www.sudzibas.lv LATVIJAS VALDĪBA.. Domā tikai par savām interesēm..

LATVIJAS VALDĪBA.. - Domā tikai par savām interesēm..

Valdībai mēs kā tauta vispār laikam neinteresējam,ja tikai visu laiku tiek domāts kā pēc iespējas vairāk aplikt ar nodokļiem!!Par ko vispār iet vēlēt,ja pēc vēlēšanām viss tikai kļūs sliktāk?Elektrība kļūs stipri dārgāka,kam uzreiz sekos ķēdes reakcija,-viss uzreiz paliks dārgāks!!Kāpēc mums nodokļu maksātājiem jāmaksā dārgāk par elektroenerģiju,jo redziet kādam ir izdevīgi lobēt privātās elektrostacijas,no kurām par dubulto tarifu jāiepērk enerģija??!Nākamgad tiek plānots atkal par 30%.pacelt zemes un īpašuma nodokli,kur jau viss ir privatizēts!!Kāda tad vispār privatizācijai bija jēga?!Zeme tiek atvesta no Marsa??No kurienes tad lai cilvēki kuri strādā par parastu atalgojumu ņem šādas summas??Ēst arī tomēr vajag..Un vēl vairāk cilvēki sāks braukt projām,tikai nez kas tad te paliks strādāt par kapeikām un nenormāliem nodokļiem??Vienīgais,ja nu ĶĪNIEŠI..Nē,pie mums taču pēc eur.ieviešanas "NEKAS"nepalika dārgāks,it sevišķi algas,cik bija latos,tagad praktiski tikpat eiro!!Vēl nākamais kāšanas avots-maksas ceļi smagajiem auto no jūlija,viss ok,tikai kur paliks iekasētā nauda?-ne jau nu ceļu remontiem..Kundziņi,paprovējat paši padzīvot par 700.eur.mēnesī un par visu samaksāt!!NU,ko,der aizdomāties???

Z Zvezda! 22.06.2014

Nu daleko ne kazhdij poluchaet eti 700 evro! Mnogie rabotajut i za minimalku! O chem zdesj govoritj? I kogo eto volnuet???

Likumsargs 22.06.2014

Redziet, Latviešiem ir tāda daba - raudāt, sūdzēties un tad gaidīt, kad kāds kaut ko izdarīs viņa vietā! Nu nevajag gauzties te, bet organizēties protestiem, mītiņiem, demonstrācijām un citām aktivitātēm! Tad valdība sāks ieklausīties.
NEAIZMIRSTIET, ka valdība, ministri un deputāti dzīvo citā dimensijā un par vienkāršo tautu atceras tikai pirms vēlēšanām!
Politiķi izmanto mūsu cilvēku slinkumu savā labā!

knausis 22.06.2014

Daudzas lietas diktē ES . Mūsu bankas vairs nemaksā % par noguldījumiem. Kur bankas ņems naudu kreditēšanai, ja klienti sāks ņemt ārā savu naudu? Par glabāšanu bankā var nākties pie maksāt. Zagļi to vien gaida.

A autors 23.06.2014

Jā, Likumsargam taisnība, pārāk slinka, vai bailīga tauta mēs esam..Vai tiešām neviens nevar uzcept kādu vēstuli ES padomei, ka mums nav nekāda labuma no ES piešķirtiem līdzekļiem??Tāpat lielākā daļa no šīs naudas tiek atmazgāta nekam nevajadzīgiem projektiem par astrālām summām, kurus tāpat vinnē pietuvinātās firmas valdībai, un kurām pat nav reāli, ne tehnikas, ne kvalificētu strādnieku, bet kurām ir tiesības rīkot tālāk izsoles, paši nosmeļot visu krējumu, tālāk grib lai citi visu to padarītu par kapeikām!!!Būvējam ciematos jaunas siltumtrases un kanalizācijas, tikai kam tas vajadzīgs, ja nomaļākos ciemos gandrīz vairs nav palikuši cilvēki??Tikai nez kāpēc ceļi netiek reāli laboti, tikai lāpīti, bet transporta nodoklis astrālais??Valdība braucot pa ceļiem policijas pavadībā varbūt domā, ka pārējās mašīnas taurējot viņus sveicina, NĒ, TĀ IR ATKLĀTA NICINĀŠANA!!Kā ar tām arodbiedrībām, tās vispār var šajā jautājumā ko uzorganizēt??Kur ir redzams ekonomikas pieaugums, kā visur sludina?Tikai aizvien paliek tikai sliktāk!

Ausainītis 23.06.2014

Siltumtrases un kanalizācija ir vēsture. Jaunākais veids naudas atmazgāšanai ir optiskā kabeļa vilkšana. Tikai neviens netaisās pie tā pieslēgties, jo metrs maksā simtiem eiro. JA ATCERATIES, BRISELES PAKALPIŅIEM TIKA PASNIEGTS, KA lATVIJĀ ALGA IR 100 LATU STUNDĀ, TĀ KA JŪSU ŽĒLABU VĒSTULES TUR NEŅEMS PAR PILNU.

Latviešu tautas 29.06.2014

Latviešu mentalitāte un mūžiga analā sāpes...

Latviešu tautas 29.06.2014

Nu nevajag gauzties te, bet organizēties protestiem, mītiņiem, demonstrācijām un citām aktivitātēm! - - - - Ko? Beidz sapņot: latvieši zin tikai vienu protesta veidu - ar kājam no valsti! Atradi un palasi manu temu http://www.sudzibas.lv/latvisu-mentalitate-c34278.html?selcom=158241#c158241 "latviets latvieša ed"