www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pakas vienkārši pazūd

Latvijas Pasts - Pakas vienkārši pazūd

Gaidīju paku no ķīnas (ebay) šī mēneša 3. Datumā, pēc izsekošanas numura, uzzināju ka paka ir jau pametusi šķirošanas centru (lv) . Sāku gaidīt; gan jau pēc vienas vai divām dienām būs - paziņojums kaut vai.
Vēl nav. Sazinājos caur e-pastu. Dabūju to pašu copy-paste atbildi ko, izskatās, saņēmuši arī daudzi citi.
Un, e-pastā man teica ka, lūk, paka nemaz neesot izsekojama...? Un pievienoja screenshot ar pasta mājaslapā esošo sūtījumu meklēšanu, kur, protams, neko neatrada.
Tad kādēļ, gan ebay aplikācijā, gan citās sūtījumu izsekošanas vietnēs skaidri un gaiši var redzēt ka paka a) ir Latvijā, un b) ir jau pametusi šķirošanas centru? Ož pēc prastas klientu čakarēšanas.
Nezinu, vai viņi grib man iestāstīt ka paka vienkārši ir pārstājusi eksistēt pa ceļam no šķirošanas centra vai kā, bet izskatās ka paku nedabūšu.
Problēma jau nav par to ka kaut ko dārgu pasūtīju - varu jau vēlreiz tos 5 eur iztērēt. Bet ja nu tā būtu bijusi 500 eur paka? Pasta nodaļu tāpat nesasniedza, un izkūpēja kaut kur pa ceļam.
Un kā lai zinu, ja pasūtīšu atkārtoti, tas sūtījums arī kaut kur Latvijā, pa ceļam uz pasta nodaļu atkal neizkūpēs.
Nemāku teikt vai tā ir nevīžība, vai ļaunprātīga rīcība, bet varu teikt, ka tā ir cūcība. Un fakts ka šo sūdzību ir tik daudz izsaka ka vadībai, un jebkam kas lasa šīs sūdzības ir pie kājas. Un tā, kaut mazliet cienījamai iestādei/uzņēmumam, nedrīkst būt.

09.11.2020

A Aleksis Ratenieks 16.12.2020
Slikta un lēna piegāde

Es nesaprotu kā mūsu valsts pasts var būt tik lēns. Reāli no ķīnas pasūtījums uz beļģiju ātrāk aizgāja nekā tas pasūtījums no Latvijas uz citu vietu Latvijā. Ko viņi tur var marinēt?!

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

N Nanukua 24.12.2020

Vairākus sūtījumus lidziga iemesla dēļ nevarēju ne izsekot ne dabūt. Lidziga situācijā pasta darbiniece mēģināja parliecināt, ka sūtījums neeksistē vai nav izsekoja jo nav tas numurs, kur ir burti galā. Tā nedabūju vairākas pakas, prasīju kompensāciju no aliexpress un ebay, ko arī dabūju, bet ir baigas nesaskaņas starp tiem pastiem

н НеКариньш 24.12.2020

Самое интересное что задерживают товары, стоимость которых до примерно 15 евро, а вот товары стоимостью свыше 20 евро у Latvijas Pasts проходят "со свистом"... Пример? "Оплатил 10:33 Nov. 11 2020 Стоимость: 21,10 € - получил 2020.11.23 15:49"! "Время заказа: 07:26 Nov. 11 2020 € 29,47 - - - > 2020.11.30 15:51 (GMT-7): Прибыло в офис доставки"! И так несколько товаров. В то же время заказывал "07:57 Nov. 11 2020 € 4,95 - - - > 2020.12.23 00:04 (GMT-7): Прибыло в офис доставки", " Время заказа: 17:15 Nov. 12 2020 € 3,42 " до сих пор нет! И это регулярно!

н НеКариньш 24.12.2020

Время заказа: 17:15 Nov. 12 2020 € 3,42 UW657016931CN до сих пор нет!

P pravosudije 07.01.2021

20% от всех посылок не получил. мировые сервисы отслеживания пишут что прибыло в Латвию. на сайте Латвияс пастс указано что принято в сортировочном центре, а до меня не доходит. пишешь им, отвечают сбой системы. мелкие посылки через раз кидают в почтовый ящик и в отслеживании помечается доставлено. а посылки то нет! мелкие посылки конечно жалко, но два телефона так и не приехали. вернее приехали, но пропали где-то в стенах Латвияс пастс. и ничего не докажешь. ладно раньше извещение ложили в почтовый ящик. так теперь смс приходит. смс нет и посылки нет.

н НеКариньш 22.01.2021

Это ещё ничего: пакет прибыл в Сигулду в почтовое отделение 16.01, я получил СМС только 20.01. Самое неприятное то, что я ездил туда 18.01 после 15.30 за другим пакетом, который прибыл 11.01: мог бы и этот получить. Пришлось ехать 21.01...

A Andris Kazāks 11.02.2021

Latvijas pasta sistēmā nav kartības un par to liecina jau tas ka vainīgie tiek meklēti citur, piemēram Ķīna, vai šķirošanas nespējā, bet rezultātā iedzīvotājiem tiek nodarīti materiālie zaudējumi, gan morālie. Nēsu saņēmis četrus sūtījumus kuru rezultātā esu nonācis pie secinājuma ka pie mums pastāv zagļu demokrātija, bet nevis civilizēta atbildīga un godīga valsts sistēma, ja viņa var mierīgi sadzīvot ar šo bardaku pasta sistēmā.