AtrisinātaLatvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrība LAKRS - Neticiet solījumiem, slikts serviss

Neiesaku stāties Latvijas sabiedrisko pakalpojumu un transporta darbinieku arodbiedrībā LAKRS, kantoris, tā priekšnieks - Juris Kalniņš - nodarbojas ar solīšanu un uztraucas par biedru naudas iemaksām. Esmu Ilggadīgais arodbiedrības biedrs un pietiekoši esmu iemaksājis biedru naudu, lai man sniegtu ātru un efektīvu palīdzību sarunās ar darba devēju. Šajā brīdī esmu jau atlaist, Juris Kalniņš apsola, tad neceļ telefonu un līdz šim brīdim gaidu viņa zvanu. Vienu reizi zvanīja kolēģis, un šis izrādās vazājas pa Latviju, turpina solīt. Kāpēc es rakstu šo? Tamdēļ, ka ne pirmo reizi ir izveidojusies šāda situācija - vienmēr atrod atrunas, nav kapacitātes, jurista nav vai noslogots, komandējumos utt.
Neiesaku, labāk meklējiet Sakarīgu arodbiedrību vai veidojiet tās pašas, LAKRĀ jūs sapūsiet un neko neiegūsiet.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kurmis66 19.03.2020

Labdien, vēlos atrisināt šo sūdzību, jo pie manis vērsās viena sieviete, kuru aizskāra komentāros. Galvenais uzdevums ir parādīt sabiedrībai, negodprātīgu arodbiedrību. Sūdzība bija dusmu un netaisnības kliedziens.

K

Likumsargs 03.02.2020

Ja esat transporta darbinieks, tad alternatīva ir Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība.

K Kurmis66 05.02.2020

Gribu nākotnē aplūkot minētās arobiedrības darbu, aizstāvot dzelzcela strādājošos masveida atlaišanā

ķ Ķepītis 05.02.2020

Neviena slikta vārda nevar teikt par Lakrs. Pateicoties Lakram uzņēmumā ir normāls koplīgums un darba līgums. Šeit arī Kalniņa nopelns. Sagraut visu var ātri. Atcerieties, ka arodbiedrība nav Kalniņš, bet katrs no mums. Mums tā ir jāveido. Šādā veida safabricējums nav svešs, tam ir viena seja. Kalniņš juristi gan varēja izmēst no darbavietas, kas ir nevietā un grauj mūsu nozares. Ar cieņu, Ķepītis No A/s, Nordeka,.

M Mārissssss 05.02.2020

Tik biedru skaits runā par pretējo. Un rūk arvien vairāk. Īstam vadonim sekotāji parasti tik vairojas. Un kā ar jauno iepirkumu? 2030 gadā strādāsi par 5,5eu stundā? Spēsi bez virstundām ģimeni pabarot? Un kā ar Madonas, Alūksnes, Balvu un citu nomaļu autobusa vadītājiem? Latvija nav tikai Rīga.

M Mārissssss 05.02.2020

Un kad meitas vārda diena un Singapūra ir svarīgāka kā Liepājas biedru sapulce par streiku un pašu streiku? Tā ir tā labā biedru aizstāvēšana?

B Biedrsofizciali 06.02.2020

Manuprāt LAKRS IR vienīgā arodbiedrība kas man ir palīdzējusi grūtā dzīves brīdī

K Kurmis66 06.02.2020

Sveicieni no Slavika, nejēga un balamuts.cik tev maksā par nejēdzīgas organizācijas popularizēšanu?

ķ Ķepītis 10.02.2020

Jūs te tādi bezpersoniski...Pienāciet man darbu darot!Paskaidrošu!Šī lapele nav īstā vieta.

A andrisss43 10.02.2020

esmu nu jau nordekas bijušais darbinieks atceros 2014 gadu. tu pierādīji, ka esi streiklauzis, tas nozīmē ka tev nerūp kolēģu problemas, visiem gribi būt labiņais. Cik tev biedru nordekā no visiem? Zemāk ir koments tev no nu jau bijuša kolģa ar- cik tev lakrs maksā , lai popularizētu kaut ko formālu? KO pats esi izdarījis?! Kā biji slidens, ta ari esi palicis, skumji.

ķ Ķepītis 10.02.2020

Alūksne,Madona...,kas nav Rīga?A,kur Jūs esiet,kad sevi ir jāaizstāv?Un,kā domājiet to izdarīt,ja Jūsu nav arodbiedrībā?

M Mārissssss 10.02.2020

Nu pastāsti mums par LAKRS panākumiem jaunajā konkursā! Par ko es maksāju to biedra naudu? Lai pats ar risinātu nozares problēmas?

ķ Ķepītis 10.02.2020

Piezvani Kalniņam.Ienāc LAKRS mājaslapā un apskati darbu plānu martam!Griezies pie sava arodveča.Nāc un piedalies.Tukši nemuldi,jo Tev ir arodb.jurists,esi pārstāvēts pie ministra.Mēnesī samaksā vienu cigarešu paku...

M Mārissssss 10.02.2020

Tik pat darba devēji brīnās,kad no arodbiedrības tāds klusums konkursa laikā. Kad sāksies protesti un pārrunas? Pēc līguma noslēgšanas? Par ko? Cik no tiem mēneša plāniem izpildās? Atbilde, mēs pie tā strādājam? Un lielākā daļa biedru to biedra naudu maksā tieši par to jurista palīdzību,ko tu tā "noliki".

ķ Ķepītis 10.02.2020

Kopš kādiem laikiem arodbiedrībai ir jāuztraucās par darba devējiem,ja viņi no 12.gada neliekas zinis par ğenerālvienošanos nozarē.Šādā situācijā jau ir viņi...Man nepatīk,ja oponē neizprotot,t.i.,tāpat,kad redzi braucot riteņbraucēju pa braucošo daļu,bet ne blakus esošo riteņbraucēju ceļu.Es,pateicoties arodbiedrībai,savā darba vietā jūtos aizsargāts,jo man ir darba līgums un koplīgums.

M Mārissssss 10.02.2020

Nekādu plānu martam neatradu mājas lapā. Kāds strādā bez līguma?

K Kurmis66 11.02.2020

"Man nepatīk,ja oponē neizprotot", tev nepatīk, jo nepiekrīt tauta tavam viedoklim, kuru tu uzspied! Pārstāvēt ministrija var jebkura arodbiedriba, un kur ir pārstāvēšanas rezultāts?! Bezdibenī. Izbeidz rakstīt muļķibas,ja uzskatu ab.lakrs par bezjēdzīgu un tās priekšsēdētāju, tad tas ir mans viedoklis, kurš izveidojās no pieredzes, pierādīt citu nav jēgas un nozīmes. Sūdzību uzrakstīju, lai tauta saprot un zina, nevis slavināt to. Neatkarigi no nozares

ķ Ķepītis 11.02.2020

Bezpersoniski uzbraucieni,hm.Nav vajadzīgas ,,dzeltenas,,arodbiedrības.Āmen.

K Kurmis66 13.02.2020

Kas ir ''dzeltenas'' arodbiedrības? ir arodbiedribas nešķirojot pēc krāsas. Nav vajadzīgi "dzelteni" biedri. Āmen.

A andrisss43 10.02.2020

man ari ir ko teikt par šādu biedrību, vadītājiem. Skaisti runā cielaviņas, bet nekas nenotiek. Redzu un aktīvi sekoju informācijai, tomēr pārtapu par kravenieku, un zin man ir ļoti labi. Vācijā biedrības ir stipras, ko nevar sacīt par LR transporta arodbiedribu-fikcija! Katram ir savs viedoklis, kādam maksā, bet ne jau šeit un šādā veidā spriedelēt un mērīties ar pautiem. Man tie ir ir vislielākie, esmu ticis vaļā no visiem suuuu ... tie kas daudz runā parādiet ar darbiem, it īpaši, tu- Āri Ķepīti.

M Mārissssss 10.02.2020

Kāpēc lai tā pēkšņi ne no kā darītu,ja redz pietiek ar pļāpāšanu. Un ja nu kas,tad pats vainīgs.

Par ko iet runa,hm?

A andrisss43 10.02.2020

uuuuu...lalala, un atkal melos pieķerts ...

K Kurmis66 28.02.2020

Pēc šīs sūdzības ir audzis neapmierinato skaits. Veidojam domubiedru grupu, izrādās ir daudz kas, ko nezina lakrs biedri. Ož pēc raksta kādos delfos vai ar uzsākt parakstu vākšanu, petīcijas veidā kā tālbraucēji.
Tie kautrīgie negribot rakstīt dariet rakstāt man privāti šeit.

A Anna Ozola 01.03.2020

Cienītie, neviens neuzliek pienākumu stāties arodbiedrībā, jebkurā. Kādas viņas ir tādas viņas ir, ja valdībā viss ir korumpēts un tiek izmantoti iedzīvotāju iemaksātie nodokļi kopensācijām, šikiem auto, tas pats jau arī notiek arodbiedrībās.