www.sudzibas.lv Latvijas Pasts slikta attieksme

Latvijas Pasts - slikta attieksme

Gribeju izteikt savu neapmierinātību par Rīgas 82 pasta nodala darba organizētību un attieksmi pret klientiem.
Situācija, kas radīja man materiālos zaudējumus un lieku laika patēriņu ir sekojoša: piektdien tika izsūtīta ierakstīta vēstule. Par to tika samaksāts tuvu pie Ls1. Ja jau ierakstīta vēstule, tad tai būtu jānonāk pie adresāta tajā pašā dienā, ka tā tiek saņemta konkrētā mikrorajona pasta nodala. Vai es kļūdos??? Vēstule 82. pasta nodala bija 05.07., taču tā ari to nesaņēmu. Uz manu jautājumu, kad tā tiks piegādāta, atbilde bija līdz plkst13 tajā pašā diena. Bet nav. Tā nu es šodien gaidu, līdz to saņemšu, bet atkal nav. Uz manu zvanu atbild, ka pastniece ir "uz atlaišanas robežas" un neko nevarot izdari...
Rodas jautājums: vai tad mūsdienas nav pietiekami" spējīgu" darbinieku, kurus varētu apmierināt pastnieka darbs un atalgojums? Vai tad ir tik grūti atrast darbiniekus?????
Pēc šī atgadījuma ir nācies saprast, ka LATVIJAS PASTAM interesē TIKAI NAUDAS IZSPIEŠANA NO KLIENTIEM, TAČU NESPĒJA SNIEGT PAKALPOJUMU-PIEGĀDĀT SŪTĪJUMU LAIKĀ!
Līdz ar šādu situāciju man ir radušies ievērojami naudas zaudējumi. Es negribu tērēt savu laiku vēršoties citās instances, ar cerību, ka šī vēstule ko manīs, lai tas vairs neatkārtotos...

D

A Anna 06.07.2010

Cik zinu no pieredzes tad ierakstīta jau nav VIP to piegādā ka citas vienīgā atšķirība ka pret parakstu.
Ja ņemat VIP japiemaksā kādi 0.50sant un tad viņa nonāks pie adresāta tajā pašā dienā vai līdz nākamās dienas puzdienlaikam.

B bikse 06.07.2010

Derry! ej strādāt tu par pastnieci!pēc šitāda rakta, izskatās, ka ideālāku pastnieci neatrast! tikai nāc uz manu rajonu, gribu ierakstītās vēstules saņemt reizē ar rīta kafiju!

P pufa 06.07.2010

==================================================
lasīju, lasīju, izskatījās, ka inteliģenta būtne raksta, bet pēdējā rindkopa... Derry22, izlasi pati, ko raksti, lasi divreiz!

O Oksana 20.10.2011

82 nodaljaa VIENMER ir baigas rindas !!! Vinji neprot stradat vai organizet darbu