www.sudzibas.lv Latvijas Pasts - Muita Slikts serviss, prasa maksāt vienu summu, realitātē jāmaksā dubultā +

Latvijas Pasts - Muita - Slikts serviss, prasa maksāt vienu summu, realitātē jāmaksā dubultā +

Apbrīnojami, ka reklāmā rakstīts - ja nevari atmuitot pats, samaksā pastam un pasts atmuito tavā vietā. Un tad trīs dienu laikā saņem savu paciņu. Bet realitātē - samaksā pastam dubultā, un paciņa reāli pazūd... Cmone, no Anglijas līdz Rīgai auskariņi nāk 3 dienas, bet no Rīgas līdz Alūksnei jau ir pagājušas divas nedēļas un no pasta puses pilnīgs klusums!
Uzskatu, ka šī ir absolūta nekaunība no Latvijas valdības puses! Jūs pieprasiet maksāt naudu, un vēl sniedziet tik nekvalitatīvu "pakalpojumu" - realitātē... Nokāsiet naudu un neko nedariet jo tautai jau "nav kur likties"... . . Vienkārši absurds!

I

MURAKAMI 16.10.2021

Vēlreiz... Kas nepatīk - mainiet pakalpojuma sniedzēju. DHL, UPS un citi...

D Džigits2021 16.10.2021

Es sev atmuitoju 2reiz caur eds.vid lapu, nekāds kosmoss nebija, 1reizē lētāka lieta no ārpus ES, tad nedaudz noslauca, bet ar dārgo - ādas dīrāja kārtīgi, bet pats to var izdarīt

G gadalaiks 18.10.2021

Kāds sakars Latvijas valdībai ar pasta pakalpojumiem? Jums Kariņš ar Pavļutu to paciņu neved?