Latvijas Pasts - Slikts serviss

17. Septembrī izsūtīju vēstuli uz Rīgu - studiju un zinātnes administrāciju. Vēstulē bija pieteikums kredīta dzēšanai, kura iesniegšanas termiņš bija 22. Oktobris. Domāju, ka viss ir kārtībā un gaidīju informāciju par to, vai mans kredīts tiks dzēsts. Bet 23. Oktobrī sekoja ''patīkams'' pārsteigums - paziņojums, ka mana vēstule atnākusi atpakaļ, jo bijusi par smagu standarta 50 centu markai. Saprotu, ka mana kļūda bija nenosvērt vēstuli, vairākus gadus nebiju sūtījusi vēstuli un pat neiedomājos, ka 3 lapas varētu svērt vairāk, nekā var sūtīt ar standarta marku. Problēma nav tajā, ka markai vajadzēja būt par 4 centi dārgākai, es nepaliktu nabagāka, tos piemaksājot. Bet... Vai tas ir normāli, ka mana vēstule, kura tika izsūtīta 17. Septembrī, klīda kaut kur līdz pat 23. Oktobrim, vairāk nekā mēnesi? Vai tiešām nebija iespējams kaut kā ātrāk atsūtīt to atpakaļ un informēt mani, ka man jāpiemaksā par sūtīšanu? Termiņš kredīta dzēšanas pieteikumam ir beidzies 22. Oktobrī un studiju un zinātnes administrācija atsakās izskatīt manu pieteikumu, kurš pasta nolaidības dēļ nenonāca pie viņiem laikā. Esmu Latvijas pasta dēļ zaudējusi iespēju šogad dzēst savu studiju kredītu, kas ir gandrīz četrciparu skaitlis. Zinu, ka mainīt neko nevar, bet ticība Latvijas pastam viennozīmīgi ir zudusi. Pielikumā pievienoju aploksnes foto ar atpakaļ sūtīšanas ziņojumu.

D Dacs 27.08.2018
Sudziba

Jau gandriz bus menesi ka no Anglijas ir izsutita paka un ta lidz manim nav nonakus un pietam otra paka ar kavejas.
Loti zel bus ja kads ir nociepis sutijumu.
Domaju ka sutijumi nonak uz so nodalu.

really? 24.10.2018

Svariigus papirus suta ar ierakstitas vestules palidzibu, nevis par 50centiem! Ka ari pec tam pats driikst intereseties vai vestule ir sanemta, ja jau tik svarigi tas ir bijis!

donna b 24.10.2018

Ja vestulee ir svarigs dokuments un neesi vestules gadiem sutijusi, varetu aizvilkties lidz pastam un parliecinaties, ka vestule bus nosutita. Vienmer kads cits ir vainigs, nevis pats daritajs.

Pacco_al 30.10.2018

Te nu tiešām pastu nevar vainot savā nezināšanā un neizdarībā. Apbrīnojama ir tik bezatbildīga rīcība tik svarīgā jautājumā.