www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazudusi sīkpaka

Latvijas Pasts - Pazudusi sīkpaka

Pirms vairāk kā mēneša nosūtīju sīkpaku uz ārzemēm. Sekojot pēc tracking number tā tika izsūtīta no Rīgas uz ārzemēm (Eiropā) ,bet galamērķī tā arī nav saņemta. Pastā saka vienīgais ko jūs varat darīt ir rakstīt iesniegumu par pazudušu sīkpaku. Ok, šodien devos un PN rakstīt šo ziņojumu ,bet tur man vēl prasa maksāt vairāk kā 1.70eur par to ka vispār mans iesniegums tikšot pieņemts.. tātad sanāk ,ka viņi pazaudē manu paku un man viņiem vēl par to ir jāpiemaksā? Laikam jau labs bizness noplēst naudu par sūtīsanu , pazaudēt paku un beigās vēl paprasīt naudu, lai to atrastu.Esmu ļoti vīlies pasta darbībā un visdrīzāk apsvēršu iespēju vairs neizmantot viņu pakalpojumus, bet izmantot kādas normālākas firmas sniegtos pakalpojumus.

D dvaiks 04.02.2015

Strādāju at Latvijas Pastu jau ilgu laiku. No sākuma man bija bail sūtīt jebkādu paku uz ārzemēm un vietējo tirgu, bet tagad kopsummā ir nosūtītas 8652 !!! pakas, kuras savu galamērķi ir sasniegušas.

Pirms tam strādājām ar kurjera dienestiem, kuri prasīja summas 7 reizes lielākas nekā Latvijas Pasts, taču šīm summām kvalitāte diemžēl neatbilda.

D dvaiks 04.02.2015

Pietam, sūtījumu ir jāizseko nevis Latvijas Pasta mājaslapā vai kādā citā starptautiskā mājaslapā, bet gan tā pasta mājaslapā uz kuru valsti tika nosūtīts. Piemēram, ja sūta uz ASV, tad sūtījuma sekošanai ir jāizmanto USPS mājaslapa.

Ontūns 04.02.2015

Dvaiks, tu kaut ko citu dzīvē dari, izņemot paku sūtīšanu? Ja dienā nosūta vienu paku, tad tu ar šo štelli nodarbojies jau 23 gadus :D

L Liiga Dzheina 04.02.2015

laikam dvaiks ir tas, kurš vienmēr piecas stundas sēž pie pasūtijuma saņemšanas/nodošanas lodziņa un citiem cilvēkiem brutāli kavē laiku, viņam, manuprāt, būtu jābūt atsevišķam pieņemšanas laikam, vai nu jānoalgo citi cilvēki, kuri grib saņemt paciņas utt.,
anyway man ir savs stāsts, es biju vnk šokā, mana māsa man saka, ka viņai ir sūtījums, pasūtījuma saņemšanas veidlapa uz viņas vārda, aiznesta uz viņas adresi, un viņai arī iedeva pastā, TAS NEKAS, KA UZ PACIŅAS bija MANS VĀRDS. reāli citam cilvēkam tiek piegādāts ziņojums un iedota paciņa. KĀ TAS VAR NOTIKT?

M Mango20 04.02.2015

Šo paku centos izsekot gan tās valsts mājas lapā uz kuru sūtīju gan arī Latvijas Pasta ieteiktajā mājas lapā http://www.track-trace.com/post un paciņa ir izsūtīta no Rīgas un nav nekur tālāk tikusi.
Varu šobrīd pateikt arī paldies pastam, jo pasta darbinieki kļuva pretimnākošāki un mēs vismaz pagaidām atradām kopīgu valodu. :)

D dvaiks 07.02.2015

Track - Trace mājaslapā maksimums, ko var redzēt ir to, kad sūtījums ir nosūtīts ārpus Latvijas. Tālāk šī mājaslapa neko nerāda.

Tik daudz sūtījumus esmu nosūtījis, jo tirgoju preces 3 ebay vietnēs.

Pasts ir domāts paku sūtīšanai un vēstuļu sūtīšanai. Labāk, Liiga Džena, labāk aizej visiem pensionāriem pastāsti, ka pensiju no 1991 gada uz mājām piegādā pa 1 euro, nevis jāstāv rindām un jāgaida, kamēŗ šie skaita savu naudu. Vai arī cilvēki, kuri iet un maksā kaut kādus rēķinu pastā, ja to var izdarīt internetā vai jebkurā namu pāŗvaldē.

Latviešu tautas 08.02.2015

ka pensiju no 1991 gada uz mājām piegādā pa 1 euro

Ne 1 eiro, bet 1 latu! Normalie pensionāri pensiju saņem uz bankas karti!