www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Ceļa posms Ērgļi - Ineši

Latvijas Valsts ceļi - Ceļa posms Ērgļi - Ineši

Šis ceļa posms ir briesmīgs un izvairīties pa to braukt nav iespējams, lauž mašīnas, ciešs vējstikli.
Bērni ir jāved uz skolu (jo pat noņem autobusu jēdzīgā laikā) , ir zīdainis, ar kuru jādodas pie ārsta.
Bet šis ceļš ir apdraudošs, pārtikas nepieciesamiba, tā visa ir ikdiena.
Kad tiks sakārtots šis ceļš? Vai tiešām mūs neuzskata par cilvēkiem?

31.07.2020

J

н НеКариньш 31.07.2020

Priekškam tērēt naudu uz kaut kadiem ceļiem Vidzemē ja tas neatbilts NATO un amerikāņu interesem? Mēžu ir iespēja izvest pa grunt ceļiem... Man liekas ka amerikāņu interesi Latvijā ir parvest terotoriju par stepe...

н НеКариньш 31.07.2020

Только у меня сложилось впечатление о том, что кто-то преднамеренно отравляет атмосферу, увеличивая %% содержания двуокиси углерода и фторуглеродных соединений? При этом вырубая леса... Латвия катастрофически обезлесивает. Запад Украины так обезлесили что катастрофические наводнения стали там уже обыденным явлением. Это же ждёт и Латвию. Готовим климат для беженцев из Африки?..

н НеКариньш 01.08.2020

А Вы не пробовали обратиться в самоуправление (Ērgļu un Vecpiebalgas novads)? Если депутаты не захотят решать проблему, то пообещайте что в следующие выборы Вы сделаете всё от Вас зависящее чтобы их не переизбрали...

F Fosfors 05.08.2020

Paldies, Ineši - Ērgļi, autoceļu posmam! Nemaz nerunājot par to, ka katru gadu jāmaina priekšējais vējstikls. Uz kravas auto ātruma ierobežojumi vispār neattiecas.