www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nepiegādā informatīvos paziņojumus

Latvijas Pasts - Nepiegādā informatīvos paziņojumus

Latvijas pasta Rīgas 63.pasta nodaļa (Aviācijas ielā 15) jau ilgstoši nepiegādā atkārtotus paziņojumus par sūtījuma pienākšanu. Tas nozīmē, ja pirmais paziņojums kaut kāda iemesla dēļ netiek saņemts (piem., iemests svešā pastkastē), paziņojums par atnākušo sūtījumu netiek saņemts vispār. Turklāt nodaļas darbinieces ir tik nekaunīgas, ka atsakās meklēt sūtījumu manuāli. Līdz ar to sanāk, ka, ja es neesmu saņēmis paziņojumu, man vispār nav tiesību saņemt savu sūtījumu, kas ir absolūta LP patvaļa un sūtījumu zagšana!
63.pasta nodaļa šādā veidā man jau ir pievākusi 8 sūtījumus!
To, ka notiek, nezinu, apzināta vai neapzināta sūtījumu zagšana šādā veidā es konstatēju kādu laiku atpakaļ, kad man vēl izdevās panākt sūtījuma meklēšanu manuāli, un tavu brīnumu, tas tomēr atradās, kaut gan nekādu paziņojumu par šo sūtījumu es nebiju saņēmis.

G Guntis 19.11.2017

Negribu aizstāvēt pastu, bet jau kādu laiku paziņojumi netiek piegādāti, bet pasts ir atvieglojis sūtījumu saņemšanu, man jau kādu laiku pienāk sms ar paziņojumu, ka mans sūtījums gaida mani pasta nodaļā. Tas ir baigi forši:))

E Ebay pircējs 19.11.2017

Manuprāt šādi sms, ja tie tiešām eksistē, tiek sūtīti tikai par reģistrētajiem sūtījumiem, kas tāpat jau ir ļoti labi izsekojami gan 17track.net, gan LP mājaslapā. Man nekad neviens reģistrētais sūtījums nav pazudis, jo tas nemaz praktiski nav iespējams, jo jebkurā gadījumā tracking datos būtu skaidri redzams, kur tas ir palicis.
Problēma ir nereģistrētajiem sūtījumiem, kas netiek noskanēti, kaut gan tas būtu samērā viegli izdarāms pasta nodaļā vienlaicīgi ar informatīvā ziņojuma izrakstīšanu, kas joprojām notiek ar 20.gadsimta tehnoloģijām, proti, ar pildspalvu, kaut gan sen jau šim procesam bija jābūt datorizētam.
Jebkurš profesionāls Android programmētājs 1 nedēļas laikā varētu uzrakstīt aplikāciju līdzīgu Barcode Scanner, ar kuru, izmantojot mobilā telefona kameru varētu dažu sekunžu laikā noskanēt uz paciņas esošo kodu un tas momentā nonāktu db-ē, kur to caur internetu varētu sameklēt adresāts un noskaidrot vai un kad paciņa ir atnākusi attiecīgajā, pasta nodaļā. Bet man nav nekādu ilūziju, ka tas vispār tuvākajā nākotnē varētu realizēties.
Es vēlreiz uzsveru runa ir par nereģistrētiem sūtījumiem, kur sūtījuma saņēmējs ir pilnīgi bezcerīgā stāvoklī, jo tas vai viņš sūtījumu saņems ir atkarīgs tikai un vienīgi LP darbinieku godaprāta.