Latvijas Onkoloģijas Centrs - Šausmīga attieksme

Vēlos pabrīdināt cilvēkus par augstprātīgu un iedomīgu attieksmi pret pacientiem reģistratūrā!
Man šodien bija nepieciešama hematologa konsultācija tāpēc devos uz loc. Tiekot pie lodziņa reģistratūrā man paziņoja ka neesmu pierakstīta.
Kad noskaidrojās ka tomēr esmu ieradusies pareizi, uz jautājumu kur varu nodot analīzes, man atcirta, ka viņa analīzes neņem.
Kad piegāju painteresēties pie cita lodziņa, man atbildēja ka nedrīkstu viņiem neko jautāt jo viņi ir aizņemti!
Rezultātā pašai nācās staigāt pa slimnīcu un meklēt kur varu nodot analīzes!
Šāda attieksme nav pirmo reizi...
Vai tiešām pacientu laipna apkalpošana šādā iestādē ir neiespējamā misija?

01.07.2020

Likumsargs 02.07.2020

Onkoloģijas centrā nav nekāda iejūtība pret slimniekiem! Šajā slimnīcā viss ir ar spēku jāizsit. Ārsts lemj - dzīvosi vai mirsi! Viņi paši savi ir pasludinājuši par Dievu!
Attieksme ir pilnīgi zem katras kritikas! Palīdzība tiek sniegta tikai standartā pēc viena šablona visiem!
Lai kaut ko panāktu ir jāskandalē, jābļaustās un jābūt ļoti uzstājīgam, tad kaut ko vēl var "izsist"! Tas attiecās uz ārstiem, medmāsiņas ir pilnīgi pretējas iedomīgajiem ārstiem! Iejūtīgas un savu iespēju robežās cenšas palīdzēt katram!
Ārsti šajā iestādē ir tik aizņemti, ka pie pacienta stacionārā varbūt vienu reizi nedēļā pienāks, bet biežāk ir tikai, ka slimnieks savu ārstējošo ārstu redz 2 reizes. Pirmo reizi stājoties stacionārā un otro reizi, kad raksties ārā, bet otrajā reizē arī nav fakts, ka satiksi ārstējošo ārstu!
ATTIEKSME IR BEZATBILDĪGA UN VIENALDZĪGA!