www.sudzibas.lv Latvijas Pasts nozog fotoaparatu un pacinu aizlime ar skochu

Latvijas Pasts - nozog fotoaparatu un pacinu aizlime ar skochu

Labvakar!
Gribēju paziņot, ka mana sūtītā paciņa ir apzagta.Sūtīju saldumus, drēbes un digitālo fotoaparātu(100ls vērtībā).Pēdējais oriģinālajā iepakojumā ir izvilkts un paciņa ir aizlīmēta ar skoču un nosūtīta tālāk adresātam.Paciņas izsūtīšanas svars 1, 8kg, saņemšanas- uz pusi mazāks.Žēl par mazuļa bildītēm fotokamerā kuras tika sūtītas vecmāmiņai.
Bēdīgi, ka Latvijas pastā strādā zagļi.Ceru, ka viņi izmeklē šādus gadījumus.Atbildi gan vēl neesmu saņēmusi.
Paldies.

A Andrejs 17.11.2011

Bedīgi :( It īpaši par mazuli.

E ehh 18.11.2011

Cik stulbam jaabuut, lai suutiitu fotoaparaatu pa pastu??????

P pastnieks 18.11.2011

vēl nekas nav pierādīts, kas un kāpēc izņēmis fotoaparātu no paciņas, jau vaina sagrūsta uz LP! esi uzmanīgāks ar neslavas celšanu, tagad moderni tiesāties par to!

H Haralds 18.11.2011

Zagli Straadaa visur, tacu pie mums vinus netaisaas kert, ne Saimaa
ne pastaa.

C centimūbelim!!! 18.11.2011

Man bija precīzi tāda pati situācija ar Pastu. Man nozaga datora peli. Arī tika izņemta no orginālā iepakojuma, paciņa smuki aizlīmēta ciet. Summa nebija liela, bet sāpīgi, ka Latvijas Pastā strādā tādi zagļi. Iedomājieties, man Latvijas Pasta Audita daļas priekšnieks nekaunējās atbildēt, ka zādzība IR konstatēta, bet viņš, nabadziņš, nespējot noteikt kurā sūtīšanas posmā tas ir noticis!!!:DDD Uzskatu, ka tāpēc jau viņš strādā tādā amatā, lai veiktu izmeklēšanu!!! Rakstīju gan Pasta vadībai, gan Patērētājiem, gan Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai. Atbilde Tev būs tāda pati, standarta, kā visiem nelaimīgajiem- pats vainīgs, ka nepārliecinājies par to, vai manta ir iekšā paciņā!:( Secinājums - saņemot pastā paciņu, tā turpat uz vietas, neatejot no pasta darbinieka(!!!), paciņa pacietīgi ir jāatplēš vaļā, un jāpārliecinās, ka pasūtītā manta tur ir iekšā. Lai veicas!

H Haralds 18.11.2011

Un ja mantas nebuus, atmilde buus taada, ka manta nozagta vienalga
kur tikai ne pie mums.

G gita 18.11.2011

Nu nezinu... Rīgas pastā valda ļoooti liela stingrība šajā ziņā. Un visu sūtījuma ceļu izsekot ir elementāri!

H Hugo 18.11.2011

Varbūt vec'māmiņai vajadzēja sūtīt pašas bildītes nevis kameru ar bildītēm. Cilvēkam drusku gados būs grūti apskatīt bildītes mazajā kameras lodziņā. Jeb vēl labāk, aizbrauciet ar mazuli biežāk ciemos pie vecmāmiņas.
Piekrītu ka fotoaparāts nav tas priekšmets kuru būtu droši sūtīt ar pastu, kaut vai no satricināšanas draudiem.
Vienkārši izsūtot paciņu, sūtiet ar satura sarakstu. Tad pie izsniegšanas saturu salīdzina pēc saraksta.

V Virve 18.11.2011

Man savukārt liekas absurda situācija, ka kaut ko sūtīt pa pastu var būt nedroši. Nafig tad tāds serviss vispār ir vajadzīgs. Laikam tieši dēļ šādas attieksmes no cilvēkiem kā te daži izsakās, te viss ir tik dziļā dirsā.
Ja konkrēts piegādes serviss padirš paciņu, tad lai sedz zaudējumus. Šitik vienkārši. Un pašam sūdzības autoram: ar šādām sūdzībām ir uz mentūru jāiet, nevis internetā jāvaimanā.

Z zombīī 18.11.2011

Interesanti, kāpēc gan cilvēks i-netā nevar pastāstīt savu sāpi???? Policija šajā gadījumā viennozīmīgi nepalīdzēs. Paciņa jāplēš darbinieces acu priekšā vaļā!!! Un ja no pakas kas izzagts, kaste jāuzmauc darbiniecei galvā!

B bikse 18.11.2011

kāpēc jāplēš vaļā, pietiek salīdzināt paciņas svaru ar norādīto uz paciņas, protams, ja izzagts būs sīks priekšmets, kura svars ir ļoti niecīgs, starpība nebūs manāma, bet pie lielāka svara būs. un vai sūtītājs deklarācijā bija uzskaitījis visu, ko liek iekšā? varbūt muita salīdzināja rentgenā redzamos attēlus ar satur aprakstu un tur tā kamera nebija uzkaitīta, nu tad arī konfiscēja...

G gg 19.11.2011

Kāda muita sūtot no rīgas uz Siguldu?

B bikse 19.11.2011

muita ir izejot no GB un ienākot LV

G Gg 20.11.2011

Tur tak pievienotajā bildē redzams, ka sūtīts no Rīgas uz Siguldu. Un sūdzība ir par Latvijas Pastu.
Kur tu redzi GB.

I inka 22.11.2011

Varbūt pirms vainot kādu vajadzētu tomēr noskaidrot, un tikai tad rakstīti šāda veida sūdzības.

S sisa 25.11.2011

Varbūt tomēr muita ir vainīga????

P PASTS 08.12.2011

Latvijas pasts ārzemju sūtījumus pakas sekošanas numuriņu izsniedz piebilstot, ka ar to varēs sekot līdzi, beigās izrādās ka tas strādā tikai līdz latvijas robežai, tālāk viņi neko nezinot, nu attieksme drausmīga, ja prasi kur ir sūtūjums tad - MĒS NEKO NEZINAM PAR ĀRVALSTU KOMPĀNIJĀM... kā tā var būt

M Medus 01.05.2013

kāpēc rakstīt te sūdzībās to tikai, kāpēc neiesniedzāt oficiālu pieprasījumu ar visiem pierādījumiem, kāpēc tik vienkārša un nožēlas pilna sūdzība
kāpēc nerīkojāties?
ja rīkojāties, tad kā ?

K kumuks 01.05.2013

Paciņas ir jāpadrošina, ja iekšā ir vairāk par lupatas gabalu. Man nekad nav gadījies nekas tāds, vienmēr viss ir pienācis tāds kā jābūt. Esmu sūtījusi arī šo to vērtīgu + piemaksāju un apdrošināju. Ja paciņa ir apdrošināta, tad arī ir kāda garantija. Par tādiem notikumiem ir jāsūdzas, lai attiecīgajos posmos (šķirošanas vietās vai kā) varētu veikt kādu pārbaudi u.t.t.

A aivina 21.11.2013

Latvijas muita un pasts - gavno!