www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Nesakārtotība, direktores nekompetence

Latvijas Universitāte - Nesakārtotība, direktores nekompetence

Šogad beidzu Latvijas universitāte Māszinību studiju programmu un nevienam tur neieteiktu studēt. Direktore nespēj veikt savus pienākumus un laicigi sastādīt studiju sarakstus, grafikus vai sniegt precīzu informāciju par studijām. Specialitātē kuru es apguvu puse no kursiem nenotika jo viņa nespēja noorganizēt lektorus vai ari mums lai aizpildītu laiku bija jāsēž citu kursu lekcijās, kas nebija nekādi saistītas ar manu kursu. Studēju par valsts budžeta līdzekļiem un pilnīgi žēl skatīties kur aiziet valsts nauda (pasniedzējiem kas uz lekciju nenāk lai gan bija jābūt un nekompetentie direktorei). Tiem kas studēja par saviem līdzekļiem nezinu kā pacietības mērs nebija pilns. Kopumā jūtos ka esmu izšķiedusi laiku bet iemācījusies tikai 10% no tā ko vajadzēja. Ieteiktu māszinību direktores kundzei Mamajevai iepazīties ar to kā māsas mūsdienās strādā, jo viņas lekcijas par māsu darbu bija murgs. Lekciju saraksti parādījās tikai tajā dienā kad notika lekcija un pati nezināja kura kabinetā. Iepriekšējā dienā mums pateica ka jānāk uz LU, bet no rīta izrādās, ka jābrauc uz Gaiļezeru un tur bija jābūt 9:00. Pasniedzējas kas mūs gaidīja arī bija neizpratnē ka nebija paziņots. Arī e vidē saraksti netika ievietoti, visa informācija bija jāvelk āra no sekretāres vai direktores.

T Treborka 12.08.2018

Pilnība piekrītu autores sūdzībai. 3 gadus atpakaļ esmu studējusi ķirurģiskās aprūpes māsu specialitāti un biju šokā. Lekcijas ķirurģijā notika bērnudārza līmenī, kur pasniedzēja visu dienu sēdēja un lasīja no grāmatas vārds vārdā visu, kas tur bija rakstīts - bezjēdzīgas lekcijas. Tas bija lieki iztērēts laiks. Par lekciju sarakstiem un grafikiem pilnība piekrītu, mums bija tāda pati situācija. Eksāmenu atzīmes bija nekorekti izliktas arī. Nevienam neiesaku LU, labāk mācīties un mocīties RSU, bet tu pabeigsi ar zināšanām un drošvien tiksi budžetā. Un mācīsies siltajās telpās, nevis LU aukstajā pagrabā.