Sia Latvijas Tālrunis - Sūdzība

Nevienam neieteiktu ar šo kantori sadarboties.

Oktobrī saņēmu zvanu ar piedāvājumu izvietot reklāmu par mūsu uzņēmumu bukletā, kurš tiks nodots patērētājiem ar tiešo pastu. Šiem atbildēju, ka šobrīd nezinām, vai vēlamies, jo ar finansēm ir kā ir, taču varot maksāt pa daļām un samaksa nebūšot problēma. Nodomāju, o, kāda forša kompānija, bet še Tev. Pagājis laiks, līgums parakstīts, bukletu tā arī neesam redzējuši, pat vairākkārt lūdzam, lai atsūta un parāda par ko mēs beigu beigās īsti maksājam. Atsūtījuši linku uz epastu, par internetā izvietoto reklāmu, kuru ne mēs prasījām, ne viņi piedāvāja. Tā arī īsti nav saprašana, vai kāda reklāma kaut kādos bukletos bija vai nebija, ir tikai bukleta paraugs elektroniskā formā, bez galarezultāta, un man īsti nav skaidrs kā rīkoties? Samaksāt par neko? Cik saprotu, līdz piektdienai esot laiks samaksāt, citādi sūdzēšot mūs tiesā, pēc mana atkārtota lūguma parādīt, par ko mēs īsti maksājam, atbilde ir - te neiet runa par bukletiem, bet par reklāmu internetā. Es viņai saku, ka nē, runa iet par bukletu, kurš esot izdalīts manas pilsētas iedzīvotājiem - tad lūk, lai es prasot tiem iedzīvotājiem, lai parāda man to bukletu, jo viņiem neesot, ko atsūtīt.

Te runa nav par tūkstošiem latu un šis vairs nav naudas jautājums. Noteikti šo summu samaksāšu jau rīt pat, taču nevienam un nekad neieteikšu ar šo kompāniju sadarboties, līdzīgi viņi apgājās ar manas draudzenes uzņēmumu, taču tā kā tur runa gāja par daudz lielākām summām, draudzenei izdevās pierādīt savu taisnību un daļa summas tika atgriezta atpakaļ jeb atlaista no kopējās.

Priecāšos, ja būs kāds zinošs cilvēks, kurš var ieteikt labu un uzticamu firmu, kas darbojas reklāmas jomā. Paldies ;)

A Aivars Dergačs 08.06.2011

Pilnīgi piekrītu. Tas kantoris arī par informācijas izvietošanu viņu 1180 tālruņu izziņās tikai naudu paprasa, atdeves - nekādas. Lai gan arī viņu konkurenti no 1188 ir tieši tādi paši.

L lana 08.06.2011

Nebūs gluži par šo lietu, bet par pašu SIA, kā iestādi. Nosūtīju savu CV, jo viņi meklēja darbiniekus. Man piezvanīja, lai sarunātu tikšanos-kafejnīcā. Ok, piekritu. Pienāca noliktā diena, bet pēkšņi darba devējam radās problēmas un satikšanos (ko parasti sauc par darba interviju) atcēla uz divām dienām. Ir pagājušas jau 3 nedēļas un lieki teikt, ka šī kompānija nav devusi nekādu ziņu. Tātad nekāda nopietnā kompānija.

C cirvis 09.06.2011

Lana- var kompānijas noaukumu studijā? Vispār jau interesanti- darba intervija kafejnīcā...Es Jūsu vietā viņiem būtu piezvanījis un pateiktu ko par viņiem domā! Ja nu vienīgi viņi atlasīja sievietes darbam bordeļos un no tālienes vizuāli novērtēja- der vai neder!:)

D Dana 09.06.2011

Pilnīgi piekrītu augstāk minētajai sūdzībai par bukletu neatsūtīšanu. Arī man draudzenei bija pilnīgi identisks gadījums ar reklāmas izvietošanu bukletā. Nu jau vairāk kā pusgads pagājis, samaksu dīc ārā, kā traki, bet bukletu neviens no uzņēmuma nav redzējis. Nav arī nevienā publiskā vietā pieejams. Ir tak bijuši dažādi pasākumi pilsētā, kur vajadzētu būt tādiem bukletiņiem. Un vai teišām mums pašiem būtu pa pilsētu jāskraida un jāmeklē, kur varam atrast tādus? muļķības. Par ko tad galu galā maksāt? Nav pakalpojuma - nav samaksas. Pilnīgi loģiski.

M Māris 12.06.2011

Arī man ir nācies izmantot Latvijas Tālruņa sniegtos pakalpojumus. Secinājumi: zema sniegto pakalpojumu kvalitāte par neadekvātu līgumsummu. Un, ja vēlies noskaidrot informāciju zvanot viņiem, tiec pāradresēts no viena darbinieka pie nākošā, galarezultātā esi tik iztērējis savu laiku un palicis tādā pašā neziņā kā iepriekš.

K Kristīne 14.06.2011

SIA Latvijas Tālrunis kādu laiciņu atpakaļ man piedāvāja darbu, kur varot ideāli nopelnīt. Es pieteicos, konkursu izturēju un tālāk viss notiek tieši tā, kā Jūs aprakstāt. Tur ir tāds bardaks, ka tieši tādēļ, lai nečakarētu ne sevi, ne klientus, no turienes aizgāju neatskatoties. Un trakākais, ka šo darba vietu nemaz tik viegli nebija pamest, jo bombardēja ar zvaniem līdz nomanīju tālruņa numuru.
Un par to peļņu... solīja, ka slinkākie, kas negribot strādāt, nopelnot minimums 700 latus . Nu tad es laikam izcēlos ar īpašu slinkumu, jo ceļā no citas Latvijas pilsētas iztērēju krieti lielāku summu nekā nopelnīju.

A angelika 29.12.2011

Arī man bija sakars ar to saucamo ''SIA Latvijas tālrunis''Tiešam viņi ir krāpnieki un negodīgie. Liek ko nevajag un pieprasa samaksu par to ko neesi sūtijis.
Man sanāca konflikts ar grāmatvedi, jo tā tik šausmīga rupja.Un galu gala atnāca pretenzija no prokūristes Ludmilas Kasperovičas man par parādu 10 ls, uz ko es atbildēju:
Atsaucoties uz jūsu saņemto pretenziju atbilde ir šāda:
2011.gada 01.novembrī jūsu grāmatvede sazinoties ar manī pa mobilo tālruni no sava mobila tālruņa saka runāt par parādu LS 10.00 vērtība un kā jāsamaksā tūlīt pat. Uz ko es atbildēju ka ‘’tūlīt pat’’ nekas nenotiks un es neko nemaksāšu bet apskatīšos maksājumus un tad došu ziņu. Jo es tajā brīdi atrados ārpus Latvijai. Uz ko jūsu grāmatvede saka runāt necenzēta valoda un kliegt kā es nemāku rēķināt un skaitīt.
Ņemot vērā minēto, vēlos no jūsu puses vai no grāmatvedes puses rakstisku vai mutisku atvainošanos par morālo kaiti.
P.S.Un kā jūs domajat bija sagaidīts zvans 29.12.no grāmatvedes par parādu un ja es nesamaksašu tad gaidiet ''ekonomikas policijā kriminālprocesa uzsākšanu.'' Uz ko es atbildēju: paldies par atvainošanos...Ceru ka grāmatvede Diāna Kušnere lasa šos komentārus, un gribu publiski pateicoties.

K Kuksis 30.12.2011

Diana Kušnere ir drausmīga!!!Sabojaja ar vienu telefona zvanu visus svētkus!Ļoti agresīva un ļauna pazemo vienā laidā!Kā tādus cilvēkus vispār laiž pie klientu apkalpošanas.Viņa ir jaizolē!

M Mairita 06.03.2012

Esmu Strādājusi Ar Latvijas Tālruni un strādāju vēl šodien, turpināšu arī. Serviss apmierina, jautājums ir vai maksā laikā. Par savu konsultantu varu teikt tikai to labāko.
Attiecīgi par drukātajiem, izmantoju vienreiz kuponus, par cik man ir ēdināšanas pakalpojumi - man tie kuponi nostrādāja.
Mairita

C cilvēks111 06.11.2012

Mani arī apčakarēja tas Latvijas tālrunis. Neko labu par to kompāniju un tās kompānijas darbiniekiem nevaru pateikt.
Apvārdoja mani iedeva fiksi parakstīt līgumu kurā ir reklāmas pakalpojumi portālā ZL.LV par summu kas ir pāri pa 100 Ls, bet reāli portālā ZO.LV to pašu informāciju.
Pilnīgi bezjēdzīgs pakalpojums...

C cilvēks111 06.11.2012

Apvārdoja mani iedeva fiksi parakstīt līgumu kurā ir reklāmas pakalpojumi portālā ZL.LV par summu kas ir pāri pa 100 Ls, bet reāli portālā ZO.LV to pašu informāciju var izvietot bez maksas.
Pilnīgi bezjēdzīgs pakalpojums...
Esmo ļoti neapmierināts!!!

B BB-BB3 14.11.2012

Ak Dievs, Diāna Kušnere grāmatvede? Kā tāds cilvēks var strādāt ar cilvēkiem? Zvanīja, draudēja, ibio rio, beigās nometa klausuli.
Vai tā rīkojas cilvēks? Nu, man kā veikala vadītajai tādas lietas nav pieņemamas. Man atlikts maksājums, viss sarunāts, skaidroju, bet viņa jau vārdu nedod. ja nav informēta, tad tā nav mana vaina.
Vienk katastrofa, ar šo kantori vairs nesadarbošos un citiem neiesaku, bukletu tā arī nesaņēmu, bet naudu piedzīt gan māk. [Palasīju par šo personu atsauksmes, nu ko, veiksmi, Tev, Diāna, domāju ar tādu attieksmi Tavs bizness zels un plauks.

Z Zinātājs111 28.03.2013

Ei Jūs, gudrinieku un čīkstuļu biedrība! Cik noprotu šeit visiem ir 18 gadi, tātad likumu nezināšana ir Jūsu pašu nepadarītais un liecina, ka būdami biznesmeņi neesat kompitenti elementārās leitās. Pirmkārt, jālasa ir visi līgumi. Lai ko Jums kāds konsultants vai pat tuvākais draugs neteiktu - LĪGUMI IR JĀLASA!!! Tiklīdz rodas domstarpības, tā līgums ir jāpārlasa vēlreiz un talkā jāpaņem arī attiecīgais likums.
Nesaņem pakalpojumu - uzraksti pretenziju, konkrētu pretenziju ar konkrēti uzskaitītu nepadarīto vai nepiegādāto. Ja neizteiksi savu pretenziju skaļi, tad neviens par to nezinās, ja nezinās, tad nespēs labot situāciju. Vari sev zem deguna burkšķēt un lamāties cik vien patīk, tikai atceries, ka vainīgais to neuzzinās, kamēr to nebūsi pateicis. Jurisprudencē ir teiciens - nokavēta taisnība, nav taisnība. Diemžēl dzīvē tā notiek. Arī šausmīgā Latvijas Tālruņa līgumos ir norādīts pretenziju pieņemšanas termiņš un tas nebūt nav viena diena, bet ja jau gudriniekiem slinkums paņemt rokās līgumu un saskaņā ar tā noteikumiem pierādīt savu taisnību, tad nav ko gaudot, ka firmā strādā kretīni, šausmoņi un nejēgas, bet gan šis apvainojumu akmens jāmet savā lauciņā.
Par Diānu - nu ko ir viņa skarbs cilvēks, bet to darbu, kuru dara viņa bez iekšām nevarēs paveikt neviens. Un lai kāds pasaka, ka ir savādāk! Viņa strādā ar tiem, kuri savas saistības nepilda mēnešiem un gadiem ilgi. Kā arī mēs visi zinām, arī tie, kuri te ir izteikušies par viņu, kā par monstru, ka to saka tikai un vienīgi tie, kuri ir parādnieki ar stāžu un ir meklējuši visādus aplinkus ceļus, lai izvairītos no maksājumiem.
Ja Jums liekās, ka varēsiet melot un Jums ticēs, tad nāksies Jūs apbēdināt. Jums ticēs tik ilgi, kamēr klausītājam neapniks klausīties Jūsu melus.

I Inguss 16.05.2013

Meļu un neliešu banda! Es ar to katalogu labprāt pa galvu iedošu! Gaidu kad tiesa man izspiedīs par šo murgu naudu, un būšu klāt! Direktors ir pilnīgs mīkstais neatbild uz pastiem, zvaniem! Vai godīgam cilvēkam ir no kā slēpties! Un tā grāmatvede ir izcila persona. Gaidu nākamo zvanu, lai varu ierakstīt un ielikt yputube.com.

T Taisnibascinitajs 14.01.2015

Latvijas Tālrunis ir krāpnieku un zagļu banda. Ar Latvijas Tālrunis man bija gadījums 2014 gadā noslēdzu vienu līgumu par sludinājumu zaļās lapas bet uzņēmuma darbinieki manu parakstu nokopēja vel uz četriem līgumiem un paši iesniedz arī pārējos izdevumos mana uzņemuma reklāmu. Tagad man ir rēķins vairāk kā par 1000 eiro . Tagad man jātiesājas lai pierādītu ka mans paraksts ir tikai uz viena līguma. Liguma nosacījumus man neviens arī netika iedevis izlasīt nedz arī iepazīstināja. Latvijas Tālrunis jurists telefonsarunā man teica ka es varot netiesātie jo Latvijas Tālrunim esot vairāk naudas nekā man .un viņi nevienā tiesasprāvā nesot zaudējuši.

T Taisnibascinitajs 16.01.2015

Firma LATVIJAS TĀLRUNIS ar savām darbībām vārdu LATVIJA ir padarījuši par grīdas lupatu un vārdu LATVIJA izmanto nelietīgos nolūkos. Šai firmiņai drīzāk piestāvētu firmas nosaukums. SIA PACEL TRUBU vai arī SIA ČIVAVAS TĀLRUNIS vai arī SIA ATDOT NAUDU TĀLRUNI vai arī SIA JŪSĒJĀ NAUDA NAUDA KĻŪST PAR MŪSĒJO u.c.c