www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Par pakalpojuma saņemšanu

Latvijas Tālrunis SIA - Par pakalpojuma saņemšanu

Latvijas tālrunis ir krāpnieku un zagļu banda. Ar latvijas tālrunis man bija gadījums 2014 gadā noslēdzu vienu līgumu par sludinājumu zaļās lapas bet uzņēmuma darbinieki manu parakstu nokopēja vel uz četriem līgumiem un paši iesniedz arī pārējos izdevumos mana uzņemuma reklāmu. Tagad man ir rēķins vairāk kā par 1000 eiro. Tagad man jātiesājas lai pierādītu ka mans paraksts ir tikai uz viena līguma. Liguma nosacījumus man neviens arī netika iedevis izlasīt nedz arī iepazīstināja. Latvijas tālrunis jurists telefonsarunā man teica ka es varot netiesātie jo latvijas tālrunim esot vairāk naudas nekā man. Un viņi nevienā tiesasprāvā nesot zaudējuši.

T Taisnibascinitajs 19.01.2015

Latvijas Tālrunis ir krāpnieku un zagļu banda. Ar Latvijas Tālrunis man bija gadījums 2014 gadā noslēdzu vienu līgumu par sludinājumu zaļās lapas bet Latvijas Talrunis darbinieki manu parakstu nokopēja vel uz četriem līgumiem un paši iesniedz arī pārējos izdevumos mana uzņemuma reklāmu. Tagad man ir rēķins vairāk kā par 1000 eiro . Tagad man jātiesājas lai pierādītu ka mans paraksts ir tikai uz viena līguma. Liguma nosacījumus man neviens arī netika iedevis izlasīt nedz arī iepazīstināja. Latvijas Tālrunis jurists telefonsarunā man teica ka es varot netiesātie jo Latvijas Tālrunim esot vairāk naudas nekā man .un viņi nevienā tiesasprāvā nesot zaudējuši.

T Taisnibascinitajs 19.01.2015

Meļu un neliešu banda! Es ar to katalogu labprāt pa galvu iedošu! Gaidu kad tiesa man izspiedīs par šo murgu naudu, un būšu klāt! Direktors ir pilnīgs mīkstais neatbild uz pastiem, zvaniem! Vai godīgam cilvēkam ir no kā slēpties! Un tā grāmatvede ir izcila persona. Gaidu nākamo zvanu, lai varu ierakstīt un ielikt yputube.com.

T Taisnibascinitajs 19.01.2015

Mani arī apčakarēja tas Latvijas tālrunis. Neko labu par to kompāniju un tās kompānijas darbiniekiem nevaru pateikt.
Apvārdoja mani iedeva fiksi parakstīt līgumu kurā ir reklāmas pakalpojumi portālā ZL.LV par summu kas ir pāri pa 100 Ls, bet reāli portālā ZO.LV to pašu informāciju var izvietot bez maksas.
Pilnīgi bezjēdzīgs pakalpojums...
Esmo ļoti neapmierināts!!!

T Taisnibascinitajs 19.01.2015

Arī man ir nācies izmantot Latvijas Tālruņa sniegtos pakalpojumus. Secinājumi: zema sniegto pakalpojumu kvalitāte par neadekvātu līgumsummu. Un, ja vēlies noskaidrot informāciju zvanot viņiem, tiec pāradresēts no viena darbinieka pie nākošā, galarezultātā esi tik iztērējis savu laiku un palicis tādā pašā neziņā kā iepriekš.

T Taisnibascinitajs 19.01.2015

Pilnīgi piekrītu augstāk minētajai sūdzībai par bukletu neatsūtīšanu. Arī man draudzenei bija pilnīgi identisks gadījums ar reklāmas izvietošanu bukletā. Nu jau vairāk kā pusgads pagājis, samaksu dīc ārā, kā traki, bet bukletu neviens no uzņēmuma nav redzējis. Nav arī nevienā publiskā vietā pieejams. Ir tak bijuši dažādi pasākumi pilsētā, kur vajadzētu būt tādiem bukletiņiem. Un vai teišām mums pašiem būtu pa pilsētu jāskraida un jāmeklē, kur varam atrast tādus? muļķības. Par ko tad galu galā maksāt? Nav pakalpojuma - nav samaksas. Pilnīgi loģiski.

T Taisnibascinitajs 19.01.2015

Firma LATVIJAS TĀLRUNIS ar savām darbībām vārdu LATVIJA ir padarījuši par grīdas lupatu un vārdu LATVIJA izmanto nelietīgos nolūkos. Šai firmiņai drīzāk piestāvētu firmas nosaukums. SIA PACEL TRUBU vai arī SIA GOP STOP TĀLRUNIS vai arī SIA ATDOT NAUDU TĀLRUNI vai arī SIA JŪSĒJĀ NAUDA NAUDA KĻŪST PAR MŪSĒJO u.t.t

Y YoYo 19.01.2015

Ir saprotams, ka Tev Latvijas Tālrunis reklāmas katalogs ir nodarījis pāri, bet nav saprotams priekš kam Tu pats vēl komentē savu rakstu kā trešā persona.
No malas tas izskatās diezgan muļķīgi, bet lai veicas tiesu darbos.
P.s. Es nesaprotu, kas mūsdienās vispār vēl lieto šīs "Telefonu bībeles" visu ļoti operatīvi var atrast internetā gan ar datoru, gan ar mobilo telefonu līdz ar ko šāda reklāma ir samērā bezjēdzīga.