Latvijas Republikas Veselības ministrija - Slikta attieciba doktorata

Atnācu uz doktorātu Ulbrokas ielā pie ģimenes ārsta izrakstīt zāles jo sap locītavas, zāles lietoju jau ne pirmo gadu. Sieviete aiz barjeras pateica ka dakters atvaļinājuma. Es lūdzu lai kāds man varētu izrakstit, bet pateica lai es pierakstos uz vizīti pie cita daktera kas bus pēc diviem, bet man nevajag dakteri stāvet rinda un maksat par vizīti. Atbilde bija ka neko nezinu. Bet man bij jābrauc reisa un zāles ir tikai 4 dienam. Man neko pat neatbildēja. Paldies veselības ministrijai par manu nodokļu lietderīgu izmantošanu. Ar cienu Voldemārs.

05.08.2019

davfreim 06.08.2019

Nevar jums tā vienkārši rakstīt med. personāls bez ārsts ziņas medikamentus, tas nekas, ka lietojiet gadiem zāles, pilnīgi adekvāta rīcība, ka liek aiziet pie ārsta, nevis tikai uzdrukā recepti, ja zāles beigušās, tad kādu laiku ārstu neesat apmeklējis.

N Noboby 06.08.2019

Pastāsti man vai esi redzējis ārstu kurš tā vienkārši uz dullo raksta visiem recepšu zāles? It īpaši ja tas nav Tavs pacients?

R RXX 06.08.2019

Nepatīkami, bet tomēr tā gadās, ja savas darīšanas pie ārsta neieplāno laicīgi. Īsti nav skaidrs, pie kā ir vainīga Veselības ministrija - pie tā, ka Jums beidzās zāles, vai pie tā, ka ārsts atvalinājumā?

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, vienkārši ignorējiet viņu