Latvijas Pasts LV 1035 - Slikts serviss

Labdien. Loti biezi apmeklēju pastu lv 1035 jo biezi sutu preci un man tas jāizņem. Un kas es nāku uz pastu vai tas ir rits vai diena vai vakars mūžīgi ir liela rinda jo pieņem tikai 2 operatori bet daudziem no Rinads cilvēkiem ir jāsaņem pakas un kāpēc man jāstāv rinda no 20 cilvēkiem kuriem puse jāizņem preci un tas ir ātri un pusej jāsūta un tas aizņem daudz vairāk laika neka saņemt. Kāpēc cits operators nevar kad ir tik liels cilvēku plūdums saņemt preci izlaist to rindu? Kāpēc man un citiem jāstāv 2 stundas rinda deļ 2 min darbības operatoram? Ludzu nokārtojiet šo lietu? !

Dainis 23.10.2017

Ar jūsu pareizrakstību ceru, ka vismaz pareizam adresātam nosūtāt savu ''preci''!

P PurvaBrideejs 23.10.2017

Cilvēkam ar vārdu "Svetlana Gavrilova" var piedot.

S sviesta afēriste 23.10.2017

Un tāpēc Jūs risiniet problemu nevis pa tiešo ar pastu, bet gan rakstiet šeit...

S Svetlana Gavrilova 23.10.2017

Tapec ka tur nav ar ko risinat so problemu...jo tas ir meginats darit jau ne vienu reizi

U Umurs 23.10.2017

Nevajag jau melot ,pastā šodien trīs darbinieki strādā un katru vakaru no 17-19 izsniedz bezmaksas sūtījumus.

S Svetlana Gavrilova 23.10.2017

Es eju uz pastu tad kad man ir laiks.ka ari ebkurs cits cilveks..un ta nav ka jus rakstat!

C CastorTroy 23.10.2017

Jau tu negribi stāvēt rindās piesaki kurjeru vai izmanto kādu citu kurjeprastu, ups vai fedex...
Laikam atbildēsi, ka tas ir dārgi... Bet nu tad nāksies stāvēt rindā!
Vai tu domā, kad Latvijas pastā būs tāds serviss, ka nebūs rindu un katram klientam uzreiz būs brīvs operators, tad pasta tarifi joprojām saglabāsies tik zemi? :)))

U Umurs 23.10.2017

Cik es eju uz pastu tur vakaros vienmēr no plkst.17:00 ir meitene, kura izsniedz bezmaksas sūtījumus. Jūtu līdzi darbiniecēm, kuras pa dienu noskrējušās izsniedzot tos.