www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Neadekvāts busiņa vadītājs

Latvijas Pasts - Neadekvāts busiņa vadītājs

Ar Latvijas pasta busiņu Valts nummurzīme KS2536 pārvietojas neadekvāts autovadītājs, vietā kur ir atļautais ātrums 70km/h braucot ap 80km/h viņš brauc aizmugurē neievērojot distanci un spīdina ar tālajām gaismām un vēlāk veic bīstamus manevrus un provacē uz sadursmi. Manuprāt šādiem vadītājiem strādāt par busiņa vadītāju Latvijas Pastā nevajadzētu.

A aicis24 24.08.2017

100% vilkies pa kreiso joslu un lūrēji telefonā,ievēro nerakstītos likumus,tas ir netraucē braukt citiem,tad ar neviens tev nespīdinās tālās gaismas.

Работяга 24.08.2017

70 prieks kravas masinas.. vieglajie var 100 kustas..

Dainis 24.08.2017

Telefonu braukšanas laikā rokās turēt ir aizliegts.

M Mareks13 24.08.2017

Bilde ir uzņemta jau pēc incidenta, aprakstītajā vietā ir zīmes kas regulē ātrumu 70km/h un ir tikai divas joslas, tā kā pa kreiso joslu nekādi vilkties nevarēju. Bet lai nu kā, cilvēkiem ar vāju psihi par busiņa vadītājiem strādāt nevajadzētu, potenciāls slepkava uz ceļa!

C CastorTroy 24.08.2017

Spīdina ar tālajām gaismām, lai tu viņu palaistu, tas ir pilnīgi normāli, ja tu nezini ko nozīmē, šīs signāls, tas ir tava problēma!Otrkārt, ārpus apdzīvotām vietām, pat ja ir tikai 2 joslas, pa kreiso joslu nedrīkst ilgstoši braukt, un jālaiž tos kuri brauc ātrāk! Starp citu tavā foto ir redzams ka ceļam ir 3 joslas.
Secinājums, tu pats esi neadekvāts braucējs, jo nezini RAKSTĪTUS un nerakstītus likums!

M Mareks13 24.08.2017

Atbildēšu Tev signālu speciālist, tanī vietā kur šamais mirkšķināja ir divas joslas, viena uz priekšu viena atpakaļ, tā kā kā jau es iepriekš rakstīju es gribēdams nevarēju vilkties pa kreiso, jo pa kreiso brauc pretējā virzienā un ir zīmes 70km/h. Man spidometrā bija virs 80km/h, piedodiet bet nezināju, ka pasta busiņiem ir piešķirts operatīvā transporta status un viņam uzmirkšķinot man būtu jābrauc grāvī

C CastorTroy 24.08.2017

Nu tad formulē savu sūdzību precīzi un nemaldini ar foto!
Ja tur bija 1 josla katrā virzienā, tad iespējams mirkšķināšana bija saistīta ar to ka tu neļāvi viņam tevi apdzīt, palielinot ātrumu, kad viņš to mēģināja darīt...

TasEsLV 24.08.2017

Ko visi uzbrūk autoram. Sūdzība ir par apdzīšanu, šeit ir bilde jau pēc apdzīšanas (tātad posms pēctam) Un uz ceļa pats Rīgā, kur ir 50 KM/h esmu sastapies ar firmas pārstāvjiem kuri dzīvo uz ceļa un uzskata ,ka spīdināt gaismas it īpaši nakts stundās ir normāli. Pasts/ Takši / Inkasatori utt..

alergologs 24.08.2017

Gan jau, ka spīdināja, jo vilkies pa priekšu uz 60. Tas ir normāls signāls, lai pavāktos malā, nav ko čīkstēt.

riekstkodiss 25.08.2017

Piekrītu vairumam un arī pats tā daru. Ja pa šoseju velcies otrajā/trešajā joslā, tad jau tās ir Tavas problēmas, ka kāds mirkšķina, taurē vai tml. Pēc likuma Tu NEDRĪKSTI atrasties otrajā joslā, JA Tu nenogriezies vai neapdzen. Apdzīšana ir īslaicīgs process, tāpat kā nogriešanās, tātad nevienam nevari traucēt, ja lieto virzienrādītājus. Pats autors izklausās pēc ņuņņas. 70km/h vietā brauc uz 80km/h, ak Tu Dievs... :D Pameklē vidējo ātruma statistiku - noģībsi :D