www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikts serviss, nepienāk sūtījumi

Latvijas Pasts - Slikts serviss, nepienāk sūtījumi

Sveiki, šodien gaidu 2 sūtījumus. Viens no bankas parastā vēstulē, viens no ebay izsekojamā vēstulē.
Izsekotā vēstulē teikts, ka jau 9. Aprīlī 15: 15 nosūtīts uz saldu. Šodien ir 14. Aprīlis un no Saldus vēl ziņu nav.

Sazvanījos pa norādīto kontakttālruni, izteicu savu neapmierinātību piepaceltā balsī un pēc vairākiem jautājumiem operatore, tā vietā lai mēģinātu iedZiļināties problēmas būtībā vienkārši nometa klausuli aizpildinoties ar to, ka es pārāk skaļi ar viņu runāju.

Ņemot vērā to, ka prasības un neapmierinātību es izteicu ļoti skaidri un pieklājīgi, neuzskatu, ka operatorei bija tiesības pārtraukt sarunu.

14.04.2020

K Kediņa 14.04.2020

Pilnīgs aptaurenis esi? Visas šīs dienas kamēr tava paka bija ceļā viņa patiesībā neko nedarīja jo bija lieldienas, bet veselā saprāta un loģiskās domāšanas jau Tev nav ne?

D Džumbo 14.04.2020

Un kur šai stāstā pazūd tā vēstule no bankas, kurā sākumā pieminēta?

K K.K. 14.04.2020

Ko no ebay pasūtīji?

BondsBonds 15.04.2020

"neuzskatu, ka operatorei bija tiesības pārtraukt sarunu."

Nevienam nav pienākums klausīties tavā verbālajā izlietnē. Vienkārši nav.