LATVIJAS MEDICINA IET UZ GRUNTI!

Nav noslepums, ka Latvija trukst daudz radiologijas specialistu, taja pasa Gailezera, nav kas strada, lagas mazas un arvien vairak aiziet pensija, bet jaunatne nenak medicina ZEMA ATALGOJUMA DEL.REKLAMAS STATSTIT, KA LAATVIJAS MEDICINA KLUST MODERNA IR DALEJI MELI- TEHNOLOGIJAS ATTISTAS JAUNA APARATURA, BET PERSONALA UN KADRU TRUKUMS ARVIEN VAIRAK SPIEDIS LATVIJAS MEDICINAS SISTEMU UZ GRUNTI.JAUNAJAM MEDPERSONALAM ALGA UZ ROKAS 120LS, TAJA PASA LAIKA CITAS JOMAS PARDEVEJS SANEM SAKOT NO 250LS.KUR IR PROBLEMA???VALSTS NAV IENTERESETA PALIELINAT MEDIKIEM DARBA ALGAS- LAI DZIVO KA MAK, DALA RAUJAS 2, DAZI PAT 3DARBOS, LAI SAVILKTU GALUS KOPA, CIES MEDICINAS KVALITATE, RESPEKTIVI SLIMNIEKS, BET NEVEINAM JAU TAS NEINTERESE- VISI GRIB VISU PAR VELTI!!!

S Simona 20.07.2006

hei gudriniek... Varbuut sniegsi gudru padomu??? Es esmu par stulbu lai prastu dziivot LV, un tapeec aizbraucu, bet seit ir labaak, un jastrada man mazaak, un nez kapec dzivoju labak??? Zini ko es dariiju lv??? Es esmu medmasa, jaunina, nesen pabeidzu koledzu.LV lai normali vareetu dziivot, es stradaju 2 darba vietas, un brivas man bija nedela 24 stundas( kuras logiski es tikai guleju, jo nekam citam speka nebija).Nopelniju tikai lai samaksatu par dzivokli, apgerbam, un partikai, un logiski dzivoju no algas lidz algai. Kaut kada naudas iekrasana pat sapnos neradijas... Fuck man patika mans darbs!!! Aizbraucu... tagad stradaju par medmasu IRL, viena darba vieta!!!! Man ir normalas briivdienas!!!! Un normala samaksa!!!! Un naudu pat var iekraat!!!! Tad pasaki man gudriniek, kur es FUCK!!! tik smagi kluudiijos, ka nemaaceeju straadaat LV???

D dfg 08.09.2006

Jā, daudz jāstrādā citā valstī, bet PAR TO MAKSĀ, BET ŠEIT PAT 24 STUNDAS STRĀDĀJOT SAŅEM KAPEIKAS!