www.sudzibas.lv Latvijas Pasts LV 1005 Slikts servis,slikta atieksme pret klientiem

Latvijas Pasts LV 1005 - Slikts servis,slikta atieksme pret klientiem

Man bīja parsūtīta nauda no no paziņa kuru atskreju izņemt no rīta jo stradāju no 7.00 lidz 20.00. Un pa cik sestdien pasts vairs nestrādā citu iespēju man nebīja. Nauda bija pārsūtita iepriekšējā dienā ap 17.00. Biju pastā jau 8.00 jo nācās atprasīties no darba uz šo laiku kamēr nokārtošu visu ar pastu. Summa bija pāri tūkstotim. Pasta darbiniecei tādas summas kasē nebija un viņa palūdza iedot to sumu cik noprotu augstāk stāvošai pasta darbiniecej kurai drīgst atvērt seifu. Man pateica ka nevarot tādu summu izmaksāt jo pasts palikšot bez naudas lai es nākot vakarā bet viņa nesolot kad tāda summa vakarā būšot. Teicu ka pati esmu atprasījusies un tieku tad tikai brīvdienās bet tad pasts nestrādā. Darbiniece saka bļaut kad es naudu nedabūšot un viņa man netaisoties izmaksāt jo vajagot ziņot iepriekš par tadu summu jo nauda ir japasuta es teicu kad viņa jau vakr tika nosutita un jums jau atlikta kvīts ir uz to naudu. Ta ka jums bija jazin kad tādu summu vajadzēs. Es vienkarši pateicu kad vēlos savu naudu jo man nav iespējas viņu izņemt citu dienu jo vairāk atprasīties nesanāks. Viņa tik nokliedzās mēs visi strādajam un visiem ir darbs lai atprasoties citreiz. Tad es plūdzu lai man iedod nummuru pasta ofisam kur varu piezvanīt un uzzināt ko tādās lietās darīt un kam taisnība. Niknā pasta darbiniece liela dūšiga sieiete uzkliedza pasta darbiniecei kura mani apkalpja lai nākot viņai līdz viņa naudu iedošot un lai tad pasts paliek bez naudas. Es nedomaju kad drusku vairāk par tūkstoti izjauktu pasta darbību uz visu dienu.
Protams bija nepatīkami jo zinju ka pēc laika man atkal būs jaiet uz pastu saņemt sutijumu 900 eiro. Un es nekludijo par tām nepatikamām sajutām. Uz pastu jau atnacu savā brīvdienā un pa dienu kaut nauda bija izsutita iepriekšēja dienā pec 11.00. Saku aizpildīt kviti un pasta darbiniecei paludza tai pašai liela auguma dūšigai sievietei naudu no seifa un te sākās pats intresantākais jo pastniece ieraudzīja mani un laikam atcerejas konfliktu kas bija divas nedeļas iepriekš. Pasta darbiniece saka staigat pa zāli veikt nesaprotamas darbibas gar datoriem gan kaut ko krāmet. Bija rinda un darbiniece kas mani apkalpoja nesaprata kas notiek un pateica ka vai nevarot ātrak to naudu iedot jo cilveks gaida. Tad atbildīga darbiniece par seifiem paņēma demonstratīvi klausuli un izskanēja vārdi kas mani galīgi nošokēja. Ja naudu vajaga ..Šī pagaidīs neredzi man vajag piezvanīt. Gan( ŠĪ )tā esmu es gan pasta darbiniece kas mani apkalpoja bijam nelielā šokā. Viņa sedēja gaidīja ,rinda gaidija es arī gaidīju kamēr atbildīgais darbinieks pa seifiem ..pasta darbiniecei atļaus strādāt tālāk un iedos naudu. Man ir ļoti nepatīkami iet uz to pastu un kā izrādījas es nesmu vienīga kas no tās darbinieces cieta. Kad paludzu lai pastniece kas mani ienīst nosauc sau uzvārdu viņa izlikās ka nedzird...pagriezās un aizgāja. Citām pasta darbiniecēm neprasīju jo pabaidījo ja kāda man to uzvārdu pateikst tad viņām noteikti būs jāstrādā kā ellē to sapratu pēc tā kāda atieksme tai sievietei ir pret kliendiem domāju ari pret darbiniekiem viņa izsturās tieši tā pat.

really? 18.10.2019

ir arii tads izgudrojums kaa- konts bankaa,probleemu daudz mazaak,pameegini!

K Klientamnavtaisnība 18.10.2019

Cik zinu - visbiežāk tie ir parādnieki, kuriem no konta var noņemt tiesu izpildītāji, tāpēc izeja - pasts )))

O Otis 18.10.2019

Vai arī cilvēki ar folijcepurīšu u.c. defektiem smadzenē.

G Galdnieka Dēls 18.10.2019

Vai arī veci cilvēki, kuri atsakās lietot kompjūterus un glaudāmtelefonus.

O Otis 18.10.2019

Veciem cilvēkiem arī visiem ir konti. Neviena pastniece jau sen vairs neskraida ar pensijām apkārt.

B BK 18.10.2019

Tu stulbene, no sākuma rakstīt iemācies.

A aicis24 18.10.2019

Kā tad,ļoti daudz pensionāri iet uz pastu pakaļ pensijai un laukos vientuļiem pensionāriem nemaz citu variantu nav,kā tikai pastniekam atnest viņa pensiju.

A aicis24 18.10.2019

Es arī tieši uz to pastu eju un sanāk bieži tur iegriezties,bet man atkal tikai pozitīvas atsauksmes tieši par šo sievieti,par kuri jūs runājat.Un vispār par šo pasta nodaļu tikai to labāko varu teikt.Ja kas nolādē pasta aplikāciju un vienmēr vari bez rindas tik izreiz klāt,jo tā tu piesakies rindā attālināti un redzi cik tev laika ir palicis,kad tava kārta būs pienākusi.

K Kristīna Kursiša 21.10.2019

Visas parejas pasta darbinieces tiešam ir laipnas un atsaucīgas pat izpalīdzīgas dažados jautajumos bet diemžel ar šo darbinieci daudziem ir bījuši konflikti

Pacco_al 18.10.2019

Es tiešām nedomāju, ka vairs kāds naudas pārvedumus pastā saņem. Izrādās saņem. Progress līdz cilvēku prātiem nav nonācis.
Tik daudz dažādu pārvedumu sistēmu eksistē, kuras naudu pārved dažu minūšu laikā un nemaz ne tik dārgi.

L LV-sudzibas 19.10.2019

Nu bet te ir rakstits, ka iespejams ir parads tam cilvekam, un naudu caur banku nesuta, jo nonems kads tiesniesis, bet sestdien ir brivdiena, iedzert gribas piektdien, tapec vajag naudu atri atri atri. Laikam. :)

Z Zinta G 20.10.2019

Tagad jau arī tāds kā western union is pārcelts uz Latvijas pastu ,dažās pilsētās , cilvēkam nekas cits neatliek kā iet uz to pastu un izņemt lai nebūtu speciāli jābraukā uz vietām kur ir šie gala punkti.

K Kristīna Kursiša 21.10.2019

Nebīja citu iespēju tam cilvēkam man parsutīt naudu jo viņai konti bloķēti. Un tādēl izmantojām pastu. Un ja lauku cilvēkam tā ertāk lai sūta uz to arī domātats pasts.. es nesmu cilvēks kas mēdz sūdzēties un tadēl neko pirmā reizē neteicu ari otrā reizē noklusēju bet sirds bīja pilna jo vienkārši izmantoju pasta pakalpojumu par kuru jau
bīja samaksāt. Un tadēļ nolēmu uzrakstīt.

K Kasta 19.10.2019

Pāris nedēļas atpakaļ sastapos ar šo "brīnišķīgo" darbinieci, kura man kā pilnvarotajai personai paprasīja pilnvaras devēja personas apliecinošu dokumentu! Maigi izsakoties biju šokā un mani argumenti un skaidrojumi par to ko nozīmē pilnvara un pilnvarojums un to, ka divus gadus šīs personas vārdā esmu kārtojusi lietas, tai skaitā pastā, beidzās ar to, ka publiski tiku pataisīta par krāpnieci...nākamajā dienā atnākot uz pastu ar visiem pilnvaras devēja papīriem citai šī pasta darbiniecei bija šoks par to, kā vispār man kā pilnvarotajai personai kaut kādus pilnvaras devēja personas apliecinošus dokumentus varēja prasīt...no neoficiāliem avotiem noskaidroju, ka šī "brīnišķīgā" pasta darbiniece ir šīs pašas pasta nodaļas vadītāja, tāpēc var saprast pārējos darbiniekus, kuriem atliek vien uz šo noraudzīties no malas un sēdēt klusu...
P.s. par pārējām darbiniecēm varu pateikt visu to labāko!
Oficiālu sūdzību Latvijas pastam nerakstīju, bet, ja atkal sanāks šāds pārpratums, noteikti šādu iespēju apsvēršu.

K Kristīna Kursiša 21.10.2019

Diemžēl jau nav pirmā reize kad ši darbiniece pazemo klientus. Dzirdeju kā viņa kliedza uz vecu cilveku par to kad viņa atnāca pēc pensīja jo teleonā bija atnakusi sms par pensijas ieskaitījumu pastā bet pastā naud tai sieitei neizmaksāja un teica lai nākot rīt neko viņai šodien neošot jo nav ko skriet uz reiz kad ienāk sms. Naba vecā sieviete kura ar grūtibām pārvietojās klusībā aizgāja projām bez pensījas.

č Čupakabra 20.10.2019

Izskatās pilnīgi nekompetenti priekšniece. 1. Jo pilnvaru apliecina notariāli.2. Kādas tiesības priekšniecei ir prasīt pilnvaras devēja dokumentus ( sk.1.p). Nekādas. Izglītība trīs klases un deju kursi?