www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Sīkpakas netiek saņemtas

Latvijas Pasts - Sīkpakas netiek saņemtas

Tātad lieta tāda, pasūtu šo to Ebay.
Starptautiskās sīkpakas no UK, Ķīnas pēdējā laikā vienkārši pazūd.
Gaidu mēnesi, bet nekā un sūtītājs arī brīnās jo uz citām valstīm viss aiziet laikā un bez problēmām. Dīvaini ka arī atpakaļ pie sūtītāja nekas nenonāk.
Esmu veicis ap 50 pirkumiem, adrese nemainīga drukātā formā tiek līmēta uz pakām, bet pēdējā mēnesī mani vnk APZOG!!!
Pastā plāta rokas un saka - nevaram pēc sūtījuma nr neko pateikt. Tad kāda vella pēc to nr vispār vajag?? Ne viņi māk sazināties ar pastu UK, vai muitu, da neko nejēdz.
Labāk izvēlaties EMS, UPS, TNT!!

Piemēram nr: RJ325801460GB sūtījums no UK. Ja kāds māk izčekot - paldies.

L Lepi 16.12.2009

Te ir vēl saplēsto konvertu kolekcija. Ziņkāriegi Latvijas pasta darbinieki, tur ir tikai ADAC žurnālsi un nekas cits.

O OskariTo 19.12.2009

Piekritu visiem kas sheit kko raxta ! LATVIJAS PASTS ir vnk FAKE ! Redzeju kada tauta tur starda, dzeraj shoferi kuri atstrada savas darba stundas Valstij tb - LP ! Normals kontingents ! UN tas ir normali ? Cik sutijumus pats neesu sanemis, un neviens neko protams ka nezin ! kaut lien ara no adas !

. ....kl 20.12.2009

Es šomēness nebiju saņēmusi nevienu rēķinu, kas pienāk pa pastu. 16, 12, 2009, zvanu uz Rīgas 9. pasta nodaļu. Tur atbild, ka viņi kārtīgi strādā un viss ir iznēsāts. Nākamajā dienā man pastkastītē bija samesti visi rēķini... tas nekas, ka uz viņiem bija zimogs, ka 9. pasta nodaļā saņemti 05, decembrī, 08, . decembrī.

R rojs2 20.12.2009

Nu pasts tiešām ir viena nožēlojama iestāde, kas vienmēr aizbildinās, ka strādā kārtīgi, un vienmēr vainīgi irvisi, tikai ne viņi. Labi, ka rēķinus vairs nav tur jāmaksā, ka var in'ternetā, pie tām raganām, kas tur notupušas, bail klāt iet.

D dainiskazaks 28.12.2009

Personīgi es savas paciņas no ārzemēm saņemu tikai pateicoties atsevišķām mīļām pastniecītēm, kuras personīgi arī man tās piegādā. Arī es tagad gaidu divus sūtījumus (viens no ASV un otrs no ķīnas), kurus vēl joprojām neesmu saņēmis, bet ir pagājis jau mēnesis. Kad man nācās aizsūtīt vienu paciņu uz ASV, samaksāju 14, 43 Ls. ASV cilvēks šo sūtījumu gaida vēl joprojām un, par cik paciņa bija apdrošināta, es neesmu saņēmis atpakaļ pagaidām nevienu santīmu. Paciņu izsūtīju jau 5.septembrī - pamēģini kādu nodokli nesamaksāt latvijā. Noraks tevi tepat piemājas dārziņā dzīvu.

G Gunārs 21.01.2010

Visi citi vainīgi, tikai ne zaglīgie pasta darbinieki. Jo kas gan cits var tikt klāt pie pasta sūtījumiem - ja nu vienīgi Marsieši. Ikdienā braukājot pa Latviju ļoti bieži redzu pasta automašīnas stāvam klusās vietās uz ceļa meža vidū, kur reizēm tās stāv diezgan ilgi - laikam ne jau lai pusdienotu vai atpūstos. Pirms 2 gadiem pats savām acīm ceļa malā redzēju lielo atkritumu konteineru 1/3 pilnu ar neatplēstām vēstulēm - gan privātpersonām gan iestādēm. Tās nebija piegādātas adresātiem, bet gan vienkārši izsviestas miskastē. Bet kādam tur varbūt bija ļoti svarīgi dokumenti vai informācija. Kā lai tic Latvijas pastam... Protams, arī es nesaņemu man sūtītos pasta sūtījumus, ja saņemu, tad paka atplēsta un daļa no tās satura izņemta ārā, pēc tam nemākulīgi mēģināts slēpt pēdas. Ja tikai Latvijas pasta vadība gribētu, tad šādus darboņus visā Latvijā varētu izķert 1 nedēļas laikā. Tas taču tik vienkārši ir izdarāms, tur pat liela izdoma nav vajadzīga. Kaut nu Latvija kādreiz no tās sūdu bedres izlīstu ārā!

K Krista 09.03.2010

Pasutiju preci e-bay no Kinas kameras ladetaju. Nav vel atnacis sutijums, 1 menesis ir pagajis. Pardevejs it ka uzticams..pozitivas atsauksmes. Es domaju, ka problema ir musu galaa - Latvijaa - pasta, muita utt. Nezinu ko darit...? Pasta pateica, ka jagaida uzaicinajums uz pastu pec sikpakas...cik ilgi??? No Kinas pasutu gan pirmo reizi, no citam valstim viss atnaca bez problemaam lidz sim. :-(

I inca 24.03.2010

Esmu ļoti neapmietināta ar latvijas pastu. Mēneša laikā ebay vienu paku mūsu pasts atrieza atpakaļ UK, otra pazuda. Selleri nesapratnē. Zvanīt uz pasta info tālruni bezjēga, operatori nevar atbildēt neuzvienu jautājumu.
Bezspēcība.

I Ieva 15.04.2010

Jā, mums ar draugu arī sanāk tā, ka no ebay pasūtījām kaut ko .. pat ne sev, bet paziņām, kas savukārt samaksāja to summu, lieta tiešām bija smuka, bik arī padārga šiem laikiem, bet nu jau kā no oktobra... ne ziņas ne miņas. :( un mēs vēl paliekam vainīgi :(

E Evija 22.05.2010

Taas Pasta Zajobas nozaga paaris manai maasai suutiitaas veestules, un pacinjas.
Peedeejajaas uzrakstiiju aarpusee Latvieshu valodaa, lai valjaa nepleesh, un ka naudas tur iekshaa nav.

Nu taa veestule gan superaatri pienaaca.

Iesaku izdariit.

Un ja aarzemes suuta, jeb no e-bay, tad ierakstiek "komentaaraa", kad pasuutat tekstu, ko lai suutiitaajs uzraksta uz pakas saaniem ar roku.

Toch, uzreiz piesuutiis

A Anna 05.06.2010

Tad nu taa- pasta suutiijums atpakalj tika nosuutiits vairaaku iemeslu deelj-vai nu nebija korekta adrese noraadiita, kam jaasuuta, vai piemeeram summa neatbilda svaram, u.c. lietas.!
Ja kas-taadas lietas var uzzinaat Pasta likumaa un Pasta noteikumos! Maajaslapaa: www.likumi.lv

Ne jau vienmeer muusu LP ir vainiigs-tik pat labi tajaa Honkongaa varbuut sellers ir atdevis savaa p/n suutiijumu, bet vinju pashu darbinieki kko nav izdariijushi.! Taada pati sisteema kaada ir muusu LP, taada ir arii citaas valstu pasta nodaljaas un to saistiitajaas iestaadees!

mees letinji jau vienmeer saveejos nozaakaasim un aprunaasim!

S Sunis 28.12.2012

It kā jau atnāk. Vairāk jau kavējas pakas no Ķīnas, honkongas u.t.t., kur rakstīts "free shiping". Bet ir pēdējā laikā arī ar valdības dotās pavēles pārbaudīt vairāk muitā (sak, varbūt kādu lieku latiņu LV var nopelnīt). Man pat aizsūtījuši uz muitu mobilo telefonu ekrāna aizsargplēvīti (???????) ( ko viņi tur domā, ka man tur briljantus uz Z-svētkiem sūta vai naudu). Šodien personīgi saņēmu sūtījumu no Hong-kongas, kura izsūtīta 15 oktobrī. Bet man pēc vēstules nosūtīšanas sūtītājs naudiņu jau bija atskaitījis atpakaļ. Ja ir aizķeršanās, tad vai nu šķībacainie, vai LV muita kavējas.

P Password 16.05.2014

latwanijas pasts vislielaakais mesls, vispar taja lidostas pasta laikam kadi 10 cilv tur skjiro taas pakas, jo 10 000 vnk staav noliktavaa

J Jānis j 08.06.2014

šobrīd man visas paciņas LV muitā stāv vismaz 10 dienas. To ļoti labi redzu pēc izsekošanas nr. tāpat paciņas līdz lv atnāk ~ nedēļas laikā, bet man viņas neredzēt. Vēl ar paciņām kurām nav izsekošanas nr. var necerēt saņemt, jo tās nu jau ~80% vienkāršī izgaist(vienkārši sakot tiek nozagtas). Nu no e-baya ne vienmēr izdodas naudu dabūt atpakaļ, bet nu pagaidām it kā ar pārdevējiem ir izdevies sarunāt un tur atkal es sevi parādu ne visai labā gaismā un pilnībā lv, jo viņi pēc tam vairs nesūta uz LV.

LV pasts un muita šobrīd ir sliktāka par dažu labu aizvēsturisko valstu muitām.

U uldisM 06.12.2014

Man šobrīd paciņas ~30 no septembra mēneša nav atnākušas. Par dažām jau dabūju naudu atpakaļ citas izsūtīja no jauna.
Un tagad izrādās muitā stāv paciņa kuru es neesmu pasūtījis. Vis ticamākais ka Ebayā pārdevējs kaut ko sajaucis, jo tas jau ir 3 gadījums kad saņemu ne toko pasūtu. Bet trakākais ir ka muitnieki grib lai es uz muitu kratos un parādu preces rēķinu. Es protams to izdarīt nevaru. Viņi man pateica saturu - spilvens. Kāds nezinu. Pateicu viņiem lai sūta atpakaļ pārdevējam vai sūta man ar aprēķinātu nodokli(cik es skatījos ebayā tad nevaidzētu būt, jo tur spilveni pārsvarā līdz 20$). Ne viņi man var atsūtīt kādus pārdevēja datus ne ko citu. Beigās laikam sagaidīšu mazu spilventiņu ar pvn kādi 100€. Es par LV muitu un pastu vairs nebrīnos.

L lēdija77 06.12.2014

Man viena paka nāk 6 mēnešus no Honk, un otra 3 mēnešus from China...auskari regulāri samīcīti vai salauzsti...bēdīgi...skaidrs, ka zog..

S smaidiņš:) 11.12.2014

Tūlītās jau būs lielie prieki ar Ziemassvētku kartiņām, saņem kartiņas jau atvērtas itkā kāds vēl mūsdienās naudu šādā veidā sūtītu pa pastu, bet vēljoprojām pasta darbinieki šo sīki un sīki pārbauda.

L lordoftheart 16.01.2015

Man tada paša situācija ir ragad. Jau nesaņemu sūtījumus no vairākam valstim uz kaut kādiem 500 eiro. Un pasts neko nedara...