Latvijas Pasts - Slikts serviss

No internetveikal veicu pasūtīju. Norādīts, ka sūtījums tiek piegādāta 1-3 dienu laikā. Pasūtījumu veicu pirmdienā, pēc stundas saņemu isziņu, ka sūtījums jau izsūtīts. Sākotnējā problēma - sūtījums neatnāk laikā, kas ir pieļaujami ņemot vērā valstī esošo situāciju.
Skatoties sūtujuma izsekošanā uzrāda, ka sūtījums 13. Aprīlī ir nogādārs ds circle k ganību ielā 171.
Otrdienā, 14. Aprīlī saņemu isziņu, ka sūtījumu var izņemt. Aizbraucot pakaļ un nosaucot kodu, “laipnā” tonī paziņo, ka pakas neesot un lai zvanot uz pasta informatīvo tālruni. Savanot viens no operātoriem paziņo, ka paka ir piedātad circle k un lai darbiniece meklē. Atkārtoti “lapnajā” tonī saņemu atbildi, ka paka nav. Zvanot atkātoti uz pasta tālruni, paceļ cits operātora un paziņo, ka varbūt būs paka šodien, varbūt vēlāk un vispār rāda, ka paka jau izņemta.
Paldies Latvijas pasts, ka kārtējo reizi nelikāt vilties jūsu servisā!

14.04.2020

V vitols 14.04.2020

Pilnīgi piekrītu, ka Latvijas pasts ir dārgs un slikts serviss, man šodien atteica nosūtīt zāļu pudelīti slimniekam uz Lielbritāniju, cūkas tādi