Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs - krāpšanās

Labdien..

Jau septiņi gadi kā ir pagājis laiks un netiek nekas darīts, lai risinātu man radušos situāciju..!
Mans nomnieks ir reģistrējis un turpina reģistrēt mana īpašuma adresē vairākus viņam piederošus SIA, jau SIA skaits ir ap sešiem SIA un uz manu prasību izreģistrēt šos SIA, jo man nav nomas līgumu ar šiem SIA, bet nekas netiek darīts. Arī šī burvīgā iestāde LRUR neko nedara, lai man palīdzētu.. seko tikai tukši solījumi, ka palīdzēs, bet nekā.. sevišķi gribu izcelt šīs iestādes juristu BIKOVSKI, kas apstiprina, ka nomnieka pusei ir tādas tiesības reģistrēt uz mana zemes īpašuma SIA cik vēlas un bez zemes īpašnieces piekrišanas. Kā tas var būt ? Man ir liegta manis pašas īpašuma kontrole? Zemes nomas līgumā nav tāda punkta, kur nomnieka SIA pusei būtu dotas tādas tiesības ! Kāpēc jurists BIKOVSKIS apgalvo pretējo...! Kāpēc valsts iestādes nepalīdz īpašniekiem, kāpēc mūsu valsts policija arī nepalīdz šādās situācijās. Arī griezos pēc palīdzības pie Latgales Priekšpilsētas Policijas dežūr daļā un nekā, nekāda palīdzība nesekoja. murgs.. tātad ir atļauts reģistrēt kaudzi SIA cita īpašumā utt.. Lūdzu palīdziet...
Papīru situācija ir tāda, es iznomāju savu īpašumu zemes gabalu Rīgā nomniekam un balstoties uz šo Zemes nomas līguma, nomniekam SIA tika rakstiski atļauts uzbūvēt pagaidu ēku, lai nomnieks varētu uzsākt savu biznesu. Tātad, ir zemes nomas līgums, tad nomnieka pagaidu ēka, es pildu nomas līgumā rakstītos noteikumus un nomniekam ari ir jāpilda savi līguma noteikumi..

10.02.2020

Работяга 10.02.2020

Driz ari darbiniekus noligs uz jusu varda uzvarda, vai ari jau ta ir...

A Alladuuda 10.02.2020

Kad mana īpašuma adresi nezināms cilvēks izmantoja kā uzņēmuma juridiako adresi, gāju uz policiju un iesniedzu iesniegumu, ka bez atļaujas ir piereğistrēts uzņēmums, turklāt vienošanās dokumentā, kas bija iesniegts UR, mans paraksts bija viltots... Pagāja pusotrs gads, kad tika viss nokārtots.

A Alladuuda 10.02.2020

Atbildes vēstulē ir minēts, ka otrās un trešās sabiedrību piekrišanas esot UR. Vai parakstīji? Ja nē, tad vari doties uz policiju. Pēcāk jau viņi pēta visu. Man, piemēram, bija jābrauc uz Rīgu, kur veica visu nepieciešamo, lai novērtētu UR iesniegtajā piekrišanā to, vai tas ir mans paraksts. Protams, nebija mans.

A Alladuuda 10.02.2020

Čakarella mežonīga, bet panācu, lai adresē neparādās uzņēmums. Bet vispār bija pazemojoši, ka man, vispār neiesaistītam cilvēkam, jāpierāda, ka es esmu nevainīgs, jātērē nauda, laiks utt... Es pati interesējos Zemesgrāmatā, kas par manu īpašumu ir interesējies un, jā, viena no personām arī bija uzņēmuma īpašnieks... Redz, samaksā un par jebkuru kadastra numuru vari saņemt vajadzīgo informāciju. Lūk, datu aizsardzība! Varbūt tagad ir citādi, es problēmu risināju apmēram pirms pieciem gadiem.

BondsBonds 10.02.2020

Lai reģistrē visu ko var sareģistrēt. Kas tev par problēmu?