www.sudzibas.lv Latvijas Onkoloģijas centrs Slikts, paviršs, vienaldzīgs, tikai uz naudu orientēts serviss

Kirurgs onkologs ALEKSANDRS DERJABO - Slikts, paviršs, vienaldzīgs, tikai uz naudu orientēts serviss

Biju aizgājis pie ārsta Aleksandra Derbjabo pārbaudīt dzimumzīmes. Ārsts nevienu brīdi nebija laipns, ļoti vienaldzīga attieksme. Sāku sarunu, ka atnācu pārbaudīt dzimumzīmes. Viņš uzreiz pateica, ka pārbaudīs tikai 5 dzimumzīmes!!!!!, jo par pārējām neesot samaksāts, un tās piecas viņš pārbaudīja tikai ar aci un nevis pienācīgi ar dermatoskopu, kā es iedomājos un par ko biju dzirdējis/lasījis no citiem. Rezultātā pēc piecu gadu gaidīšanas samaksāju par 3 minūšu konsultāciju, kur ārsts vien ''uzmeta aci'' piecām dzimumzīmēm, kuras turklāt es pats parādīju, nevis viņš izmeklēja, mazliet pāri 30 EUR (jo man nebija ģimenes ārsta nosūtījuma), aizejot prom tā arī īsti nepārliecināts, vai ar dzimumzīmēm problēmu nav. Nākošajā dienā pierakstījos pie dermatologa Veselības centrā 4, lai tad tomēr pienācīgi pārbaudītu dzimumzīmes uz visa ķermeņa, un Veselības centrā 4 dermatologs bija ļoti laipns un profesionāls, apskatīja pats!!! dzimumzīmes uz visa ķermeņa, izmantoja dermatoskopu !!! un vēl beigās paskaidroja, kas un kā. Mans padoms: ja ir iespēja, neeiet pie ķirurga onkologa ALEKSANDRA DERBJABO. Sīm cilvēkam ir sakāpis galvā. Viņš sevi tur par dievu, un pacienti viņam ir kā konveijeri, pilnīgi vienaldzīgi, un interesē tikai naudiņa.

Z

Harold 26.05.2016

Piekrītu! Ir nācies būt pirms pāris gadiem. Nekad vairs tu savu kāju nesperšu.
Pats dr zīmējas visādos žurnālos kā nezin kāds speciālists, bet pret pacientiem attieksme ir nepiedodami vienaldzīga un pofigistiska. Nožēlojami, ka tāds "speciālists" turpina darbu tādā nopietnā iestādē kā "Lavijas Onkoloģijas centrs"

G GC 08.06.2016

Nepiekrītu. Ļoti zinošs un profesionāls ārsts. Esmu apmeklējusi vairākkārt un varu tikai teikt to labāko.

8 89 07.07.2016

20 gadus atpakaļ dr. Derjabo izglāba man dzīvību, es esmu viņam ļoti pateicīga, tāpēc ir nepatīkami lasīt, ka kāds sauc viņu par vienaldzīgu vai neprofesionālu. Regulāri apmeklēju viņu un esmu ļoti apmierināta. Tiesa gan, es neeju uz onkoloģijas centru, bet uz privāto klīnīku, tur viņam ir gan digitālā dermatoskopija, gan dažādi lāzeri.

P pacients_LV 03.12.2016

Es nekad nebiju domājis, ka man kādreiz nāksies rakstīt negatīvu atsauksmi par ārstu, kurš sevi pozicionē kā vadošo speciālistu dermato-onkoloģijā Latvijā. Vairākus mēnešus gaidīju rindā, lai Latvijas Onkoloģijas centrā tiktu pie ārsta ALEKSANDRA DERJABO un pārbaudītu 3 aizdomīgas dzimumzīmītes, viena ko kurām bieži iekaist un asiņo. No paša sākuma izstāstīju par vizītes mērķi, kuram sekoja Derjabo replika: „Un ko jūs no manis gribat?” Tas bija pateikts tādā tonī kā „Un ko jūs te esat atvilcies? Ko jums vispār vajag?” Es apmulsu, jo negaidīju un nekad neticēju, ka sarunai ar ārstu var būt šāds sākums. Uz manu pieklājīgu lūgumu apskatīties šīs dzimumzīmītes un izteikt viedokli, Derjabo knapi pacēla galvu (līdz šim viņš kaut ko nepārtraukti rakstīja) un, paliekot sēdēt aiz sava rakstāmgalda, pateica, ka viņš jau redz, ka tur viss ir pilnīgā kārtībā. Viņš to secināja, man sēžot apmēram viena metra attālumā, pat nepienākot klāt, nemaz nerunājot par kaut kāda dermatoskopa lietošanu. Tikai un vienīgi mans jautājums par dzimumzīmīšu operēšanu izraisīja viņa interesi. Viņš uzreiz pateica, ka protams to var izdarīt, bet jānāk pie viņa uz privāto konsultāciju BikurHolim slimnīcā Maskavas ielā. Sarunas beigās uz manu piezīmi, ka manā ģimenē daudzi nomira ar onkoloģiju, Derjabo piebilda, ka vidējais dzīves ilgums vīriešiem Latvijā ir tāds, kāds ir, tāpēc nav ko te lieki uztraukties par sīkumiem. Vai tas bija mājiens, ka man ir jādomā jau par pēdējo atdusas vietu kādā no netālu esošajiem kapiem (man ir nedaudz pāri 60 gadiem), nevis ārstu apmeklēšanu??? Kopumā vizīte pie Derjabo ilga 3-4 minūtes. Es izgāju no kabineta kā apspļauts, ar kamolu kaklā. Es nesaņēmu atbildi ne uz vienu no maniem jautājumiem (ko man reāli darīt? vai šīs dzimumzīmītes var pārvērsties par ļaundabīgām? utt.), kuru dēļ es gaidīju vairāku mēnešu ilgajā rindā un ar kuriem atnācu pie šā „medicīnas spīdekļa un zinātņu doktora”. Man tiešām jāpiekrīt iepriekšējās atsauksmēs izteiktajam viedoklim, ka Derjabo attieksme ir tāda it kā viņš būtu Dieva vietnieks zemes virsū. Varbūt pirms vairākiem gadiem viņš arī bija „Ārsts” (ar lielo burtu), es tiešām nezinu, bet tagad viņš ir kļuvis par paviršu, rupju un ieinteresētu tikai un vienīgi naudas iekasēšanā. Viņam pacientu pieņemšana ir kā konveijers – kaut tikt vaļā pēc iespējas ātrāk. Es tikai nesaprotu, kāpēc viņš turpina strādāt Latvijas Onkoloģijas centrā un konsultēt (ja šādu attieksmi var nosaukt par konsultāciju) pacientus? Lai atver savu privātpraksi un strādā tikai tur. Ja jums tiešām rūp jūsu veselība, NEEJIET pie ALEKSANDRA DERJABO. Sameklējiet un apmeklējiet citu sakarīgu nevienaldzīgu ārstu ar normālu attieksmi pret pacientu!

L loraklicko 20.11.2018

Vpolne podderzivaju negativnie comentarii o doktore -doktore medicinskih nauk "doktore ot boga" DERJBO ALEKSANDRE. Obsleduet poverhnostno,lenivo ,derzko ( bistro bezit mitj rucki k umivalniku). Padok na dengi.Bolse nikogda ne pojdu k takomu vracu i vam sovetuju podumatj. V rabocee vremja u nego v kabinete ne raz zastaval medsestru (cuzuju) , mesajusuju prijomu pacientov,zaigrivajusuju s DERJBO. Ludi budte bditelni !