www.sudzibas.lv Latvijas Neatkarīgā Televīzija Nevar noziedot labdarībai !

LNT - Nevar noziedot labdarībai !

Labvakar ! Rakstu, jo Māris Grigalis līdz šim nav atradis brīdi, lai atbildētu uz manu iepriekš rakstīto vēstuli.
Vēlos uzzināt kāpēc nevar ziedot naudu Viņa vadītajā raidījumā ( Tauta Balss ) labdarībai no ZELTA ZIVTIŅAS ????????
Nedzīvojam tak akmens laikmetā !!!
Mana sieva bieži grib noziedot akcijai, bet tas nav iespējams. Iedomājies cik daudz ir tādi, kā mēs ! Bet, ja būtu tāda iespēja tad arī vairāk Jūs savāktu naudu cēliem mērķiem. Ceru uz Jūsu atbildi Ēriks .

ē

A Andris 03.03.2010

Tapēc ka Zelta zivtiņa dod bonusus, jo ja tu papildini savu karti ar nominālu 7.95 bet Tele2 no savas puses tev dod vēl 5, 55, kopā tava kartes bilance būs 13, 50 ls, bet ja papildināsi par 30, ools, tad bonuss būs 24, 50 +0, 5% ko banka piedavā (šo summu var tikai elekroniski papildināt).
Tad kāpēc Tele2 ir jāsponsorē no savas "kabatas", vari nopirkt Okarti, amigo vai BiFri kur attiecības ir 1:1(papildini savu nr .par vienu latu tev uz konta būs viens lats) un tad tu maksā to, ko tu esi samaksājis.

L lietpratējs 03.03.2010

Labdaris vai zinies atradies :) Nu paslinks tu esi, ja saur īsziņām kaut ko ziedot vēlies, lai kaut kā nomierinātu savu sirdsapziņu. VISMAZ 2/3 no tā latiņa aiziet administratīviem, telekomunikāciju u.c. izdevumiem kaut kādiem mistiskiem starpniekiem. Vismaz tad pārskaiti pa tiešo uz bankas kontu...

S SSS 04.03.2010

Kāpēc uzreiz jāuzbrūk??? tieši tā, kāpēc nevar ziedot no Zelta zivtiņas!!! es arī to gribēju darīt, bet nevaru!!! es no konta nevaru ziedot, bet toties no Zelta zivtiņas labprāt!!! akcijas rīkotājiem patiešām jāsāk domāt kā to var izdarīt!!!

K Kristīne 04.03.2010

Pilnīgi piekrītu, ka tas ir nepārdomāti.Arī es esmu mēģinājusi zvanīt uz labdarības tel.nr.Un nekā.Tas tak ir pilnīgs sviests.Iedomājieties, cik cilveku LV lieto ZZ.Un neviens no viņiem nevar noziedot latiņu vai vairāk, pat loti to gribēdams.

N NinaVārna 08.03.2010

Tāpēc arī nevar noziedot, ka jums tajā zivtiņā ir virtuālie nevis īstie lati.Kā jūs nesaprotat?Un Māris Grigalis tur ne pie kā nav vainīgs.