Kravale.
P.s.es pieciesu jau to,ka auto katru dienu vizuali viss ir netirs un dublos..to es saprotu-celu remonts ir remonts..

Kolta 31.10.2018

Latvijā ir īpašais asfalts un tāds nav nekur citur Eiropā!

A ArnisZ 01.11.2018

Mums tāda pati nelaime! Kur var pasūdzēties "NOPIETNĀK"?

V Vishnevska Ludmila 05.02.2019

Latvijas cels.
Vi ohereli.
S ludej toloo nalogi berete. Gde vawu matj dorogi? Ja uze molcu cto ih zimoj ne cistjat.
Vi jami kogda sdelaete?
Ja cto dolzna mawinu dobivatj kazdij raz proezwaja po takim grebanim dorogam.
Znaete cto, ja vam ustroju. Ja budu zalovatsja. No ja dobjusj, ctobi sdelali dorogu