Latvijas Urologu Asociācija - Slikts serviss

Tā ir tīrākā ņirgāšanās par cilvēku, šodien izdzēru krūzīti zaļās tējās, bez cukura, uz tualeti man nācās skriet vismaz 6 reizes!
Kas tā par attieksmi pret cilvēku?
Šī pilnīgi absurdā situācija izveidojās dēļ Latvijas urologu asociācijas, jo netiku brīdināts par šādu netaisnību, ja Latvijas urologu asociācija būtu man vēl embrijam esot brīdinājusi par šādu situāciju, es būtu pārdomājis un nebūtu piedzimis!
Kauns!

"uz tualeti man nācās skriet vismaz 6 reizes!" - gadās,
"Kauns!" - tātad kādā no 6 reizēm nepaspēji, arī tā gadās...

Aigars31 24.02.2017

pirmoreiz dzirdu par tādu asociāciju .sargājiet sevi un nesēdiet uz auksta betona

Aigars31, ir vēl ļoti daudz lietu un vietu par kurām nāksies dzirdēt pirmoreiz. Bet skaties uz visu no gaišās puses: katru dienu - kaut ka jauns.
Tīri informācijai, Latvijas Urologu Asociācijas mājas lapas adrese: http://www.uroweb.lv/
P.S. Par auksto betonu, tas, no pieredzes?