www.sudzibas.lv Latvijas Pasts NOZOG SUUTIIJUMU NO UK

Latvijas Pasts - NOZOG SUUTIIJUMU NO UK

2013.gada 9.decembrii no Anglijas izsuutiiju daavanu savam braalim uz Siguldu. Pacina nebij liela, izskatiijaas kaa bieza veestule..Sodien ir jau 2014.gada 1. februaaris, bet paka taa arii nav nonaakusi liidz konkreetajam cilveekam.
Varu pateikt to, ka Anglijaa pakas NEKAD nav pazudusas un vienmeer tiek izsuutiitas uz noraadiito adresi. Tas notiek tikai LATVIJAA. Katru gadu viens un tas pats. Katru gadu uz Ziemassveetkiem pazuud apsveikumu kartinas vai nonaak pie adresaata jau atpleestaa vai bojaataa veidaa.
Ir pretiigi domaat par to visu. Vai Latvijas pasts vienreiz vareetu tikt galaa ar saviem darbiniekiem - ZAGLIEM???????Gribaas visiem tiem idiotiem rokas apcirst, tad vairs nebuutu veeleesanaas graabstiities gar svesaam mantaam.
Vai tiesaam Latvijas pasta vadiiba ir tik bezspeeciiga, ka nevar tikt galaa ar visiem siem mantrausiigajiem zagleeniem, kas met eenu uz visu Latvijas pastu.
SKUMJI UN NOZEELOJAMI!!!

V VienkāršiCilvēks 02.02.2014

Sen zināms, kad zagļi ir UK pusē nevis LV. Vēl 2012.gada decembrī bija tā, ka kaudze ar pakām atnāca no UK iztīrītas un to bija iztīrijuši cilvēki, kas tur strādā pastā. Tākā nevajag vainot, Latvijas pastu, jo ne vienmēr vainīgs ir viņš.

L Latio Fox 02.02.2014

Nevajaga muldeet!UK pasta darbinieki sanem normaalas algas-viniem nav iemesla zagt!
Man arii regulaari veestules pazuda (ar suutiitaam mazbeerna fotograafijaam omiitei_-drosi vien tika izmestas miskastee!
Kops saaku uz aploksnes rakstiit-SEIT NAUDAS NAV - veestules sasniedz adresaatu!

N nuvarbut 03.07.2014

Jā, pastāstiet to tiem, kuri regulāri saņem kompensācijas par Royal Mail melnajā caurumā nozaudētām sīkpakām. Vēl skaitās karaliskais pasts, Latvijā pasts 100 reiz labāk strādā nekā tie garnadži no RM.