Latvijas Onkoloģijas Centrs - Slikts serviss

Nenormāla situācija, uz deguna radās kads jēlums, kas nedzija, aizgāju pie ģimenes ārsta tas izrakstīja norīkojumu uz Gaiļezera onkoloģiju, piezvanīju varot pieņemt tik pēc mēneša!? Labi ierodos noņem analīzes, atbildes pēc nedēļas lai zvanot.. Piezvanu, vajadzēšot starot jāierodas pēc 2 mēnešiem!? No serijas iespējams tik Latvijā. Laikam tas tas zaļais koridors?

06.11.2019

K

L Lailailai 06.11.2019

Nu bet ko var darīt, ja Latvijā ir tikai viens fizikālās terapijas aparāts, kas periodiski salūzt un speciālistu-fiziķu ar Ārstniecības fakultates (ārsta) izglītību katastrofāli trūkst. Tāpēc, ka Latvijā šiem augsti izglītotajiem cilvēkiem maksā neadekvāti zemās algas. Esi aicināts rīt pie Saeimas protestēt pērt nepietiekamo finansējumu veselības aprūpei uz zemajam algām personālam.
Un veselību. Cīnies.