Latvijas Pasts - SŪTĪJUMI

JAU AR LIELU REGULIRATĀTI SAŅEMU ĀRZEMJU PASTU SABOJĀTĀ VEIDĀ!Uz vēstules uzraksts-saņemts SAbojāts!LATVIJAS PASTU VAJADZĒTU IESŪDZĒT!VARBŪT KĀDS AR TO JAU NODARBOJAS LABPRĀT PIEBIEDROTOS!

K kurmiks3 03.03.2012

Latvijas pasta atbilde vienmer bus:"Pasta sutijums izzakts ir kaut kur citur {Anglijaa,
Vacijaa, uz meness, vai vienalga kur citur, tikai ne pie mums.Mums vienmer viss ir
labakajaa kartibaa, sakot ar bankam, beidzot ar pastu un valsti kopumaa.

K kurmiks3 03.03.2012

Man Saulit NAV tev nekas japierada, man ir jasanem nesabojats un neapzagts pasta
sutijums.

D d|b 03.03.2012

Pie visa vainīga ir tā pasta šķirotāja Baiba, kas katru dienu nāk uz darbu paģiraina un ar savu resno dirsu pastāvīgi sēžas sīkpakām virsū.

L Latio Fox 03.03.2012

Japp, loti biezi suutiijumi arii maniem radiem, vai nu netika sanemti vispaar, vai sanemti sabojaati!
Bet, kops, uz veestuleem aizmuguree rakstu:, , Seit naudas nav!!!, , :)taa viss ir kaartiibaa!
Kops taa laika-visi suutiijumi nonaak adresaatiem!
Taa, ka secinaajums tik un taa ir viens-sabojaati tie tiek LV robezaas!Jo, diez vai spaanis, itaalis, amerikaanis saprot teikumu:, , Seit naudas nav, , :)

M mmm00 05.03.2012

Nu mīļie cilvēki, pirms uzbrūciet uzņēmumiem, pierādiet, ka tiešām tie ir vainīgi. Kurmiks3, ja tu gribi panākt savu taisnību, tad tev IR jāpierāda kur tā paka sabojāta.

R Radiators 09.03.2012

es no anglijas divas reizes pasūtīju ipodam lādētaju, nevienā reizē nesaņēmu. labi, ka tikai 2 mārciņas iztērēju..