Latvijas Taksometru serviss Sia - Slikts servis

Latviešu izcelsmes vīrietis, gados. Nosākuma pieklājīgs un jauks, bet pēc laika vienkārši šausmīga uzvedība. Nesaprotu ka var pieņemt darbā tādus darbiniekus, kas nav lojāli pret cilvēkiem un tādā veidā viņš arī parādīja savu "līmeni". Un saucas strādā apkalpojošā sfērā, viņa gadījuma cilvēkus tuvumā laist nedrīkst. Loti ceru ka šo kungu vairāk nesastapšu nekur. Ceru ka uzņēmuma vadība ņems vērā un darīs ko lietas labā.

Praktiskais Latvis - nepamatota ķengāšanās.

Nenosakāma vecuma, nezināmas izcelsmes, bezdzimuma persona. Pat iesāk savu "sūdzību" ar kļūdām un turpinājumā, tās kļūst aizvien briesmīgākas. Nesaprotu, kā tādi cilvēki ir mācījušies skolā, ka nav spējīgi sakarīgi un pamatoti izklāstīt savu vēstījumu citiem. Tā ir klaja ņirgāšanās gan par cilvēkiem, kuri apmeklē šo mājas lapu, gan par minēto uzņēmumu, kurš nevar izlabot pieļautās kļūdas, jo izņemot uzņēmuma nosaukumu, nav minēts pilnīgi neviens fakts. Un saucās, uzrakstīja sūdzību, kas atgādina emociju pārpilnu apspļaudīšanu tirgū. Tādas personas nedrīkst uzturēties civilizētā sabiedrībā. Ļoti ceru, ka Praktiskais Latvis vairs nekad nerakstīs šādus murgus. Ceru, ka arī viņa apgānītais uzņēmums turpmāk šo personu neapkalpos.

Aigars31 25.02.2017

šķiet mums visiem jānokačā fotorobots un jācer uz atjauninājumu LEVELS

Sardele 26.02.2017

67080142