www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Sīkpakas netiek saņemtas

Latvijas Pasts - Sīkpakas netiek saņemtas

Tātad lieta tāda, pasūtu šo to Ebay.
Starptautiskās sīkpakas no UK, Ķīnas pēdējā laikā vienkārši pazūd.
Gaidu mēnesi, bet nekā un sūtītājs arī brīnās jo uz citām valstīm viss aiziet laikā un bez problēmām. Dīvaini ka arī atpakaļ pie sūtītāja nekas nenonāk.
Esmu veicis ap 50 pirkumiem, adrese nemainīga drukātā formā tiek līmēta uz pakām, bet pēdējā mēnesī mani vnk APZOG!!!
Pastā plāta rokas un saka - nevaram pēc sūtījuma nr neko pateikt. Tad kāda vella pēc to nr vispār vajag?? Ne viņi māk sazināties ar pastu UK, vai muitu, da neko nejēdz.
Labāk izvēlaties EMS, UPS, TNT!!

Piemēram nr: RJ325801460GB sūtījums no UK. Ja kāds māk izčekot - paldies.

H Hugo Djego 08.12.2009

Man tieši tas pats.Kaut ko pirku gan Honkongā, gan UK.No UK ne vēsts, nu jau 3 nedēļas, kaut gan visur eiropā max laiks ir 14 dienas.Tas pats ar Honkonku, kau tko saņēmu, bet ne visu.Pasutijums veikts jau vairāk ka pirms mēneša.

I iivvee 08.12.2009

man arī pēdējā mēneša laikā ir pazuduši 2 sūtījumi!!! pasūtu preces jau kuro gadu, šie ir pirmie gadījumi!!!

S sanija 08.12.2009

Ak šitā tagad notiek?Es no ebay pasūtu jau sen, šobrīd gaidu sūtijumu no Taizemes un šo visu izlasot, sāku domāt, kas tad īsti notiek Latvijas Pastā???Vai jau tiešām krize liek pasta darbiniekiem tik nekaunīgi apzagt savus klientus?

B bikse 08.12.2009

Jūs noskaidrojāt, kurā pastā sūtījumi uzņemti Latvijā, jo ir sūtījumi, kurus kravu aģentūra vienkārši nodod piegādei UPS-am un tas sūta aicinājumu ierasties pakaļ pakai. varbūt LP nemaz tās pakas nav bijušas- tgad ir visādi pasti saradušies, tad nu jādzen pēdas pa visiem. UK, vispar Lp arī, īstenībā var noskaidrot paku ceļu pēc tā garā nr., jo ir speciāla starptautiska programma- International Postal Service, kurā visi pasaules pasti reģistrē savus reģistrētos sūtījumus un sniedz rakstisku info klientiem pēc rakstiska iesnieguma par attiecīgu pakalpojuma maksu. un pēc starptautiskajiem pasta noteikumiem sūtījuma meklēšana jāsāk no sūtītāja gala, tātad- UK, Honkongā utml.

A agate 08.12.2009

Ja sīkpaka nav tikusi kautkādi speciāli apgādāta ar numuru (parasti ir tikai lielajām pakām), tad pasts neko nelīdzēs. Bija man sarakste ar patiešām atsaucīgu Latvijas Pasta darbinieci tieši šādā jautājumā (arī, sīkpaka izsūtīta, pagājis vairāk par mēnesi, pie manis nebija nonākusi), un viņa pateica, ka, ja nav tas tracking number, tad viņi nespēs palīdzēt. Viņas ieteikums bija iet uz Pasta nodaļi, kur regulāri pienāk sūtījumi, un tur darbiniecēm lūgt, lai apskatās, vai nav sūtījuma tādai un tādai personai.
Es toreiz līdz iešanai uz Pastu nenonācu, jo, pēc pāris dienām, kad beidzot bija laiks iet, tad arī saņēmu cedeli, ka mana sīkpaka klāt.

A Antons 08.12.2009

nu es ieperkos ebay jau 10 gadus un pedeja menessa laika man ar pazudissi kadi 5 sutijumi no dazzadam vietaam. es jau saaku domaat ja tik ilgi nenaaca ka kaada llotene nokritusi ar taam visaam pakaam :)
bet par cik no dazzadaam puseem suutijumi tad protams cilveciskais faktors.
ar visiem izsutitajiem esmu novienojies ka vinni preci izsuuta velreiz par saviem lidzeklliem.

varu ieteikt tikai vineu apdrosinat sutijumus un ja ir tie tracking numberi tad jau var tam sutijumam sekot lidzi.
ja un va zinajat ka piemeram sikpaku sutit uz piemeram asv vai turciju sanaak leetaak nekaa to passu paku lidz Riigai?

X x 09.12.2009

Sazinājos ar Latvijas Pastu. Sadaļā kur var rakstīt sūdzības - uzrakstīju par sūtījumu RJ325801460GB
Sekoja atbilde nākamajā dienā: Latvijas Pastā nav saņemts šāds sūtījums. Nu OK. Bet vai nav jocīgi ka tajā pašā laikā neatnāk sūtījums arī no Ķīnas un pēc nedēļas vēl viens no UK.
Nevar būt ka visā pasaulē pasts strādā sūdīgi vienlaicīgi... bet LP viss kā vienmēr kārtībā.
Kāpēc man būtū jāmeklē šo paciņu UK ja būtība tas ir pasta pienākums pajautāt Royal Mail, vai muitā vai kur tur vēl...

Citāts no LP atbildes:
''Nekādu problēmu Latvijas pastā nav. Un tā kā Lielbritānija un Latvija ir ES, nav arī muitas formalitāšu.
Tomēr ir gadījumi, kad pasta sūtījumu no Lielbritānijas netiek saņemti Latvijas Pastā.Par šiem gadījumiem Latvijas Pasts nekavējoši paziņo Royal Mail, lai varētu atrisināt problēmas, kas radušās.
Latvijas Pasts neatbild par sūtījumiem, kas nav sasnieguši Latvijas teritoriju.''

''..., lai varētu atrisināt problēmas, kas radušās.''
Nu vnk super - problēma kkā neatkisinās arī šodien. Kāda jēga no darbinieka, kurš sniedz šādu tukšu atbildi - ķipa, sēdi biksēs un gaidi. Ja kļūdījies Royal Mail tad tai paciņai kkur ir jābūt, bet kur to man nav jāzin... jo par to LP vnk nerunā.

U ughu 09.12.2009

varbūt vēl kāda pienākums ir meklēt tavas pazudušās apenes? meklē pats savus pribambasus, kāpēc kādam būtu kas jāmeklē tikai tāpēc, ka tu saki, ka ko gaidi- varbūt tu vienkārši dirss.

B bikse 09.12.2009

Nu tad zvani, raksti Royal Mail, viņiem tak ir sava mājas lapa- visi kontakti pieejami.kur problēma? neviens tavā vietā neko nadarīs.

Z Zinuļa 09.12.2009

Nu, man arī pazuda no ASV, neviens, neko nezina! :(

B bikse 09.12.2009

Kāpēc nemeklē, kamēr top skaidrība, kur pazudusi, kāpēc? Jāmeklē no ASV gala. jo tur vislabāk zin, kur klients nodeva sūtījumu, kur nodeva tālāk pakalpojuma sniedzējs, visam jābūt dokumentos fiksētam, vienalga- elektroniskos vai papīra.no pretējā gala- LV, tok neko neatradīs un nezinās teikt. ja sūtītāji negrib ķēpāties, lai dod info vai sūta tev ieskanētu čeku vai citu apliecinājumu sūtījuma nodošanai un tad kaut pa e-pastu sazinies ar ASV pastu, norādot konkrētus faktus un dokumenta(čeka) kopiju ieskanētu kaut nosūti. kosmosā jau neaizlidoja tā paka, ka nevar atrast, gan tepat uz zemeslodes vien ir.

U ughu 09.12.2009

Esi samaksājis, ka taisi brēku? kā maksā- tā meklē. samaksā un tad sūdzies.

X x 09.12.2009

Ughu aizej pie Mašas Kulačkovas ciemā. Pasta darbinieks smirdīgais...

I Ivo 09.12.2009

Man tas pats, un arī pagaidām nekāds rezultāts... ņemos bez jēgas un neviens neko palīdzēt nevar.

I Ivo 09.12.2009

Galvenais ka sūtot paku no tevis paprasa kādus 2, 5 vai 10Ls par sūtīšanu. Tas ir vis bēdīgākais, vienkāršak to naudiņu atdot nabadziņam pie centrāltirgus vai iekurt krāsni.

U ughu 09.12.2009

Maška ir pie manis! nu tad vaino RM savās neveiksmēs, aromātiskais neveiksminiek!

E Eseseseseseseses 14.12.2009

es nesen zinjaas redzeeju reportaazu par nu ljoti (!) slinku anglju pastnieku, kurs pastu vispar nepiegaadaaja, bet kraaava kaudzee savaa garaazaa, rezultaataa pie vinja atrada vairaak kaa 30 tuukstosus veestulju un pacinju...feins puisis :))))...varbuut lv arii kads ir paarnjeemis pieredzi...

L Laterna 16.12.2009

Tātad - atveram Royal mail ubn ievadam Track number:

Lūk, atbilde:

"Information on your item is not yet available. If the International Signed For® item was posted today please note that the majority of items are tracked during the night. Please try again tomorrow."

Sekojoši, varbūt uzgaidām?

L Lepi 16.12.2009

tad jau man veicas ka pienāk žurnāls no ADAC. Kad dzīvoju Vācijā visu pasūtīju arī no ebay. Tagad neriskēju. Žurnals konverta pienāk jau 2 gadu, bet vēl nav bijis tas, ka konverts paliek vesels. Vienmēr ieplēsts. Vakar saņēmu šādu pastu (bilde). Tas ir 100% Latvijas pasta čaklās rokas.