www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Neiesaku sadarboties ar ZL.LV Ervinu Anstrātu

Latvijas Tālrunis SIA - Neiesaku sadarboties ar ZL.LV Ervinu Anstrātu

Uzmanieties Slēgt Līgumus savu Firmu reklāmai ar Biznesa uzziņām ZL.LV Ļoti iesaku Kārtīgi pārlasīt Visu, kas Juridiski Rakstīts Līgumā!!!! Neticēt visām tām Muļķībām, ko sola Neformālā Gaisotnē pie tējas Tases!!!!!! Ervīns Anstrāts. Līgumā ir ierakstīts viens no noteikumiem, ka Līgumu laušana nepastāv - ja nu gadījumā klientam - pasūtītājam, kas mainās, un tas Noslēgtais gads tāpat būs jāapmaksā - kaut Reklāma vairs Jums nebūs nepieciešama.Sia Latvijas tālrunis AmatpersonasVārds, Uzvārds Amats, pārstāvības tiesībasAigars Lazdāns, Valsts: Latvijas RepublikaValde, valdes priekšsēdētājs (no 01.04.2015)Tiesības pārstāvēt atsevišķi;Prokūrists (Vārds, Uzvārds) Amats, pārstāvības tiesībasLudmila Kasperoviča, Prokūra (no 27.01.2006)Tiesības pārstāvēt atsevišķi;Aigars LazdānsIzziņas datums: 04.09.2015Reģistrētie amatiNosaukums, Reģistrācijas numurs, adrese Amats, pārstāvības tiesībasLATVIJAS TĀLRUNIS SIA, 40003050681Rīga, Blaumaņa iela 38/40 LV-1011Valde, valdes priekšsēdētājs (no 01.04.2015)Tiesības pārstāvēt atsevišķi;MEDIA24 SIA, 40103272244Rīga, Blaumaņa iela 38/40-1 LV-1011Valde, valdes loceklis (no 20.11.2014)Tiesības pārstāvēt atsevišķi;LT HOLDING SIA, 40103273771Rīga, Blaumaņa iela 38/40-1 LV-1011Valde, valdes loceklis (no 19.12.2014)Tiesības pārstāvēt atsevišķi;

Kārtējais Latvijas Tālruņa parādnieks.

Jus veicat kaut kadu statistiku par - kartejo nekartejo SIA Latvijas Tālruņa parādnieku - Pirmkārt es neesmu parādnieks!!!
Es it ne vienam neesmu neko Parada!!!
Un arī nebūšu!!!

G Gita.1br 06.10.2015

Labdien! Jums raksta no 1. Biznesa radio. vai Jums būtu vēlme par notikušo pastāstīt radio? Mums interesē dažādas pieredzes un viedokļi. Var arī telefonintervijas formā un anonīmi. Rakstiet, lūdzu, uz e-pastu: [slēpt]@1br.lv