www.sudzibas.lv Latvijas Universitāte Briesmīga attieksme no pasniedzēju puses

Latvijas Universitāte/ Krievu filoloģija - Briesmīga attieksme no pasniedzēju puses

Latvijas Universitātē Krievu filoloģijā strādā nekompetenti pasniedzēji, kuri nav ieinteresēti kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā.
Neierodas laicīgi uz lekcijām, vienmēr kavē.
Briesmīga attieksme arī no pasniedzēju puses, ja tavs viedoklis nesakrīt ar pasniedzēja viedokli, tu automātiski saņemsi mazāku atzīmi un vēl nepatikšanās, jo tu nedrīksti aizstāvēt savu viedokli.
Ja tu pasaki kaut ko pret pasniedzēju, vari vispār neiet uz eksāmenu.
Luis ir publicēti visu priekšmetu apraksti - tas, kas tiek pasniegts lekcijās bieži atšķiras.
Studenti baidās runāt - var sekot atklāta nepatika un sliktas atzīmes no pasniedzēju puses.
Universitāte vai pasniedzēji nenes kaut kādu atbildību par savu rīcību.

Papildināts studentische 27.10.2021

Nekas nemainās:
Universitāte un pasniedzēji nenes kaut kādu atbildību par savu rīcību.

Briesmīga attieksme no pasniedzēju puses.

Pasniedzēji bez kultūras.

S studentische 23.02.2020

Cilvēkiem maksā par to, ka viņi slikti dara savu darbu.

BondsBonds 23.02.2020

Man vienalga.

G gundega pogodina 16.09.2021

Pasniedzējas Rusistikas un slāvistikas nodaļā Humanitāro zinātņu fakultātē pārak traki šķiro studentus, atzimes liek pavisam neadekvati. es esmu apzinīgs students visu visu laikā nododu, nav parādu, bet problēmas deļ pasniedzejiem ir parāk lielas.
Pasniedzējas studentu nonicina, kā pēdejo meslu.Tiešām, es mācos vēl un nevaru vien sagaidīt kad no šis briesmigas fakultates tiksu ara.

H hzflu 13.10.2021

Лектор в жару закрывает открытое студенткой на проветривание окно тут же.
А в ноябре в холодину, когда отмороженная студентка открывает окно настежь, лектор ничего не говорит и не делает.
На устной тренировке в паре все время ставит студенту самого неуспевающего студента. Т.о. не развить навык устной речи на занятии. А при устном опросе запрещает отвечать студенту или если сама вызывает поименно – не вызывает- не дает слова. В итоге весь семестр студент без устной тренировки языка.
1 занятие появляется человек который не умеет читать и не понимает вопросы преподавателя, адресованные ему. Другой человек во время удаленки пытался отвечать в людном шумном кафе кое как, больше на занятиях никогда не был и никто не видел. В итоге на экзамене им стоит оценка за занятие хорошая или 7 или 8.
Общее количество студентов в группе итоговая оценка не соответствует количеству студентов по факту весь семестр. Кроме этих двух которые были по 1 разу, на несколько человек лишних появилось еще, получили оценки за курс.
Другая преподаватель при вынужденном сообщении преподавателю на почту личной информации студентки на следующем занятии сообщает всей группе конфиденциальные данные этой студентки.
Имеются студенты которым ошибки не исправляет и ставит за письменную работу 10. На занятиях студент не отвечает на вопросы преподавателя, весь семестр молчит. На экзамене через пень колоду отвечает. За семестр получает 10.

MURAKAMI 13.10.2021

А знаешь, мне уже начинает нравится следить за Тобой...