LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Neatkarīgā Televīzija Однобокое освещение новостей

LNT - Однобокое освещение новостей

Вчера смотрел ziņas (новости) на этом канале и могло сложиться впечатление что партия согласие - это чуть ли не подпольная организация, исчадие ада, и мэр риги нил ушаков и компания всё сделали чтобы не допустить прессу на их съезд в дом культуры вэф, а национальный блок, проводивший свой съезд в латышском доме, чуть ли не самый интернациональный, прогрессивный блок в мире (хотя именно этот блок проводит политику стравливания групп населения) . Такое впечатление что экономика латвии - самая богатая в мире, старики и дети живут в сытости и тепле, никто не роется в помойках в поисках съестного, а нищих не существует как класса, главной и единственной проблемой в латвии является сохранение латышского языка и латышской культуры!..

Komentāri (33)

д Джонни 10.12.2017

1. Выключите телевизор.
2. Включите мышление.
3. Подумайте о том, что в самом начале ныне лидирующая партия России и в совсем недавнем прошлом лидирующая партия Латвия назывались *одинаково*.
4. Игнорируйте выборы.
5. Готовьте схрон.

Перефразирую: "Когда я слышу словосочетание "Народный фронт" у меня невольно вырывается нецензурная брань, и рука тянется к пистолету..."

4. Игнорируйте выборы.
===
А разве в их честность в современной Латвии кто-то ещё верит? После афёр Ивара Годманиса с сахарной промышеностью и Мариса Гайлиса с кредитом G-24...

...а также после обнародования статистики о народонаселении Латвии (такое впечатление что обезлюдивание городов и посёлков Латвии связанно не с массовым бегством в Западную Европу и вымиранием городов и сёл Латвии, а с массовой их занятостью на производстве)...

Работяга 10.12.2017

Зачем вам эти новости, вам интересно как жрут и срут ушаковы в своих пентхаусах?

T Tong Po 10.12.2017

Tu labāk parādi man kaut vienu krievu valodā raidošu TV, kur būtu izteikta jelkāda kritika par Ušakova darbu! Kaut vienu, lūdzu! :D

А разве в Латвии остался хоть один русский канал, который готовит передачи? Ну разве что передача Зубарева...

K kreditorsPG 10.12.2017

Man neinteresē, kurus Saskaņa vai Nacionālā apvienība laiž uz saviem kongresiem, saietiem un tusiņiem. Man interesē citas lietas, piemēram, kā Ušaks, kas jau ir RĪgas mēris trešo sasaukumu - kā tērē manu naudu.

http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/no-katra-ridzinieka-rigas-satiksmei-videji-gada-270-eiro.a260285/

Tev, kā Ušakova vēlētājam gan jau ka liekas viss labi, ka mūsu naudu tērē kā ineāk prātā, pat nedomājot par to atskaitīties. Varbūt Tev liekas, norāli, ka Rīdzinieks gadā kopumā par sabiedrisko transportu maksā mēnešbiļete 50 EUR x 12 mēn= 600 EUR un plus vēl no nodokļiem ~270 EUR. Tas sanāk 870 EUR gadā. Par Ko? Ušakovs neuzskata par nepieciešamu to pamatot, jo ir visādi lohi, kas par viņu balso tikai tāpēc, ka viņš ir ne latvietis. Un poh ko viņš dara.
Zini, par tiem 270 EUR no katra Rīdzinieka gadā var uzbūvēt varbūt pat 15 jaunus bērnudārzus, a viņš to visu sgrūž Rīgas Satiksmē. Un kur to naudu tālāk izsaimnieko - to neviens jau nezina. Nu, izņemot Ušakovu un Co, protams.
Visa RĪga ir pilnīgā di&sā, a ušaka elektorāts tik dzied viņam slavas dziemas. Kaut kādi zombiji, ibio.

А ты не переводи стрелки!
1. Неофашисты и неонацисты такими не перестают быть если их обозвать как Национальный блок.
2. Что касаемо Риги, в в полный анус её вогнал предыдущий мер Янка Биркс, благополучно разворовывая с тем же Национальным блоком её бюджет. Вы, рижане должны быть благодарны Нилу что именно он вытянул её из этого ануса!

Varbūt Tev liekas, norāli, ka Rīdzinieks gadā kopumā par sabiedrisko transportu maksā mēnešbiļete 50 EUR x 12 mēn= 600 EUR un plus vēl no nodokļiem ~270 EUR. Tas sanāk 870 EUR gadā. Par Ko? Ušakovs neuzskata par nepieciešamu to pamatot, jo ir visādi lohi, kas par viņu balso tikai tāpēc, ka viņš ir ne latvietis. Un poh ko viņš dara.
Zini, par tiem 270 EUR no katra Rīdzinieka gadā var uzbūvēt varbūt pat 15 jaunus bērnudārzus, a viņš to visu sgrūž Rīgas Satiksmē. Un kur to naudu tālāk izsaimnieko - to neviens jau nezina. Nu, izņemot Ušakovu un Co, protams.
===
А ты поинтересуйся СКОЛЬКО люди платят в Лондоне и Вашингтоне! Ты хоть в курсе что там общественный транспорт доступен только льготникам да паразитам типа "беженцы"?..

T Tong Po 11.12.2017

Tu varbūt esi aizmirsis, ka Ušaks ar saskaņu nedalīti saimnieko Rīgā astoņus gadus? Viņiem nav jāvienojas ar ZZS vai NA vai vēl kādiem! Viņi visu var izlemt vieni paši un IZPILDĪT vissus savus priekšvēlēšanu solījumus. Viņiem nav koalīcijas partneri, ar ko jāsarunā... Un joprojām neko, izņemot to, ka Rīgas Satiksmē pumpē iekšā naudu, neko nedara. Tavuprāt, 8 gadi pie Pilsētas stūres par maz? Jeb taisies Birku tagad pieminēt nākamos vēl 10 gadus? Jeb Tev liekas ka 8 gadi ir nepietiekami?

PS
Neonacisti un pārējie ko Tu nosauci, Latvijā lielākajā vairākumā ir Latvijas krievi.

Rīgas Satiksmē pumpē iekšā naudu, neko nedara.
===
Ты хоть ври, но не завирайся: очень много для Риги сделал Ушаков, много больше чем все националисты в других городах Латвии вместе взятые! Этого просто вы боитесь признать!

Особенно показателен на фоне Ушакова пустобрёх и политический труп Айварс Шлесерс... Сколько он обещал создать рабочих мест? 50 тысяч? Ну и создал? Окромя новых захоронений на кладбищах Риги...

T Tong Po 11.12.2017

Super, Vladlat! Ja ir kā Tu raksti "очень много для Риги сделал Ушаков". Lūdzu uzskaiti pēc fakta, teiksim, nieka piecas lietas no tām visām "очень много".

Сколько лет до Ушакова стояли берега реки Даугава не облицованные? Именно Ушаков добился чтобы берега были облицованы и Променад аш до Кенгарагса... Сколько лет садовые участки на Луцевсала были прибежищем бомжей? А что сейчас? Центр отдыха! Сколько лет свалка в Плявниках портила вид города? А теперь там что?...

T Tong Po 12.12.2017

Wow! Mega darbi! Rīdziniekiem palika dzīve labāka. Starp citu, Tu aizmirsi vēl pieskaitīt pludmali pie Vanšu tilta. :D Labi, ja Tu to uzskati par uzmanības vērtiem darbiem ar ko lepoties pēc 8 gadu valdīšanas Rīgas domē- lai jau Tev tiek. Tā turpini.

Bet labāk ieskaties tajā, ko viņš ir solījis, cik daudz ir izpildījis! Starp citu, šī programma nav mainīta kopš 2008. gada. Cik daudz ir izdarījis?
http://www.tava-riga.lv/t/pdf_lv.php

Un tad atceries visus skandālus ar Rīgas Namu Pārvaldnieku, kur algas tika maksātas neesošiem darbiniekiem, ar visiem nebeidzamajiem korupcijas skandāliem, ar bijušajiem zekiem Centrāltirgus vadībā, ar Rīgas Satiksmi - piedzīvojumi joprojām turpinās, nauda tiek nepārtraukti slaukta.
Tad paskaties, kas notiek ar Rīgas ielām, Paskaties, kas notiek ar iekšpagalmiem, paskaties kas notiek ar Rīgas 1.slimnīcu, kas notiek ar solījumu pildīšanu invalīdiem...
Sīkumi, vai ne! PIe visa tā, ka Rīgas ieņēmumi katru gadu tikai pieaug, jo iedzīvotāji migrē no reģioniem uz Rīgu - pilsētā nekas nenotiek, Naudu vienkārši pumpē laukā!
Un jā, kādā brīdī padalies ar adresi, kur atrodas jaunā sporta manēža! :D

ar Rīgas Satiksmi - piedzīvojumi joprojām turpinās, nauda tiek nepārtraukti slaukta.
===
Вот про это я бы посоветовал молчать в тряпочку: именно при Ушакове стал обновлятся автобусный парк и исчезли вонючие Икарусы, которые травил город при Янке Бирксе. Именно при Ушакове поменяли на современный парк троллейбусы и трамваи. А это отнюдь не дешёвое удовольствие... Так что не надо про Rīgas Satiksme...

Tad paskaties, kas notiek ar Rīgas ielām, Paskaties, kas notiek ar iekšpagalmiem
===
Вижу, особенно в том плане что при Бирксе в Зепчике на автостоянке у дома (Валдеку 62) мою служебную машину вытаскивали из сливного стока. Сейчас же там все приведено в порядок! ТАК ЧТО НЕ ВРИ, ПАРАЗИТ-ЧИНОВНИК!

Naudu vienkārši pumpē laukā!
===
А ЛОЖЬ - ЭТО ТЯЖКИЙ ГРЕХ! Именно благодаря политике коолиции село в Латвии вымирает! Латвию уже именуют Латвийскими вымирантами! А Рига - процветает!

T Tong Po 14.12.2017

O, jē! Paklusēt par Rīgas satiksmi.
Nu rakstu klusējot. Viens no pēdējā laka Rīgas Satiksmes nodokļu maksātāju naudas izlietošanas paraugdemonstrējumiem:
https://skaties.lv/zinas/latvija/no-nodoklu-maksataju-naudas-barota-rigas-satiksme-iegadajas-luksusa-auto-lizinga-domes-opozicija-to-sauc-par-skandalu/
Varētu jau domāt, ka ar to pelnīs naudu. Vai kāds to varēs pārbaudīt? Protams, ka Nē! Ušaks ar Bemhenu nerāda nevienam nekādu informāciju par naudas tērēšanu!

"Bezmaksas sabiedriskais transports" katram RĪdizniekam patiesībā izmaksā vismaz 270 EURO, piemēram man, kas sabiedrisko transportu neizmanto. Tie kas izmanto un pērk mēnešbiļeti, tie gadā maksā 870 EUR. Vladlat, iedomājies! Bezmaksas! Ofigenno, jeb kā tur pie tevis saka!
http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/no-katra-ridzinieka-rigas-satiksmei-videji-gada-270-eiro.a260285/

Redz kur vēl lieta kas turpinās ar nanoūdeņiem. Palasi,pašās beigās ir atgādinājums par to, kā Ušakos centās visu "sakārtot". Laikam jau žēl labas shēmas bija.
https://www.knz.lv/2017/12/14/rigas-satiksmes-nanoudens-lieta-cetram-personam-inkrimine-700-000-eiro-zaudejumu-nodarisanu/

Tavs Ušaks noved situāciju līdz tam, ka rodas jautājumi par Rīgas Satiksmes maksātspēju - tas pie visām simtmiljonu gada dotācijām no Rīdzinieku nodokļu naudas.
https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/gerhards-pieprasa-veikt-reviziju-_rigas-satiksme_-14181972

Par pagalmiem Tavā ziepniekkalnā. Nu pabraukā pa pagalmiem, piemēram, 95.vidusskolas apkārtē. Pabraukā un nesūdzies, ja be riteņiem paliksi - Ušaks tak visu ir salabojis. Aizbrauc uz Imantu un pabraukā pa iekšpagalmiem. :D Tu te spriedelē tā, tāpēc, ka pats ne sūda nezini kas Rīgā nenotiek. Dzīvo kādā iedomu pasaulē.
Un paskaties, Tavs Ušaks solīja vēl 2013.gadā: http://www.tava-riga.lv/t/pdf_lv.php
"Līdz 2017. gadam plānots sakārtot iekškvartālus visās apkaimēs un sākt pagalmu revitalizācijas programmu"
Protams, gaidām ar maisu!

"Līdz 2014. gadam tiks nojaukti vai sakārtoti visi pašvaldībai piederošie grausti" - to Tavs Ušaks un Co solīja. Kāds tagad gads? :)

Ai, apnika - var te kopēt un kopēt iekšā! ZOmbētiem cilvēkiem ar to acis vaļā neatvērsi!

http://rus.lsm.lv/statja/novosti/samoupravlenija/rigu-i-okrestnosti-hotjat-prevratit-v-metropoliyu.a260891/?utm_source=inbox&utm_campaign=newsru&utm_medium=frontpage

T Tong Po 15.12.2017

Vladlat, tak šitie plāni jau ir Saskaņai un Ušakam programmā no pirmās dienas! Park & ride sistēmas izveides plānošana vispār jau drīz kļūs par folkloru - cik ilgi, astoņus gadus to plāno un plāno un nekādīgi nespēj ieplānot. Zini, tur jau tā lieta - man nebūtu nekādas pretenzijas pret Ušaku, ja es redzētu, ka Rīga tiek attīstīta, ka Rīgu par reģionālo mītnes pilsētu izvēlas lielās ārvalstu kompānijas, ja redzētu, ka tiek uzlabota Pilsētas un pilsētnieku dzīve un apstākļi kopumā. Es neredzu nekādas plānotas un realizētas darbības. Redzu, ka Ušakam labi ir piesegt savējos, silta vietiņa un laba nauda no visām padomēm, kur viņš sēž. Labas vietas viņa Partijas biedriem un draugiem. Viss.
Plānus var zīmēt cik uziet. Pieļauju, ka Tevis tik bieži minētais Birks darija to ne sliktāk - plānoja un stāstīja par plāniem, tikai ne sūda nedarīja, tāpat kā Ušaks. Un atšķirība ir tikai tajā,ka par Ušaku balso tikai tāpēc, ka viņš ir "savējais".

По-моему истинную картину о положении в Латвии отражает любимая моей матерью передача DEGPUNKTĀ (В ТОЧКЕ ГОРЕНИЯ)...

H haraldssvekla 11.12.2017

Tebje kažetsja što ntv iļi pervij baltijskij kanal ņe odnobokoje televideņije?

Dainis 11.12.2017

Labāk turpini strādāt savā noliktavā un politiku atstāj tiem, kam ir smadzenes un kaut cik loģiskās domāšanas, to ko rāda pa tv tic tikai pensionāri un Krievi.

Labāk turpini strādāt savā noliktavā
===
Я на складе не работаю, а именно на производстве, ГОСПОДИН ЧИНОВНИК-ПАРАЗИТ!

C critical thinker 11.12.2017

nanoūdens ražošanā?

V VTTsgsh 11.12.2017

А я вот уже как 5 лет не смотрю телевидение, не читаю новости, не хожу на выборы, ни верю ни в одного политика в мире, просто живу и работаю для себя.Все равно ничего не изменится нигде в мире!Не тратьте время на все это, это все бред, пропаганда и вранье!

T Tong Po 11.12.2017

Nu lūk! Un tie kas nesēž mājās, bet skatās TV krievu valodā, iet un iebalso Ušaku - un vot sēžam joprojām pakaļā - Ušaka priekšgājēji pagrābās Rīdzinoeku naudiņas, nu un tagad tas turpinās... Tikai ar to atsķirību, ka tie kas viņu ievēl - staro laimīgi! Viņš tak savējais, viņam var!

SIA KVIST, Mālpils, Upmalas. Tīnus ielā.

Dainis! Наша фирма производит деревянную мебель, поставляет во все страны, в том числе Китай, Данию, Россию и многие-многие страны. Так что не надо 3,24159265-3-деть!..

Оккупант 15.12.2017

"людоед" сделаешь мне табурет с надписью "УШАКОВ" буду на него опой садиться

Оккупант 13.12.2017

На безрыбье и рак рыба

Вы это о чём? О том что Янис Биркс не вкладывал деньги Риги в инфрасктруктуру города, а прокручивал в офшорных банках?

Оккупант 14.12.2017

''людоед" если твоя женщина тащится от Янис Брикс это не повод всюду упоминать что он не тот за кого себя выдает. вот зуб дают, что если бы путин узнал чем занимается нил ушаков он бы этого ушакова уже в позу рака скрутил. так что скажи спасибо как ты пишешь "латышам", что к твоему кулинару, стекольщику, уложителю улиц что там еще не знаю за снисхождение

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes