Latvijas Pasts - Slikts serviss.

Labdien! Vairākas sīkpakas no aliexpress ir iesprūdušas centrālajā pastā. Pēc izsekošanas numuriem pakas atrodas latvijas pastā vairāk kā mēnesi. Būtu labi, ja atvērtu tos maisus, kas agrāk ienākuši, tad tos, kas vēlāk. Iespējams, ka manas sīkpakas tad arī pienāktu.

28.12.2019

O Otis 28.12.2019

Pārbaudi arī Pasta lapā. Ne vienmēr šī te informācija sakrīt. Ir bijusi pieredze ar citu veikalu, ka ik pa laikam šajos trakeros mainās sūtījuma atrašanās vieta. Pieredze - var uzrādīt, ka sūtījums vēl pat nav izceļojis, bet saņem jau aicinājumu no pasta. Vai arī pretējā gadījumā - uzrādās ,ka sūtījums atrodas Latvijā, bet pēc laika nezināmu iemeslu dēļ parādās, ka nav nekur tālāk par noliktavu ticis. Zemassvētki... tādi ekspreši sprūst nost ar visām mikro pakām.. pavisam iespējams pasūtīt novembra beigās , bet saņemt tikai janvāra beigās.

A aicis24 28.12.2019

Intereses pēc apskatījos Latvijas pastā,vai jūsu sūtījumi tur atrodas,viņu tur nemaz nav atrodami,taka drīzākais vēl Ķīnā jūsu sūtījumi atrodas.Man ar šāda situācija ir bijusi.

T Terēza Zalužinska 28.12.2019

Tie sūtījumi drīzāk atrodas pasta noliktavā, lielajos maisos, kuri vēl gaida savu kārtu.

O Otis 28.12.2019

Ieteiktu sazināties ar pārdevēju un noskaidrot vai nav mainījies sūtījuma numurs. Parasti starp tām ''miljons'' pārkraušanas vietām viss aiziet baigā zaptē, un beigās pat pazūd tie sūtījumi.