www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikts serviss/krāpšana

Latvijas Pasts - Slikts serviss/krāpšana

Labdien!
Nedēļu atpakaļ meita (tikko palikusi pilngadīga) saņēma paziņojumu, ka viņai atnācis sūtījums no Aliexpress un aizgāja pakaļ savai paciņai uz Kuldīgas pasta nodaļu, taču Aliexpress norādījis vien meitas vārdu bez uzvārda, kaut vārds nav īpaši populārs un dzīvojam laukos (vienā adresē šādu vārdu vairāk nav). Pasta darbiniece atbildēja, ka nevar identificēt vai tiešām meita ir tā persona un palūdza lai atnes maksājuma uzdevumu un veiktā pasūtījuma izdruku. Pēc dažām dienām, kad braucām uz pilsētu to arī ievedām, bet darbiniece vienalga paziņo, ka tomēr nevarot iedot paciņu (paciņas vērtība 5eur), jo esot reģistrēta VIŅU sistēmā un bez uzvārda nedošot. Uz jautājumu , kā tad lai to atrisina, atbilde bija neiedziļinoties - rakstiet iesniegumu uz Rīgu galvenajai nodaļai. Iesniegumu uzrakstīja un par to vēl pieprasīja samaksāt 2.20eur! Jautājums kā ar ienieguma palīdzību viņi identificēs savādāk kā Kuldīgā? Ja jau nav uzvārds - veiks DNS analīzes, ņems pirkstu nospiedumus vai meklēs visas Latvijā reģistrētās personas ar šādu vārdu? Uz jautājumu, kad tad to nelaimīgo paciņu varēs saņemt - atbilde, ka iesniegums tiks izskatīts 14 dienu laikā un tiks sniegta atbilde, bet pēc 10 dienas par paciņas glabāšu tiek iekasēta nauda! Kas tas ir? Krāpniecība, naudas izspiešana vai vienkārši vēlme piesavināties sūtījumu? Un kas būs pēc 14 dienām? Atbilde, ka persona ir neidentificējama? Bet nauda ta ir samaksāta un lai arī paciņa nav tūkstošos, bet vienalga savu sūtījumu nevaram saņemt. Kuldīgas pasta nodaļas vadītāja atbildēja, ka mēs varam zvanīt paciņas sūtītājam (uz Ķīnu!) un lai viņš rakstot, ka paciņa ir sūtīta konkrētajam saņēmējam . Latvijas pasta Kuldīgas nodaļā ir ĻOTI nekompetenti un neieinteresēti darbinieki - vienīgā atbilde ir : tādi ir mūsu iekšējie noteikumi un mēs esam tikai darbinieki un viss! Nekāda problēmas risinājuma neseko. Tad jautājums - kam tie darbinieki ir domāti?

D Dontkillmyvibe 27.07.2018

Pasts vainīgs, ka meita nejēdz uzvārdu uzrakstît?

Dainis 27.07.2018

Tur Ķīnieši vienkārši noslinkojuši, tāpēc jāraksta vārds uzvārds kopā.

C critical thinker 27.07.2018

jā, jā, un vēl tēva vārdu pieraksta. zinām jau tavu pasauli.

Dainis 27.07.2018

Ķīnieši vienkārši slinko pamēģiniet nākamreiz rakstīt vārdu un uzvārdu kopā, sūdzība ir jāadresē Aliexpres pārdevējam nevis Latvijas pastam, viņi pareizi rīkojas, ka neizsniedz sūtījumu, iedomājaties, ka atnāks cilvēks kuram vārds tāds pats kā jūsu meitai un izņems jūsu sūtījumu, ko tad jūs vainosiet?