www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikts serviss.Latvijas Pasts Pazūd sūtījumi no Aliexpress

Latvijas Pasts - Slikts serviss.Latvijas Pasts Pazūd sūtījumi no Aliexpress

Slikts servis lv-1003 - Pazūd sūtījumi no Aliexpress no DHL no joom no wish

Tas kas tagad notiek Latvijas pasta sistēmā nav gadījuma raksturs, tā ir uzskatāma par apzinātu ļaunprātību. 150 gadus atpakaļ zirgu pasts strādāja efektīgāk un apzinīgāk, arī kara laika apstākļos strādāja pasts un cilvēki saņēma vēstules no frontes.Ja 21.gadsimtā tā strādā pasts, tas vispirms ir kauns visai valstij un starptautiski pazemojoši valsts pārvaldes sistēmai kura miera laika apstākļos, pie šodienas tehnoloģijām nevar šo jomu sakārtot līdz puslīdz civilizētam līmenim, kauns..
Slilts serviss Latvijas Pasts - Pazūd sūtījumi no Aliexpress no dhl

17.10.2020

T

T Tarya2020 17.10.2020

Vairākas sīkpakas no aliexpress un DHL pasta ir iesprūdušas centrālajā pastā. Pēc izsekošanas numuriem pakas atrodas latvijas pastā vairāk kā 3 tresa mēnesi. Būtu labi, ja atvērtu tos maisus, kas agrāk ienākuši, tad tos, kas vēlāk. Iespējams, ka manas tad arī pienāktu.
nodala lv-1003

K kawenna 18.10.2020

Pastam sen kā laiks būtu aizvērties.

B BEZMERS 29.10.2020

Manai draudzenei no Zviedrijas sūtīja uz dzimšanas dienu apsveikumu kopā ar naudu .uz šo pašu lv 1003 un protams sūtījums pazuda.godigie zviedri ko tādu drosvien iedomāties pat nevarēja...

T Tarya2020 17.10.2020

Kur ir mana pakete no Vācijas? Mani nosūtīja augustā, viņa jau izsekoja rīgā. kur viņa ir? mana kaste ir no Vācijas

T Tarya2020 17.10.2020

Man ir daudz paku saskaņā ar datiem rīgā tas ir aliexpress. no Vācijas dhl uzņēmuma. kāpēc pasts man tos nedod ? trīs pat jau četrus mēnešus, kopš es nesaņēmu pakas no pasta. lūdzu, atrodiet visu, kas trūkst, un nosūtiet to. mana nodaļa lv-1003

Paradeez 17.10.2020

Jā, tagad pandēmijas laikā, Latvijas pasts nolīgs vairāk darbiniekus, lai varētu šķirot pakas no Ķīnas. Saprotu, ka ir nepatīkami, bet tieši šaja laikā, kad atkal ir darbinieku atlaišana un atkal grib ievest strādāšanu no mājām, gatavojaties ilgai gaidīšanai, ja pakas jau ir valstī, jācer, ka tomēr agrāk vai velāk tiksiet tām klāt.

T Taisnīgums99 17.10.2020

Karteja neapmierinaataa. Seedi un gaidi savus kjiinas struntus nevis suudzies.
Varbut velies stradat Latvijas pastaa? Tur ir daudz vakances, pat Jus tur pienems.

Nekad, NEKAD, Latvijas pastaa nav bijis tik maz launpratibas kaa tagad.
Agraak, Jusu minetajos laikos tas bija daudz ierastaak, ka sutijumi tiek nozagti vai piegadati daudzus meneshus vai gadus velak.

Paradeez 17.10.2020

gribu jums piekrist par iepriekšējiem laikiem, kad cilvēki vēl pa pastu sūtīja naudu. tās vēstules vispār netika piegādātas vai atnāca ar pazīmēm,ka kāds iepriekš jau bija tās atvēris

G gesta_non_verba 17.10.2020

Man arī nozaudēja sūtījumus. Labi, ka nebija pārāk dārgie sūtījumi.

A aicis24 17.10.2020

Varbūt tev cerība ir,man šomēnes Latvijas pasts atdeva vienu paciņu,kuru no februāra gaidīju,tas ir pagāja 9 mēneši kopš saņēmu,bet vēl viena paka stāv pie viņiem no janvāra.Nezinu vai saņemšu arī to.Tad jaunākās stāv Latvijas pasta galvenajā nodaļā no septembra,yas ir pēc izsekošanas numura un arī neesmu saņēmis vēl.

H Helsu 17.10.2020

Dhl ir savs logistikas centrs Rīgā un viniem ar lp nav nekada sakara.
Un atgadinajuma, ali izsekosana biezi rada atrasanos vietu pec sava grafika, ne pec realas situācijas, ipasi ja sutitajs nav apmaksajis trakingu lidz jums.
Un tads mazs atgadinajums lp neved jusu pacinas no kinas, to dara vairakas citas kompanijas, ta ka neesat aprakstijusi konkretak savu sudzibu tad gruti saprast kur jums vinas pazudušas/iestregusas, bet reala situacija sobrid pasaule diezgan drastiski ir ietekmejusi pasta speju atri nogadat pacinas.

A aleks 25.11.2020

КУДА пропадают посылки из 3 почтового отделения?Не могут потеряться 7 мелких посылок от разных продавцов...они просто не доносяться до почтового ящика!

B Bizene5 22.03.2021
Rupja apkalposana.

Saulkrastu pasta nodala strada tumsmate ,loti nelaipna darbiniece, ar klientiem runa pavelosa toni , rupji nepieklajigi apkalpo klientus. Kur skatas personala atlase Latvijas pasta.